rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser113653

Guest
Ale z was koxy- z rumunami przegrywacie :eek:


jak patrzyłem to wygrywaliście. 16 minut zostało, więc nie dacie rady:d
 

DeletedUser113653

Guest
Jasne ze mną wszystko dobrze:) USA nie mając szybkich pokonało Czechów- nie dziwie się, bo tam grają dla siebie a nie dla sławy :cool: Ale trzymam za was kciuki ^^


Hmn... ta runda do 22:00?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prosba do administracji. jezeli juz ustawia runda z palacem 3 lvl'owym to niech to bd tak jak na swiecie 1 i 2. Gdzie Wazna byla suma palacow a nie ze z tej wioski cos przejete czy cos. Bo na tego typu rundach mozna sie zblokowac i utknac w martwym punkcie bez dalszej mozliwosci przejmowania co jest bezsensu..
 

DeletedUser

Guest
Prosba do administracji. jezeli juz ustawia runda z palacem 3 lvl'owym to niech to bd tak jak na swiecie 1 i 2. Gdzie Wazna byla suma palacow a nie ze z tej wioski cos przejete czy cos. Bo na tego typu rundach mozna sie zblokowac i utknac w martwym punkcie bez dalszej mozliwosci przejmowania co jest bezsensu..

JEAH! JEST PIERWSZA UKONCZONA RUNDA NASZEGO OGARNIACZA NA SP!
me likey.
 

DeletedUser157172

Guest
Prosba do administracji. jezeli juz ustawia runda z palacem 3 lvl'owym to niech to bd tak jak na swiecie 1 i 2. Gdzie Wazna byla suma palacow a nie ze z tej wioski cos przejete czy cos. Bo na tego typu rundach mozna sie zblokowac i utknac w martwym punkcie bez dalszej mozliwosci przejmowania co jest bezsensu..

takie z ciebie pro a nie umiesz puscic offa i 4 szlacht (z 5 wioch) w 500 ms ??
 

DeletedUser159420

Guest
Duch przeczytaj 3 razy jego posta i potem 3 razy swojego. On mówi o tym, że jak ma jedną wioske i 3 szlachty. Przejmie 3 wioski ale ktoś z tych 3 wiosek przejał też inne 3 więc nie może zrobić już żadnej szlachty i adijos.
 

DeletedUser

Guest
JEAH! JEST PIERWSZA UKONCZONA RUNDA NASZEGO OGARNIACZA NA SP!
me likey.

Nie dorastasz mi pod zadnym wzgledem w tej grze. Nie no sory umiesz zaatakowac "sama lekka" + 10-15 fejkow gdy masz do mnie 20 sek. <brawo>


takie z ciebie pro a nie umiesz puscic offa i 4 szlacht (z 5 wioch) w 500 ms ??

jak tam rumuni przejmuja Cie offy wpadaja obstawiony jestes ale nie off stoi wiosce ogarze.
 

DeletedUser

Guest
Nie dorastasz mi pod zadnym wzgledem w tej grze. Nie no sory umiesz zaatakowac "sama lekka" + 10-15 fejkow gdy masz do mnie 20 sek. <brawo>




jak tam rumuni przejmuja Cie offy wpadaja obstawiony jestes ale nie off stoi wiosce ogarze.

Pomijam fakt, że to g4sh jest w repce nie Ty. Już zupełnie w tyle zostawię to, że kiedy on grał na sp to prawdopodobnie nie wiedziałeś co to plemiona :)
 

DeletedUser162785

Guest
Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek sojuszy, ponów itp. z graczem ? 1 VS 1 ?.
Piszę to dla tego, ponieważ dziś spotkała mnie niemiła nispodzianka i być może umożliwi to innym graczom uniknięcia podobnych incydentów.

Dziwi mnie także fakt, że dla kogoś 30 pp może być ważniejsze niż dotrzymanie słowa :)
 

DeletedUser

Guest
Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek sojuszy, ponów itp. z graczem ? 1 VS 1 ?.
Piszę to dla tego, ponieważ dziś spotkała mnie niemiła nispodzianka i być może umożliwi to innym graczom uniknięcia podobnych incydentów.

Dziwi mnie także fakt, że dla kogoś 30 pp może być ważniejsze niż dotrzymanie słowa :)



Zaatakowales typka z ktorym mialem soja. z Toba pona. Wiec zrewanzowalem sie. tyle w temacie :))
 

DeletedUser

Guest
Chwale sie ? hmmm . Aha . Powiedzialem poprostu ze go znam:)) i dawno juz gralem szybkie ;p Ale uznajmy ze sie chwale
 
Do góry