Ulubione cytaty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser165979
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser165979

Guest
Jestem ciekawy jakie są Wasze ulubione cytaty lub takie które zapadły Wam w pamięci, czy to z książek czy filmów itd.
Oczywiście pamiętajmy o regulaminie forum. :p

Zacznę na dobry początek:

Seksmisja napisał:
– No choćby Kopernik!
– To kłamstwo! Kopernik była kobietą!
– Co? No to Einstein!
– Einstein też była kobietą!
– A może Curie-Skłodowska też?!
– To akurat nie najlepszy przykład...
– A bo mnie zmyliły. Przepraszam.

Rejs napisał:
– Pytanie kolejne. Zatem. Jak się nazywa miasto nad Wisłą. Dla ułatwienia dodajemy, że jest to imię króla, który zostawił Polskę murowaną.
(...) – Panie Kazimierzu! Ma pan klucz od kabiny?
– Bardzo państwa proszę, nie podpowiadać. Bardzo proszę.
– Kluczbork.
– Odpowiedź prawidłowa: Kazimierz.
– Roman.
 

DeletedUser165979

Guest
Miś napisał:
– Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu "Brzoza", tu "Brzoza"! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu... "Matka siedzi z tyłu!" Tak powiedział!

13 posterunek napisał:
Trzech synów matka miała,
dwóch słynęło z mądrości,
a trzeci, co był głupi,
poszedł do łączności.

Dr House napisał:
Dr House: Jak „im mniej, tym lepiej” to brytyjski sposób na mówienie „nie ma żadnych szans”.
Dr Chase: Jestem Australijczykiem.
Dr House: Macie królową na banknotach; jesteś Brytyjczykiem.

Dr House napisał:
Dr Foreman: Saturacja w normie.
Dr House: Zmieniła się o jeden procent.
Dr Foreman: Mieści się w normie. To normalne.
Dr House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent, byłaby delfinem.
 

DeletedUser165979

Guest
Co mi zrobisz napisał:
– Ja to proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
– No i ubierasz się pan.
– W płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
– I zdąża pan?
– Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i się nie zatrzymuje. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie wysiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do Stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak: w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.

Rozmowy kontrolowane napisał:
– Złapali Bujaka.
– Eee, kogoś ważniejszego.
– Boże Święty!
– Ojca Świętego złapali.
– Słyszała pani? Jaruzelski porwał papieża!
– Nie. Kiedy?
– Dzisiaj z samego rana!
– Reagana aresztowali?!

Seksmisja napisał:
Żeby chłop nie mógł z gołą babą w windzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165979

Guest
Władca Pierścieni napisał:
Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach,
Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,
Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.

Ojciec Chrzestny napisał:
Nazywam się Michael Corleone. Są ludzie, którzy zapłaciliby za tę informację. Ale wtedy pana córka straciłaby ojca...

Ojciec Chrzestny napisał:
Na Sycylii kobiety są groźniejsze od strzelb.
 

DeletedUser160857

Guest
Pewnego dnia na plemionach z dzielonego forum :p

-Pracuje na darmozjadów
-Dzieci?
-Nie,rząd
 

DeletedUser165979

Guest
A oto i piękny cytat dla Naszych pięknych pań. ;)

Marc-Gilbert Sauvajon napisał:
Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać.
 

DeletedUser96177

Guest
Oto co Gandalf zrobi, gdy Tuk jak zwykle narozrabiał

Głupi Tuk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165979

Guest
Gladiator napisał:
Commodus: Zasługujesz na swoją sławę. Żaden gladiator tobie nie dorówna. Ten młodzien widzi w tobie nowego Hektora, czy Herkulesa? Odkryj twarz i zdradź nam swoje imię. Masz imię?
Maximus: Mam na imię Gladiator. (Odwracając się plecami do Commodusa)
Commodus: Jak śmiesz odwracać się do mnie tyłem? Niewolniku, zdejmij hełm i podaj swoje imię.
Maximus (zdejmując hełm i odwracając się do Commodusa): Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu lub następnym.
 

DeletedUser160287

Guest
jak na miasto witkacomanii przystało... :)

"Witkiewicz" napisał:
Że też każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał. Ale czegóż wymagać od publiczności, jeśli krytyka stoi poniżej jej przeciętnego poziomu. W naszym świecie specjalistów są tylko wariaci. Każdy ma swoją manię.

ogród luizy napisał:
x: mecenasie, a sprawie o ubezwłasnowolnienie idzie jakoś łeb ukręcić?
y: to niezawiśli sędziowie decydują, więc.....
więc nie widzę problemu.. z resztą sądy rodzinne są o wiele tańsze niż karne

ogród luizy napisał:
Ludzie chcą szybko i na temat. Kiedy byłam jeszcze zdrowa, chodziliśmy z rodzicami do Mcdonalna i wtedy pomyślałam sobie, że rozmowy ludzi to taki MacDonald. Oby szybko podać i za długo nie stać w kolejce. Są słowa hot dogi i słowa hamburgery. Ludzie myślą, że się najedli, a zżarli jakieś ... :D myślą, że pogadali, a pierniczyli głupoty
 
Do góry