[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pojechać może nie ale znajdą się lepsi od Ciebie he he :p

no kiedys na pewno ktos taki sie znajdzie - pytanie tylko , czy ktos taki juz sie urodzil :D


Nie możesz być Nero człowiekiem roku bo miałeś bana za Tryfi. Osobiście bym na Ciebie zagłosował... ale...

yyy ale to chyba bylo na 120% w 2010 a moze i 2009 hmm - w swieta 2010 powstal sw 50 ( dla mnie pożegnalny wiec gralem , tak ze w zasadzie dziwne ze mnie nie ma w zestawieniu a np. jest dzieszta ktory tez chyba w 2011 gral tylko na swiecie 50 )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32996

Guest
Crom Mazowiecki jeśli masz jakieś obiekcie do Hamstaha to możesz o jego klasę popytać się Gnojarza czy innych starych graczy Player Boy, do dzisiaj nawet w Swoim składzie posiadamy 3 graczy z pierwszego składu Player Boy, w tym Gladiatora...( jednego z 3 najważniejszych graczy P na S37).

Z kim SnipOr rozmawiasz? Kto to jest Crom Mazowiecki?
 

DeletedUser

Guest
Przypomnę:

Zasady głosowania:
1. Można oddać po jednym głosie w ankiecie na portalu i na forum (jeśli ktoś ma kilka kont to głosujemy jednym inaczej wszystkie oddane głosy zostaną unieważnione; zabronione jest używanie proxy w celu zalogowania się i zagłosowania, takie głosy również będą nieważne).
2. Będziemy sprawdzać czy przynajmniej miesiąc była prowadzona rozgrywka w 2011 roku na koncie, które wzięło udział w głosowaniu, by nie było sytuacji, że kilkudniowi gracze byli najliczniejszą grupą głosujących. Tak więc jeśli nie grałeś przynajmniej miesiąc w 2011 to nie głosuj.
3. Zachęcajcie znajomych by wzięli udział w plebiscycie .

Zatem dopiero po sprawdzeniu osób co zagłosowały zostanie wyłoniony zwycięzca. Co do reszty napiszę w podsumowaniu. Uwagi, pytania zapraszam na PW ale uprzedzam mogę późno odpisywać bo mam ostatnio więcej niż przeciętnie wiadomości.
 

DeletedUser

Guest
Oddaję głos na Croma Mazowieckiego.
Grałem obok niego na s23. Walczyłem z nim, w końcu przejąłem mu wioskę, ale to był jeden z najciekawszych epizodów mojej gry w Plemiona.
Potem się zakumplowaliśmy. Wiecie, jak to u wrogów - ale w grze, nie naprawdę :D
Nieustępliwy, waleczny, konkretny gość. Nie jakiś tam pływaczek, co się zmyje w razie pierwszej zadymy.
Dobrze mieć takiego w plemieniu. Dobrze mieć takiego za plecami.
Pozdrawiam, Robercie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przypomnę:

Cytat:
Zasady głosowania:
1. Można oddać po jednym głosie w ankiecie na portalu i na forum (jeśli ktoś ma kilka kont to głosujemy jednym inaczej wszystkie oddane głosy zostaną unieważnione; zabronione jest używanie proxy w celu zalogowania się i zagłosowania, takie głosy również będą nieważne).
2. Będziemy sprawdzać czy przynajmniej miesiąc była prowadzona rozgrywka w 2011 roku na koncie, które wzięło udział w głosowaniu, by nie było sytuacji, że kilkudniowi gracze byli najliczniejszą grupą głosujących. Tak więc jeśli nie grałeś przynajmniej miesiąc w 2011 to nie głosuj.
3. Zachęcajcie znajomych by wzięli udział w plebiscycie .

Zatem dopiero po sprawdzeniu osób co zagłosowały zostanie wyłoniony zwycięzca. Co do reszty napiszę w podsumowaniu. Uwagi, pytania zapraszam na PW ale uprzedzam mogę późno odpisywać bo mam ostatnio więcej niż przeciętnie wiadomości.


Hehe, ale jaja. Punkt 2 wymiata. Czyli w takim przypadku głos jednego kandydata (D zjeszth A) na innego (Crom Mazowiecki) jest nieważny, bo głosował z konta MiałemMilionNaClassicu. To konto nie grało w 2011, choć ogólnie wiadomo, że to DzA siedzi pod tym nickiem na FO.
Co tu dużo mówić. Aq jak zwykle ma ciekawe zamiary, ale wykonanie co najwyżej na 3:D
Jeśli się chce mieć pewność, czy każdy z głosujących spełnia warunki, to należy zrobić taką ankietę w grze, wśród grających ludzi. Ale to i tak nie daje 100% pewności, bo są też zastępstwa i konta trupy na hasłach z proxy. O multi zrobionych na dzień dobry nawet nie ma sensu wspominać.
Absurd goni absurd.
Miłej zabawy i pozdro
 

DeletedUser

Guest
Tak z ciekawości sprawdziłem, kto głosował. Sprawdzałem na przykładzie głosujących na DzA. Kliknąłem w przeglądy profili 10 kont, 5 z nich było utworzonych w ciągu ostatnich kilku dni. Myślę, że do głosowania powinny być dopuszczone głosy z kont, które nie powstały później niż lipiec-sierpień 2011:D
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Tak z ciekawości sprawdziłem, kto głosował. Sprawdzałem na przykładzie głosujących na DzA. Kliknąłem w przeglądy profili 10 kont, 5 z nich było utworzonych w ciągu ostatnich kilku dni. Myślę, że do głosowania powinny być dopuszczone głosy z kont, które nie powstały później niż lipiec-sierpień 2011:D

a może to pospolite ruszenie w plemieniu w którym gra DzA ???
 

DeletedUser

Guest
a może to pospolite ruszenie w plemieniu w którym gra DzA ???

Sam raczej w to nie wierzysz:D Bo rozumiem, że masz na myśli plemię ze świata 50. Załóżmy, że DzA tam nadal gra (choć są powody, żeby sądzić, że nie gra), to ludzie grali w plemiona od grudnia 2010 roku, u boku tak sławnego gracza, i nigdy nie korciło ich czy nigdy nie słyszeli o FO, a usłyszeli o nim teraz czy dopiero teraz pokusili się o konto na FO. Proszę Cię...
Oczywiście to nie jest atak z mojej strony na DzA, bo chyba głupcem byłby ktoś, kto ujmowałby mu czegokolwiek jako graczowi. Kilkudniowe konta głosowały nie tylko na niego:D
 

DeletedUser

Guest
W takim przypadku powinno być sprawdzane, czy konto na forum = konto na plemionach. Oraz oczywiście staż.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Oddaję głos na Croma Mazowieckiego.
Grałem obok niego na s23. Walczyłem z nim, w końcu przejąłem mu wioskę, ale to był jeden z najciekawszych epizodów mojej gry w Plemiona.
Potem się zakumplowaliśmy. Wiecie, jak to u wrogów - ale w grze, nie naprawdę :D
Nieustępliwy, waleczny, konkretny gość. Nie jakiś tam pływaczek, co się zmyje w razie pierwszej zadymy.
Dobrze mieć takiego w plemieniu. Dobrze mieć takiego za plecami.
Pozdrawiam, Robercie :)

Grałem na s23 i nie przypominam sobie takiego gracza... w jakim plemieniu grał?
 

DeletedUser

Guest
Sam raczej w to nie wierzysz:D Bo rozumiem, że masz na myśli plemię ze świata 50. Załóżmy, że DzA tam nadal gra (choć są powody, żeby sądzić, że nie gra), to ludzie grali w plemiona od grudnia 2010 roku, u boku tak sławnego gracza, i nigdy nie korciło ich czy nigdy nie słyszeli o FO, a usłyszeli o nim teraz czy dopiero teraz pokusili się o konto na FO. Proszę Cię...
Oczywiście to nie jest atak z mojej strony na DzA, bo chyba głupcem byłby ktoś, kto ujmowałby mu czegokolwiek jako graczowi. Kilkudniowe konta głosowały nie tylko na niego:D

Nawet w swoim plemieniu na 56 świecie masz graczy, którzy nie mają konta na FO, bo ich to po prostu nie interesuje, a grają już 4 lata w plemiona.
Proszę Cię... To, że Ty siedzisz na FO nieustannie, nie znaczy, że każdy zakłada konta na FO, żeby czytać spiny na każdym świecie.
Ktoś założył konto, dzięki tej ankiecie, bo ma swoje zdanie i chce zagłosować. Może z 10% tych, którzy utworzyli konta właśnie tylko po to, zostanie na FO dłużej więc nie neguj głosowania kilkudniowych kont, jeśli nie znasz ich właścicieli...
 

DeletedUser17290

Guest
gdzie te prezentacje graczy ktore mialy ukazac sie tu na forum zapytowuje :confused:
gracz roku czy czlek roku bo tu na forum inna inszaosc a w kurierze inna:confused:
moze tak zamknijcie temat jesli niedopracowany aby nie bylo zlych wspomnien waszmoscie z kuriera wraz z teamem plemion bo kazdy z was pisze co inszego i nie wywiazujeta sie z obietnic i prosze nie pisac ze jak sie nie podoba to wypad lub sam se zrob bo to wy jegomoscie pomyslodawcy zawalilista wsio czyniac zamet tera i kontrowersyje a jak sie ni ma czasu to sie nie bierze za takie pomysla nie uwlaczajac wam lecz krytycznym spojrzeniem zganic takie pomysla bez dobrej realizatejszyn;)
 

DeletedUser124831

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
gdzie te prezentacje graczy ktore mialy ukazac sie tu na forum zapytowuje :confused:
no przecież napisali że w środę, ale nie podali którą, więc o co Ci chodzi, wstawią w środę za rok i będzie że wywiązali się z obietnicy :D
No chyba, że ktoś jako prezentację graczy rozumie ten artykuł, w takim razie to chyba mamy zupełnie różne rozumienie prezentacji. Nawet ten krótki wywiawidzik nie może uchodzić jako autoprezentacja, bo głosować mamy nie za gdzie gracze mieszkają, ile mają lat, co chcą zrobić ale za to co zrobili, co osiągnęli. W humorystycznym podsumowaniu (tu akurat plus dla piszącego) również nie ma osiągnięć.
Ankieta jutro się kończy a nadal nie wiadomo co dani gracze osiągnęli w 2011 roku, no chyba że każdy gracz ma sam szukać, sprawdzać staty (ale one przecież nie są najważniejsze) czytać dyskusje na światach na jakich gralo tych 10 graczy :eek:
Miało być pięknie a wyszło jak zawsze.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
wtedy grałem pod nickiem czyk7276

najpierw byłem w plemieniu Era Zero,po konfrontacji z Zielonym 0ny

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=47331&page=3

doszedłem do jego plemienia Fenom

Potem plemię sie rozpadło i trafiłem do Szlachty Swiata,ale tam na krótko , brak czasu nie pozwolił na dalszą gre.

Era Zero? Przypominam sobie plemię [ZERO], Baalberith i jego zonę Mlenę... ale to plemię się nie rozpadło... .SzS. to legenda z takim graczem (jak dla mnie jednym z najlepszych graczy polskich plemion... z całym szacunkiem dla Nero) Cieniasxxx. Może pamiętasz takich graczy jak galbar?
 

DeletedUser

Guest
Hehe, ale jaja. Punkt 2 wymiata. Czyli w takim przypadku głos jednego kandydata (D zjeszth A) na innego (Crom Mazowiecki) jest nieważny, bo głosował z konta MiałemMilionNaClassicu. To konto nie grało w 2011, choć ogólnie wiadomo, że to DzA siedzi pod tym nickiem na FO.
Co tu dużo mówić. Aq jak zwykle ma ciekawe zamiary, ale wykonanie co najwyżej na 3:D
Jeśli się chce mieć pewność, czy każdy z głosujących spełnia warunki, to należy zrobić taką ankietę w grze, wśród grających ludzi. Ale to i tak nie daje 100% pewności, bo są też zastępstwa i konta trupy na hasłach z proxy. O multi zrobionych na dzień dobry nawet nie ma sensu wspominać.
Absurd goni absurd.
Miłej zabawy i pozdro

czytaj ze zrozumieniem , chodzi o konta widma co powstaly po ogloszeniu wyborow , bardzo dobry pomysl z weryfikacja nickow - a mialemmilionnaklasyku to konto powstalo jak powstal swiat 24 wiec nie wiem jaki masz problem do glosowania z tego konta , zreszta sam z racji iz wzasadzie gralem od zawsze bez przerwy na przeróżnych swiatach to znam nicki tych samych graczy czy multikonta danych graczy - tzw. defowki , wiec pewnie jakbym przegladnal te glosowania to zaraz bym znalazl troche glosow od jednego gracza... ale jak to mowia , nie moj cyrk , nie moje malpy - ciekawi mnie tylko czy jakby mnie dopisali np. dzis do listy i byla mozliwosc wycofania glosu wczesniej oddanego to czy jutro lider klasyfikacji by sie nie zmienil :cool:
 

DeletedUser124831

Guest
pszemeq wiesz co już nie pamiętam,sporo czasu upłyneło.

Z Ery Zero zapamiętałem nick wodza Solmyair,a ze Szlachty Świata plonego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser152427

Guest
Czy mamy w konkursie do czynienia z korupcją itp. ? (pytanie czytelników)

Niestety nie. Zastrzegliśmy po wielu zgłoszeniach od graczy osób z naszego teamu jak i teamu plemion iż automatycznie zostajemy wykreśleni z udziału w konkursie, jako przedstawiciele i organizatorzy konkursu.



ależ skąd..... tylko że ja nie mogę się zarejestrować na Kuriera plemion,, aby oddać głos, nie otrzymałem linka rejestracyjnego, ani też odpowiedzi na wysłany e-mail
 

DeletedUser

Guest
Poluzuj gumkę od dresu, weź kilka głębszych oddechów i dotleń pozostałości mózgowia obitego na chuligańskich ustawkach, i pomyśl, choć raz trzeźwo. To także takie konta nie powinny być brane pod uwagę. Mówisz, że taki 'gracz' ma swoje zdanie. A niby na jakiej podstawie wyrobione, skoro widział w akcji głównie przykładowego DzA ze swojego plemienia?? No może jeszcze ze dwie gwiazdy, bo jako doświadczony gracz wiesz, że na jednym świecie nie ma więcej niż 3-4 gwiazdy takie jak np. DzA, Shaq czy meff. Taki głos jest tendencyjny. FO daje możliwość poznania innych graczy i porównywania ich ze sobą, i na takiej podstawie rodzą się opinię. Ktoś, kto nie jest obeznany w tej społeczności nie powinien głosować. Oczywiście, zaraz napiszesz, że to bełkot tak, jak to zwykle robisz, gdy czegoś nie rozumiesz. Jak ja bym się taki urodził i dostałbym tyle razy po łbie od innych 'mondrych' to też bym nie rozumiał:D

Jedni wolą np. rozbijać się na stadionach i obrywać po pustej głowie od innych pseudokibiców, a inni grzecznie i bez szkody dla nikogo potrollować na FO i pokarmić takie ćwikłowe główki, jak Ty:p

Twoja napinka nie robi żadnego wrażenia na mnie. Sam pokazujesz ową ćwikłową główkę w swoich postach. Poproś o zmianę ankiety, na nową, nazwaną:
Najlepszy gracz 2011 wg społeczności FORUM OGÓLNEGO plemion, bo tylko stąd można czerpać obiektywne opinie. Wszystkie inne możliwości są tendencyjne:D tak samo jak głosy ludzi, którzy nie mieli kont na FO, mimo że grają już od kilku dobrych lat.
Najdelikatniej rzecz ujmując, to wg pana Jackeyla - GWIAZDA FO, to najlepszy kandydat na człowieka roku 2011.
Gratuluję inteligencji... Faktycznie jestem bez szans z Tobą studenciku. ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry