Wychodzenie nowych światów.

  • Rozpoczynający wątek N O O Bhar
  • Data rozpoczęcia

Czy życzyłbyś sobie aby nowe światy wychodziły w ten oto sposób?

  • Tak

    Głosy: 54 62,1%
  • Nie

    Głosy: 18 20,7%
  • Bez różnicy

    Głosy: 15 17,2%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser165979

Guest
Chyba twój wiek pokazany w profilu to prawda... Nie grałeś dłużej więc się nie wypowiadaj. Spróbuj i wtedy powiedz, że to jest durne "klepanie domków'

Jeśli uważasz, że jednolatek zna zasady ortografii, potrafi pisać posty, konstruktywnie dyskutować i korzystać z internetu to dziękuje, ale zrobiłeś ze mnie cudowne dziecko. MENSA przybywam!!! :D

A do rzeczy, bo o moim "braku" doświadczenia(u) nie dyskutujemy tutaj. Co jest ciekawego w klepaniu domków? Gra polega na tym, że kto ma czas i zapał to farmi innych. Wygrywa silniejszy, rządzi rywalizacja. A w simowaniu chcesz rywalizować w liczbie popa? Jedyny argument do Sim Serwera jest taki, że gracze co nie mają kompletnie czasu na farming będą mogli sobie wchodzić raz/dwa razy dziennie i klepać popa. Natomiast idea sama w sobie serwera jest śmiertelnie nudna.
 

DeletedUser164468

Guest
tak to dobry pomysł kto chce grać na jakim serwie zbiera ekipę i czeka na start a nie o świat z bez farmingu i czekanie do następnego świata:D:D:D
 

DeletedUser159480

Guest
Tak, nie grałem nigdy na takim świecie i nie zamierzam. Farmienie jest nierozerwalną częścią gry. Więc co jest fajnego w klepaniu domków?

Zagraj, wtedy porozmawiamy, inaczej nie ma sensu ta dyskusja, mówisz o czymś a nawet tego nie poznałeś :eek:
 

DeletedUser

Guest
Na tak
Mi sie podobaja swiaty bez farmienia i to troche wkurza jak widze tylo jeden taki swiat na np. 20 :mad:
 

DeletedUser165979

Guest
Zagraj, wtedy porozmawiamy, inaczej nie ma sensu ta dyskusja, mówisz o czymś a nawet tego nie poznałeś :eek:

Jak czekam na merytoryczne argumenty, a nie typu "zagraj" bo to nie jest argument. Jak już wspomniałem nie dyskutujemy o doświadczeniu (aj em noob), a o propozycji. Więc słucham argumentów.
 

DeletedUser159480

Guest
Nie będę Ci tłumaczył, to co jednemu się podoba niekoniecznie się podoba drugiej osobie, a jeśli w taki sposób chcesz "zniewolić" ludzi, aby tylko grali na światach z farmieniem to słaba próba, światy i tak będą wychodzić z róźnymi ustawieniami: bez farmienia, ograniczone i swobodne, dla każdego coś się znajdzie :)
 

DeletedUser159283

Guest
Mi osobiście podoba się ten pomysł bo świat bez farmienia startuje jak poprzedni bez farmienia się kończy. Jestem na tak :)
 

DeletedUser165979

Guest
Nie będę Ci tłumaczył

Skoro nie będziesz mi tłumaczył to było trzeba od razu. Ja chciałem posłuchać merytorycznych argumentów dlaczego taki serwer powinien mieć racja bytu i dyskutować nad tym. Jedyny argument jaki usłyszałem, że każdy ma inny gust. Jeśli InnoGames GmbH patrzałoby na każdy gust to pewnie by ani jednego serwera nie było, ale nie chodzi o to. Po to chyba jest ten temat, aby przedyskutować i przekonać osoby, które nie są za "Sim Światem".

a jeśli w taki sposób chcesz "zniewolić" ludzi, aby tylko grali na światach z farmieniem to słaba próba,

Dziękuje, że doceniasz moje zdolności. Aczkolwiek niestety przeceniasz moje "zniewolenie" ludzi/świata, bo takim Mózgiem, a może Pinkim....hmmm sam nie wiem którym, ale mniejsza kim to nie jestem. Aczkolwiek możliwe, że w końcu uda mi się wygrać casting na Pinkiego do nowego sezonu. ^,^

światy i tak będą wychodzić z róźnymi ustawieniami: bez farmienia, ograniczone i swobodne, dla każdego coś się znajdzie :)

Światy będą wchodzić jakie góra zachce. A Nam szarym żuczkom poza jakiś epizodycznym epickim zwycięstwem, które bardowie będą wspominać w swych pieśniach i wznosić ponad śmiertelników nie pozostaje nic jak zadowolić się danym nam z łaski i wymęczonym poświęceniami zwycięstwem.
 

DeletedUser166020

Guest
Ja bardzo lubię świat bez farmienia jednak nie zapominajmy że to tylko dodatek i podstawą są światy z farmienien więc uważam że taki świat powinien startować co 5 światów. Pojawiły się głosy że świat bez farmienia te już nie plemiona nie zgodzę się z tym twierdzeniem :) nie zapominajmy o ludziach którzy nie mogą poświęcić całego dnia na farmienie. Można wymienić dwa główne powody pierwszy to szkoła a drogi to praca - nie wszyscy mają otwarty dostęp do internetu :( ktoś by powiedział że są telefony itp jednak co można zrobić na takim telefonie ? I to właśnie sprawia że ludzie którzy chcieli by pograć "na poważnie" nie mają szans na podium - smutne ale prawdziwe :p
 

DeletedUser137434

Guest
Grałem na światach z ograniczonym, nieograniczonym i bez możliwości farmienia.

Każdy świat ma swój urok, a właśnie największy urok posiadają światy bez farmienia, bo wymagają większej kalkulacji, niżeli czasu wkładanego w grę.

A to jest duży plus. Często dwa razy zastanawiasz się czy warto kogoś stuknąć. Kombinujesz z budynkami i wojskiem by wychodzić na czysto.
A światy z farmieniem wymagają ogromu czasu, zarwanych nocek, zastów itp.
I każdy w krótkiej chwili może ci pociąć po wojsku, bo ma tyle sury że wojska mu praktycznie nie szkoda w pierwszych tygodniach gry.
 

DeletedUser165979

Guest
Pojawiły się głosy że świat bez farmienia te już nie plemiona nie zgodzę się z tym twierdzeniem :) nie zapominajmy o ludziach którzy nie mogą poświęcić całego dnia na farmienie. Można wymienić dwa główne powody pierwszy to szkoła a drogi to praca - nie wszyscy mają otwarty dostęp do internetu :(

Wreszcie jakieś argumenty. :eek:
Zatem zgodzę się z tym, że nie wszyscy mają czas na grę oraz taki poziom tego "narkotyku" we krwi. Życie realne musi zawsze być nad życiem wirtualnym, aczkolwiek czy tak jest zawsze?
Argument jest dobry jeśli gracz chce sobie jedynie poklikać raz dziennie przy okazji sprawdzania poczty czy też jakiś portali społecznościowy. Również na plus można mu dodać, jeśli osoba gra tylko dla znajomych z gry aby pograć.
Minusem tego pomysłu jest oczywiście to, że najczęściej czas wiąże się z pozycja w rankingu. Nie ukrywajmy, że w obecnej (już troszkę wymierającej) dobie gier przeglądarkowych to czas i bonusy są składnikiem sukcesu. Zatem jeśli ktoś chce coś osiągnąć lub być wysoko w rankingu to niestety musi grze poświęcić troszkę czasu, a nie tylko jedno logowanie dziennie.

ktoś by powiedział że są telefony itp jednak co można zrobić na takim telefonie ? I to właśnie sprawia że ludzie którzy chcieli by pograć "na poważnie" nie mają szans na podium - smutne ale prawdziwe :p

Obecnie telefony/smartphony stały się tak nieodłączną częścią internetu, że i w grach odgrywają coraz ważniejszą role.
Oczywiście w Polsce hotspotów jest jak na lekarstwo, a transmisja danych do tanich nie należy (chyba, że pakiety danych to jeszcze idzie przeżyć). Nie każdy ma w szkole/pracy darmowy internet przez WI-FI. Brzmi ponuro, ale jednak internet w telefonach żyje.
Kto z Was nie widział w szkole czy pracy jak ktoś ze znajomych logował się na jakiś portal społecznościowy lub na konto w grze? A może inaczej, kto z Was tego nie robił? Niektórzy nie mają możliwości technicznych, ale jak ktoś ma to tego nie robi? Znam osoby, które tuż po wyłączeniu komputera logują się przez telefon na konto, aby być na bieżąco. Ale w tych osobach płynie zamiast krwi uzależnienie i chęć bycia całkowicie najlepszym. Nie zachęcam nikogo do tego, aby tak robić bo z każdego nałogu ciężko wyjść. Aczkolwiek w obecnej dobie technologicznej to już nie gra się wyłącznie na komputerach. Internet żyje i często jest w kieszeni lub w torebce (u kobiet) blisko Nas, a pokusa i tak zwycięża.

Grałem na światach z ograniczonym, nieograniczonym i bez możliwości farmienia.

Każdy świat ma swój urok, a właśnie największy urok posiadają światy bez farmienia, bo wymagają większej kalkulacji, niżeli czasu wkładanego w grę.

A to jest duży plus. Często dwa razy zastanawiasz się czy warto kogoś stuknąć. Kombinujesz z budynkami i wojskiem by wychodzić na czysto.
A światy z farmieniem wymagają ogromu czasu, zarwanych nocek, zastów itp.
I każdy w krótkiej chwili może ci pociąć po wojsku, bo ma tyle sury że wojska mu praktycznie nie szkoda w pierwszych tygodniach gry.

Rozumiem kalkulacje, ale jeśli po drugim, trzecim, kolejnym świecie bez farmienia nie popada się w rutynę? Drobne modyfikacje strategii zapewne są, ale najczęściej gra się sprawdzona taktyką. Serwer jest ciekawy jak nikt nie miał z nim nigdy do czynienia i strategie ustala się na bieżąco. Natomiast jak już ktoś miał okazję się z czymś takim zmierzyć to będzie grać bardziej z automatu.

Podsumowując parę słów to świat bez farmienia ma i plusy i minusy jak każdy świat. Nie ma rzeczy idealnych, więc i tutaj ich się nie znajdzie. Ale bardzo dziękuje za argumenty za światem bez farmienia. Nie wzywam nikogo do rewolucji itp, ale przedstawiam argumenty która są i zawsze będą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobrze by było, gdybyśmy my jako społeczność plemion mieli coś do powiedzenia na temat konfiguracji nowych plemion. Np. pare dni przed oglłoszeniem startu byłoby głosowanie na temat świata z farmieniem itd. ;) Ale to moje zdanie :D
 

DeletedUser166069

Guest
ja bym chciał żeby światy startowały w takiej kolejności:
1. z farmieniem bez ograniczeń
2. z farmieniem oraz z ograniczeniem
3. z farmieniem bez ograniczeń
4. z farmieniem i znowu z ograniczeniem
5. bez farmienia :)
 

DeletedUser

Guest
Na nie ! :mad:
Trzeba by było usuwać takie odznaki jak "Grabieżca dnia " " Agresor Dnia" "Obrońca Dnia"
Po za tym jak by weszły takie światy . To od razu 350 surki na Godz. Bo na 16 pkt (Ew 116) to nic nie zrobisz bez farmienia.

NIE
 

DeletedUser

Guest
Wmiare ciekawy pomysł, może urozmaicić gre, może przyciągnie nowych starych. Masz tak
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Ja to widzę troszkę inaczej. Mianowicie światy z ograniczonym farmieniem są mniej popularne. W myśl zasady można by tworzyć systemem 2x z nieograniczonym farmieniem, 1x z ograniczeniem i 1x bez farmienia. Mimo, wszystko raz na 4 świat wypadnie bez i z ograniczonym farmieniem. Moim zdaniem trzyma się to kupy, pomysł, że za każdym razem wychodzi inny świat dotyczący farmienia mija się z celem.
 

DeletedUser159480

Guest
Temat i tak powinien zostać zamknięty, bo to nie gracze decydują o parametrach świata tylko Administracja i to też tak nie do końca, bo muszą mieć zgodę ludzi z Niemiec, nie jest to takie proste jak na pierwszy rzut oka wygląda, niestety.
 

DeletedUser

Guest
co do pomysłu autora prawde mówiąc nie zbyt to do mnie przemawia. fakt każdy lubi co innego ale może przed wypuszczeniem świata ze strony administracji ankieta z tymi 3 rodzajami światów i który zostanie wybrany ten będzie wprowadzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry