Nietypowe prędkości świata

Czy jesteś za wprowadzeniem innych niż standardowe szybkości na nowym świecie?


  • W sumie głosujących
    130
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdzieś pamiętam admin pisał że nie będzie zmian prędkości ale kto wie ...

chociaz zagrac na predkosc : 0.1

...

byloby ciekawie.

Taa, w każdym razie gra byłaby oryginalna - jedyna taka w swoim zdziczałym rodzaju :)
Taki Ewenement pośród wszystkich światów choć wątpię by Ekipa posunęła się do wprowadzenia czegoś aż tak absurdalnego - przynajmniej śmiesznie by było :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja tam sam nie wiem co o tym powiedzieć. Innowacja fajna - na pewien czas. Jak już się ludzie przyzwyczają do tych prędkości to będą błagać o następne. A Ekipa od Plemiona Wiki będzie miała duuużo roboty z tabelkami prędkości wydobycia :D .
 

DeletedUser162692

Guest
Żadne 10... Nie na normalny świat.
Co do światów od 60-70:
Nie mam nic przeciwko serwerom bez limitu. Mam jednocześnie nadzieję że administracja ma na uwadzę jakie światy cieszą się olbrzymią popularnością... Mówie tutaj o świecie jak 59 (bez farmienia).
PS: Proszę nie zniżajcie się do postów "Jak nie umisz farmić to wybierz se inną gre... Tu się walczy!". Światy te są bardzo specyficzne i wymagają nietypowych umiejętności.
 

DeletedUser137434

Guest
Podkreślę wypowiedź administracji. Prędkości powyżej 2.0 na zwykłych światach nie będzie, bo tempa ludzie po prostu nie wytrzymają.
Samo wytrzymanie 45 dni na specjalach wiąże się z ogromem poświęconego czasu.

Co do niższych wartości to między 1,4 a 1,5 za dużej różnicy nie będzie.
Jeden świat wolny o wartości 0,5 pokazał iż mało graczy tam jest i gra bywa niestety bardzo za wolna.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
A ja bym z chęcią zagrał na jakimś combo w stylu prędkość zwykła 1.5 a prędkość jednostek np 2 ;p
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Sie wie, ogolnie zrobic jakies combo a nie że predkosc jednostek x predkosc swiat ma sie zawse rownac jeden, coś poeksperementowac ;p
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Sie wie, ogolnie zrobic jakies combo a nie że predkosc jednostek x predkosc swiat ma sie zawse rownac jeden, coś poeksperementowac ;p

Na zwykłym świecie raczej nie wchodzi to w grę.
Zasada jest prosta - im większa szybkość świata, tym mniej ludzi może na nim zagrać (mniejszy limit miejsc wynikający z konieczności obsłużenia przez serwer n razy większej liczby odwołań od każdego z graczy) i na dodatek dużo szybciej się on wyludnia.
Wie o tym każdy, kto ma dostęp do szczegółowych statystyk, tym bardziej wie o tym Product Manager, który musi wyrazić zgodę na start w określonej konfiguracji.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
wiadomo kmic, można zrobić jakiś ekseprymentalny special, hmmmm może np wymyśleć coś ze zmienną prędkością? :p

Np w pon,sr,pt ustawić prędkość normalną np x1 i jednostek x2
A np w wt,czw,sob prędkość normalną np x2 i jednostek x1

Lub inaczej te prędkości dać, np sprawdzić jakby było z prędkością x3(był taki świat w ogóle ? Np:

normalna prędkośc x3 i jednostek x0.5 w pon,sr,pt
prędkość normalna x1 i jednostek x3 w wt,czw,sob

Na takiej zasadzie np coś wymyśleć ;P

Ewentualnie mniejsze wartości, myślę że taki eksperymencik ze zmienną prędkością byłby ciekawą odskocznią.

Właściwie jest podobny temat niżej ze zmienną prędkością, ale tutaj mi chodzi o coś całkowicie innego - takie mega eksperymentalne combo :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie kombinujcie już tak bo kolejni gracze zaczynają odchodzić!
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
czesek omg nie miał to by być taki stały świat, jakiś specjal ze zmienną prędkością np na 3 miesiące gry czy coś.
 

DeletedUser10130

Guest
Moga byc predkosci swiata od 1 do 2, np 1.4, 1.7 itp
Wiadomo ze predkosc ponad 2 wiaze sie z ciaglym byciem na koncie jezeli nie ma wlaczonego braku farmienia
 

DeletedUser

Guest
Mi sie bardzo podoba S59

Czekam na kolejny swiat bez farmienia i z predkoscia 2 :)
Chociaz sie pewnie nie doczekam...
 

DeletedUser163071

Guest
najlepsza jest prędkość 1.0 :)
grałem na 2.0 ale mi to nie odpowiada wole wolniejszą rozgrywkę a przy dużej ilości wioch to szybciej nie potrzeba niż 1.0 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry