Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser167037

Guest
kpina... po prostu kpina... idzie zima, a tu dwa lipne swiaty! ja jednak dłuzej ludzi odciągac nie moge - Niszczyciele ruszają na s68. Przeboleje te dodatkowe opcje premium i tak nikomu w naszej okolicy kasa nie pomoze. Niestety limit miejsc wyczerpany, a w tej chwili trwaja ''zrzuty'' naszych. Do zobaczenia w czwartek

wiekszość postów to jęki nad ustawieniami co utrudnia doczytanie interesujacych mnie informacji - startuje również jakaś zorganizowana ekipa na s68???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171210

Guest
sam piszesz kpina po czym narzekasz że wszyscy tylko narzekają:) ale jak tu nie narzekać skoro dali dwa identyczne swiaty jeśli chodzi o farmienie... nie mogę tego pojąć dlaczego we wszystkim się różnią tylko nie w farmingu...?
 

DeletedUser

Guest
Ja przyznam, że "wychowałem się" kilka lat temu na s6 i classicu + rekreacyjny powrót na chyba s55 i teraz miałem chęć wrócić z kolegą do gry na 69, ale jak tak czytam, że to już chyba nie dla mnie :) Zorganizowane ekipy się zbierają, pewnie jakies nowe taktyki i skrypty powymyślane - aż strach się logować ;) na wszystkich światach tworzyłem plemie i była czołówka - s6 wręcz wygrany świat - ale kiedy to było :) Kojarzę tutaj Złotego Psa i Krissa (pewnie z s55) - jakies reprezentacje polski nawet się potworzyły :) A już chciałem, znowu poczuć ten klimat - ale chyba nie w aż tak zaawansowanej formie :))))

PS. gra i udziela się tutaj jeszcze gracz o nicku Sqner ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i znowu, nie doczekałęm się świata na który czekam od dawna, czyli poczekam sobie jeszcze troche...
 

DeletedUser

Guest
Cześć.

Chciałbym wrócić do plemion, porządniej niż kiedyś, jednakże ustawienia tych serwerów nie pasują mi. Co sądzicie o ustawieniach z serwera 43? Jak dla mnie to najbardziej optymalna konfiguracja.
Fakt, 68 jest zbliżony dosyć, jednak kilka rzeczy mnie tam boli, bądź chciałbym się o nie zapytać:

1. wsparcia -> tylko dla sojuszu,
2. brak wyboru kierunku,
3. 120 członków plemienia,
4. odkrycia cywilizacji,
5. handel 1:1,
6. flagi

po kolei:

1. Nie podoba mi się taka opcja, utrudnia to jak dla mnie współpracę między plemionami, pojedynczymi graczami(nie można być w 2 plemionach na raz...).

2. Przydatna funkcja, jak na przykład chciałbym się umówić ze znajomym na grę, to nie mamy szans, by być blisko siebie i wspierać się(ograniczony handel i wspieranie...).

3. W mojej opinii 100 graczy to optimum! :)

4. Nie rozumiem tego, jak ostatnio grałem nie doszedłem do tego etapu, a wcześniej jak grałem kiedyś na nieco poważniej to tego nie było - krótko - nie wiem co to jest.

5. Ogranicza rozwój.

6. Jakie flagi? O co z tym chodzi?
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Ja przyznam, że "wychowałem się" kilka lat temu na s6 i classicu + rekreacyjny powrót na chyba s55 i teraz miałem chęć wrócić z kolegą do gry na 69, ale jak tak czytam, że to już chyba nie dla mnie :) Zorganizowane ekipy się zbierają, pewnie jakies nowe taktyki i skrypty powymyślane - aż strach się logować ;) na wszystkich światach tworzyłem plemie i była czołówka - s6 wręcz wygrany świat - ale kiedy to było :) Kojarzę tutaj Złotego Psa i Krissa (pewnie z s55) - jakies reprezentacje polski nawet się potworzyły :) A już chciałem, znowu poczuć ten klimat - ale chyba nie w aż tak zaawansowanej formie :))))

Nie jest tak strasznie jakby się mogło wydawać:)

A biorąc pod uwagę że wsparcie wojskowe jest tutaj poza plemie, to plusik dla osób startujących po dłuższej przerwie, którym obce są blokady przesyłania wsparcia i im podobne nowinki.
Więc raczej gracze grający ostatnie światy będą się musieli przestawić:)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Panie Bryffcie, cieszy fakt, że daliście furtkę dla ekip by mogli razem ruszyć w tym samym kierunku. Apeluję jednak w imieniu swoim, swojego plemienia oraz członków innych ekip - zwiększcie proszę liczbę osób w plemieniu do 100. Komu przeszkadzają duże plemiona? Jeśli takie plemię to masówka to i tak szybko padnie, a w taki sposób powodujecie inną patologię - plemiona muszą się rozdzielać na 2-3 mniejsze plemiona by grać razem.
Proszę Was, niech gracze uwierzą, że faktycznie mamy wpływ na tą grę i zmieńmy ten szczegół w ustawieniach.
Z poważaniem
wolnyjac
SE
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Cala sala skanduje - marcin! marcin! marcín!

ej, ludzie moze ktos ladnie ticketa w tej sprawie napisze?
 

DeletedUser

Guest
Może sam ruszysz tyłek a nie próbujesz wysłużyć się innymi?



Co nie zmienia faktu że kto by nie napisał to i tak nic nie zmieni.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Noob, tu trzeba powaznego podejscia do sprawy, a mnie by napewno powaznie nie traktowali. pomysl zanim cos napiszesz.

wolny, oby to cos dalo ;p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Hahaha zobacz nick n o o bhar i pnmysl dlaczego tak napisalem "dorosly" czleku.

zamiast obrazac i pokazywac swoj poziom pomysl czasem.

polska dziwna kraj.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Ja bym zmienił morale,limit członków,farmienie,monety dodał i by było dobrze,ale jak zwykle trzeba wydziwiac z ustawieniami
 

DeletedUser

Guest
Startuje na obu, ale podoba mi się 69. Czy ktos jest zainreresowany wspolna gra ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry