Światy 64 i 65 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czyli jednostki na 65 będą dużo wolniejsze ? Bo nie rozumiem tego 0,625. Czy liczy się prędkość świata? Może ktoś to wytłumaczyć ?
 

DeletedUser

Guest
Czyli jednostki na 65 będą dużo wolniejsze ? Bo nie rozumiem tego 0,625. Czy liczy się prędkość świata? Może ktoś to wytłumaczyć ?



Jednostki będą chodzić z prędkością normalną tzn. pika będzie chodziła 18 min na pole.
 

DeletedUser58223

Guest
Mnożysz prędkość świata * prędkość jednostek i masz tutaj swoją szybkość;)

I bardzo dobrze że są ograniczenia farmienia. W tej grze nie chodziło kiedyś o to, kto więcej surki z farmienia będzie miał.

Jedni będą farmić w nocy, drudzy w dzień - dla każdego starczy:))

Jedna z większych obaw o ten świat, to wolne przesyłanie surowców x4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147225

Guest
Masz tutaj opis z ogłoszenia wersji 8.5
Flagi
Dodaliśmy nowy element gry, w postaci flag. Ich rola polegać będzie na oferowaniu wiosce konkretnego bonusu. Do każdej wioski można przypisać jedną flagę - będzie ona mogła być zmieniona/usunięta po upływie 24 godzin.
Flagi będą miały określone poziomy, które będzie można rozwijać: 3 flagi tego samego typu o danym poziomie będzie można wymienić na 1 flagę wyższego poziomu. I tak do osiągnięcia maksymalnego - dziewiątego - poziomu.

Bonusy oferowane przez poszczególne typy flag wpływają na następujące parametry:
- Produkcja surowców
- Czas rekrutacji jednostek
- Siła ataku
- Siła obrony
- Zbilansowanie szczęścia
- Pojemność zagrody
- Koszt monety/paczki
- Pojemność łupu

Posiadając flagę o określonym poziomie będzie można wymienić ją między członkami plemienia na inną flagę o tym samym poziomie.

Flagi będzie można zdobywać poprzez:
- Pokonując wrogie armie (na podobnej zasadzie jak w przypadku przedmiotów rycerza)
- Wytworzenie szlachcica
- Otrzymanie odznaczenia
- Wypełnienie niektórych zadań samouczka
- Zaproszenie przyjaciół
- Zakup pakietu flag (na wybranych światach)

Ale to nie wszystko: flagi nie będą przypisane do konkretnego świata! Jeśli zdobędzie się je na świecie X, to będzie można ich używać także na świecie Y, oczywiście grając za pomocą tego samego konta.
System flag nie będzie wprowadzony na żadnym z istniejących już światów - dotyczą one wyłącznie światów otwieranych w przyszłości.

dzięki
 

DeletedUser135245

Guest
jest tu ktos kto mnie pamięta?;/
bo naczytałam się już tyle, że nie wiem na którym świecie grać więc szukam kogos znajomego ;)
jbc odzywajcie się:/ :)

Również mam ochotę wystartować - św. 65 interesowałbym mnie najbardziej, z uwagi na szybkość 1.6 która mi najbardzie odpowiada.
Zatem szukam starych wyjadaczy do wspólnej gry, niekoniecznie znajomych ale graczy z jako takim pojęciem oraz stażem:
 

DeletedUser161505

Guest
ehhh Miałem nadzieje na świat bez farmienia a tu znowu nie wystartuje i muszę czekać na następne.
 

DeletedUser

Guest
meh szkoda tylko że limit członków plemienia 100....znowu same masówki będą :/
40 to idealna liczba wg. mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
No to i ja zawitam na 65 świecie. Nie wiem co to jest to ograniczenie farmienia ale będzie to mój pierwszy polski świat gdzie zagram na poważnie. Mam nadzieję, że czeka nas ciekawa rozgrywka do samego końca.
 

DeletedUser131953

Guest
Kurde! Czekałem tyle czasu a chyba nie wystartuję, bo dzisiaj się dowiedziałem, że w czwartek jadę nad jezioro na 4 dni ;/ Niby fajnie, ale byłem przygotowany na piątek, miałem tak ładnie zrobić plemię, cały czwartek i noc sobie pofarmić a potem ogarniać na telefonie a tu lipa z planów.
 

DeletedUser131953

Guest
Zgadzam się z Tobą , powyżej 40 biorą kogo popadnie , tylko żeby choć na chwile być w topce .
Zero zgrania , totalny busz .

W ogóle nie myślicie, jak zrobić dobrą selekcję skoro limit byłby tylko 40 zostałoby 15 graczy dobrych graczy, a ze stówy by zostało ze 40 solidnych, do robienia plemienia od zera lepszy jest większy limit, nie po to aby zrobić masówkę tylko po to żeby mieć lepszy wybór wśród graczy.
 

DeletedUser

Guest
nie zgadzam się. Popatrz jako przykład na s58. Tam jakoś nie ma w topce plemienia w którym zostało "15 graczy dobrych graczy i też nie było tako w początkowej fazie gry. było cały czas te 35-40 graczy i z czasem Ci słabi wylecieli a za to nowi , dobrzy doszedli.
Zresztą napewno sam wiesz ze w takich masówkach po 90-100 osób zgranie jest prawie równe 0 - tylko pare wyjątków w tej całej kupie ludzi się zdarzy którzy naprawdę dobrze będą współpracować
"nie po to aby zrobić masówkę tylko po to żeby mieć lepszy wybór wśród graczy." - śmieszny jesteś , gdy myślisz że "dobre" plemienia po 30-40 osób ,gdy limit bedzie 100 ;) będą pchali ludzi do siebie dla topki , tak zawsze było , jest i będzie ;)

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156857

Guest
A te nowe funkcje premium to, to przyśpieszenie budowy itp.?

Po co użyć opcji ''szukaj'' lub wrócić się 3 strony wcześniej i przeczytać...

Napisał WysłannicaSzatana
nowe funkcje premium (tak jak na s61 i s63) to:
- Obcięcie czasu budowy o połowę (10 Punktów Premium),
- Natychmiastowe ukończenie budowy - możliwe, jeżeli do końca pozostało 10 minut lub mniej (10 PP),
- Zmniejszenie kosztów budowy określonego poziomu budynku o 20% (30 PP),
- Dodatkowe 20% produkcji wybranego surowca przez 7 dni (40 PP),
- Handel z miejscowym kupcem w stosunku 1:1 (10 PP).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry