Special 8 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser159480

Guest
Ciekawy specjal muszę przyznać, w końcu włączono opcję z trybem snu, jednocześnie kasując bonus nocny, bardzo fajne zagranie :)

Bardzo pozytywne ustawienia, jak dla mnie idealny świat do gry, ale mimo to nie będę tam startował ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
no to poxiu, zabieramy sie do obliczen :)) trzeba wypracowac jak najlepszy start ;] zycze powodzenia
 

DeletedUser162819

Guest
Fajne ustawienia.Liczę na fajną zabawę ;p

Szkoda mi tylko tego :

dodatkowo czas trwania każdej komendy może być losowo zmieniony o max. 3 sekundy na plus lub na minus.
 

DeletedUser164095

Guest
Mam nadzieję że dam radę, to będzie mój pierwszy special.
 

DeletedUser148447

Guest
3 tygodnie gry na x4: podsumowujac- pierwsze 3-4 dni rozbudowa i wojna na polowki offow.

2 tydzien gry lata kilka fulli, rozbijesz i juz nie odbudujesz do konca specka.

predkosc 7-10 i tryb spiacy tak
predkosc 4 i sen, do widzenia

Ustawienia porazka, jak ktos lubi walczyc do 1 wybudowania woja i potem koniec, to swiat dla niego.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
3 tygodnie gry na x4: podsumowujac- pierwsze 3-4 dni rozbudowa i wojna na polowki offow.

2 tydzien gry lata kilka fulli, rozbijesz i juz nie odbudujesz do konca specka.

predkosc 7-10 i tryb spiacy tak
predkosc 4 i sen, do widzenia

Ustawienia porazka, jak ktos lubi walczyc do 1 wybudowania woja i potem koniec, to swiat dla niego.

no ja nie wiem, eko daje 8x wieksze wydobycie.

wiec postawienie palacu z offem polowka to okolo tygodnia, potem 2-3 dni na dorobienie maxa i mozna przejmowac ;)

imho ciekawiej bedzie niz sadzisz ;d
 

DeletedUser157977

Guest
Taki sobie

Ustawienia w miarę... wystartuje pewnie, najgorsze jest teraz właśnie to obliczanie jak najlepszego startu...
 

DeletedUser148447

Guest
no ja nie wiem, eko daje 8x wieksze wydobycie.

wiec postawienie palacu z offem polowka to okolo tygodnia, potem 2-3 dni na dorobienie maxa i mozna przejmowac ;)

imho ciekawiej bedzie niz sadzisz ;d

No wlasnie, full off robi sie tydzien, na 25/20 24/7, czyli 10-11 dnia gry, go masz jak nie rozbijesz.
(A wiekszosc przejmuje wczesniej polowkami)

Masz pierwsza wioche i grasz offem, po 11 dniach przejmiesz nia max 5 wioch przy szczesciu, przy pechu 1-2? albo wcale.

Optymistyczny wariant masz 6 wioch- 18-19 dnia masz z 4 offy i 2 deffy i znowu musisz kombinowac, zeby przejac jak najwiecej, bo wojo odrobi sie na ostatni dzien.

Pesymistyczny wariant- straciles offa przy przejmowaniu, i nie ma juz po co grac.
 

DeletedUser140914

Guest
No wlasnie, full off robi sie tydzien, na 25/20 24/7, czyli 10-11 dnia gry, go masz jak nie rozbijesz.
(A wiekszosc przejmuje wczesniej polowkami)

Masz pierwsza wioche i grasz offem, po 11 dniach przejmiesz nia max 5 wioch przy szczesciu, przy pechu 1-2? albo wcale.

Optymistyczny wariant masz 6 wioch- 18-19 dnia masz z 4 offy i 2 deffy i znowu musisz kombinowac, zeby przejac jak najwiecej, bo wojo odrobi sie na ostatni dzien.

Pesymistyczny wariant- straciles offa przy przejmowaniu, i nie ma juz po co grac.

zgadzam się prędkość słaba jak na taki krótki czas, nie będzie czym powojować..
poza tym nie lubię tryby snu, więc mnie nie będzie.

ale może komuś spasują ustawienia, powodzenia ;)
 

DeletedUser161820

Guest
Ustawienia nie są złe, nowe wioski koczownicze ^^ wystartuję zobaczymy jak pójdzie, będzie to mój pierwszy specek .:p:p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
w sumie racja, nie przewidzialem wtopy od poczatku :D to bylaby masakra ;D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
mi sie ustawienia podobają;d ale ten tryb śpiący jest denerwujący raz na specku z nim grałem.
oczywiscie nie wystartuje:d
 

DeletedUser161505

Guest
Po ["ciach" by Bryfft] ten tryb śpiący czy wy zawsze musicie kombinować <beczy>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry