[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser161820

Guest
Jak narazie jest wyrównanie . Co do Nera to w głębi duszy wierze, że wróći.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
głos na DzA

i nie za jego osiągnięcia - bo o nich nie będę się wypowiadał bo nie znam ich z innych światów oprócz s50 gdzie w początkowej fazie ładnie cisnął - teraz lekko wegetuje ;)
Głos za całokształt - za to że pokazał że z nieznanych sobie osób można stworzyć plemię nie na 2-3 miesiące ale na dłuższy okres.
Głos na człowieka który pokazał innym graczom jaką przyjemność dają plemiona, że nie tylko topki się liczą ale i zgranie i atmosfera.
Głos za to że wskazał drogę rozwoju dziesiątkom graczom na s50 niejednokrotnie zdradzając "sztuczki" by plemiona stały się jeszcze bardziej atrakcyjne

Wielki + dla DzA
 

DeletedUser156798

Guest
Nic dodać nic ująć Rafale :) oczywiście głos na DzA bo miał milion na klasiku :p
 

DeletedUser124831

Guest
HMM,mam pytanko do organizatora tego konkursu,bo sie juz troszku pogubiłem:eek:

W koncu czego dotyczy ta ankieta???
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94689

Gracz a człowiek roku to dwa rózne pojęcia:(

Gdzie sie podziały zasady tej ankiety?,hmm?

Jak się ciesze ze arkana tej gry,uczyłem się od Armant-Zielony 0ny,szkodniczek,legend gry w plemiona;)

hmm, pewnie dlatego w swojej karierze gry w plemiona nie miałem nigdy Bana.
 

DeletedUser17290

Guest
znaczy dobrze wiedzieli jak się maskować? :)
sadzisz po sobie:confused:
mialem ten zaszczyt stanac w szranki z Armant-em na classicu i musze powiedziec ze jest to gracz z najwyzszej polki i na poziomie godnym nasladowania,plemie pytajnikow atakowalo go a on bronil sie skutecznie sam przez spory czas lecz w koncu polegl jak z Bartoszem zawzielismy sie na maxa

nie porownoj legend tej gry do terazniejszych psedo graczy z pseudo topkami
heh...to byly czasy i gra...

dodam tylko ze crom mazowiecki w 2011 r pokazywal przez caly rok klase swoja czym wyroznial sie i dlatego oddalem glos na niego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser124831

Guest
znaczy dobrze wiedzieli jak się maskować? :)

Pocieszny jesteś kolego z Kanady:)

Masz chyba lenia w tylnej czesci ciała:D:D:D

dlatego troche poszperałem,i co znalazłem?

ostatnie twoje osiągnięcia na 37 serwerze:D-tu powiem co ma piernik do wiatraka?

jezeli sie myle to mnie popraw:)

do ciebie pytanko co ma wspólnego gawron z sekretarzykiem:D:D:D?
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem w stanie rozszyfrować o co się pytasz, jak chcesz odpowiedzi to spróbuj to jakoś logiczniej napisać :)

Napisałeś że nie dostałeś bana bo uczyłeś się od jakichś tam legendarnych kolesi. A ja myślałem że żeby bana nie dostać nie trzeba się niczego uczyć tylko nie oszukiwać...

Dlatego wydało mi się to śmieszne i pozwoliłem sobie na uszczypliwy żarcik. Nic poza tym więc nie ma się co spinać. Nikogo o nic nie oskarżam tylko żartuję sobie z Twojego niezręcznego stylu wypowiedzi.
 

DeletedUser127278

Guest
ostatnie twoje osiągnięcia na 37 serwerze:D-tu powiem co ma piernik do wiatraka?

Żeby być najlepszym nie trzeba mieć topki w punktach, bo topkę zazwyczaj dostają przez przejęcie największej ilości darmowych wiosek i to radni w plemieniu. Według mnie gracz najlepszy to taki który charakteryzuje się profesjonalną grą, potrafi zachować kulturę gry i wypowiedzi. Zagłosowałem na Hamstaha bo nie znam lepszego gracza na plemionach. Jest to gracz wytrwały nie odpuszcza, aż dopnie swego, zna się bardzo dobrze na grze i strategicznie rozegra każdą potyczkę. Na FO dobrze reprezentuje nasze plemię, sporządza dla wielu plemion rankingi agresorów, obrońców na przestrzeni pewnego czasu. Nie jest indywidualistą, wie co jest najlepsze dla plemienia. Wcale nie znam prawie wszystkich graczy z tej ankiety, tak jak wielu z was nie zna Hamstaha.
 

DeletedUser124831

Guest
Żeby być najlepszym nie trzeba mieć topki w punktach, bo topkę zazwyczaj dostają przez przejęcie największej ilości darmowych wiosek i to radni w plemieniu. Według mnie gracz najlepszy to taki który charakteryzuje się profesjonalną grą, potrafi zachować kulturę gry i wypowiedzi. Zagłosowałem na Hamstaha bo nie znam lepszego gracza na plemionach. Jest to gracz wytrwały nie odpuszcza, aż dopnie swego, zna się bardzo dobrze na grze i strategicznie rozegra każdą potyczkę. Na FO dobrze reprezentuje nasze plemię, sporządza dla wielu plemion rankingi agresorów, obrońców na przestrzeni pewnego czasu. Nie jest indywidualistą, wie co jest najlepsze dla plemienia. Wcale nie znam prawie wszystkich graczy z tej ankiety, tak jak wielu z was nie zna Hamstaha.

Wcale nie zaprzeczam,ze jest dobrym graczem.
Niech szanowny kolega Hamstah,pochwali się nam swymi osiągnięciami w roku 2011,bo tego ta ankieta dotyczy:)

Papier duzo wytrzyma,pisac mozna duzo i nie na temat:)
 

DeletedUser124831

Guest
Nie jestem w stanie rozszyfrować o co się pytasz, jak chcesz odpowiedzi to spróbuj to jakoś logiczniej napisać :)

Napisałeś że nie dostałeś bana bo uczyłeś się od jakichś tam legendarnych kolesi. A ja myślałem że żeby bana nie dostać nie trzeba się niczego uczyć tylko nie oszukiwać...



Dlatego wydało mi się to śmieszne i pozwoliłem sobie na uszczypliwy żarcik. Nic poza tym więc nie ma się co spinać. Nikogo o nic nie oskarżam tylko żartuję sobie z Twojego niezręcznego stylu wypowiedzi.

Witaj,myslałem,ze znane jest tobie te polskie powiedzenie:

"A co ma piernik do wiatraka?" – oznacza to, że jakieś dwie rzeczy bądź sytuacje nie mają ze sobą powiązania.



Przypominam Tobie czego ta ankieta dotyczy;)

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94658

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127278

Guest
Wcale nie zaprzeczam,ze jest dobrym graczem.
Niech szanowny kolega Hamstah,pochwali się nam swymi osiągnięciami w roku 2011,bo tego ta ankieta dotyczy:)

Papier duzo wytrzyma,pisac mozna duzo i nie na temat:)

Niczego tutaj nie musi Panu udowadniać, skoro został wybrany to już wcześniej zostały te informacje gdzieś zawarte czy to w tym temacie, czy też w poprzednim, w propozycjach. A ankieta jest po to aby głosować, wcześniej inni gracze na niego składali propozycje. On sam się nie zgłosił i sądzę że nie musi się tłumaczyć z tego co osiągnął w 2011 roku, dociekliwi wiedzą, a mniej obeznani znajdą.
Dracula11
 

DeletedUser

Guest
Nie mam w zwyczaju wychwalać sam siebie więc się nie doczekasz... W 2011 na s37 toczyła się nadal zaciekła wojna. Dopiero może miesiąc temu wygrana przez naszą stronę. Ale możesz sam siebie zapytać co ma piernik do wiatraka? Myślałeś że tylko na nowych światach w 2011 coś się działo czy co?
 

DeletedUser17290

Guest
Niczego tutaj nie musi Panu udowadniać, skoro został wybrany to już wcześniej zostały te informacje gdzieś zawarte czy to w tym temacie, czy też w poprzednim, w propozycjach. A ankieta jest po to aby głosować, wcześniej inni gracze na niego składali propozycje. On sam się nie zgłosił i sądzę że nie musi się tłumaczyć z tego co osiągnął w 2011 roku, dociekliwi wiedzą, a mniej obeznani znajdą.
Dracula11

ja tu juz sam nie wiem o co chodzi:confused:

bryftt oglasza plebiscyt
Gracz Roku 2011 - plebiscyt Kuriera Plemion
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94689

nastepnie

Aqriel oglasza
Aqriel06.01.12, 13:43 W kwestii informacyjnej, to plebiscyt na człowieka roku 2011, więc kandydat musi mieć zasługi w danym roku i to jest główne kryterium, którym będzie się kierowała Redakcja. Chociaż ktoś może być super graczem, mieć osiągnięcia ale wszystko to się stało głównie przed 2011 to niestety ale tego nie uwzględnimy. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94658 http://kurierplemion.pl/artykul/0/0/142/plebiscyt-na-czlowieka-roku-plemion.html

nastepnie co do dyskusji i prezentacji graczy na czelowieka roku 20011 to chyba wlasnie tu mial byc oddzielny temat na prezentejszyn ich i dyskutejszyn wiec wiem na ten czas ze juz nic ni wim:(

Aqriel
Przez pozostałą część grudnia - drugi etap - , odbywać się będą prezentacje kandydatów (zarówno na forum plemion jak i na Kurierze) oraz bedzie można dyskutować kto powinien według nas uzyskać miano człowieka roku. Następnie z pośród tych co przejdą selekcje Redakcja wybierze dziesiątkę, która weźmie udział w plebiscycie. Zostanie założony nowy dział na tym forum i będzie można podyskutować na temat danej kandydatury. Z każdą osobą zostanie przeprowadzony także wywiad do Kuriera Plemion. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94658&page=6

wiec ja zapytowuje sie niesmialo gdzie ,,zostały te informacje gdzieś zawarte czy to w tym temacie, czy też w poprzednim, w propozycjach.''
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser74235

Guest
Głosik na dza. Za to, ze jest dza.

Pozdro dla pozostalych. :)
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Czym dłużej trwa głosowanie to tym bardziej ten konkurs staje się niejasny.
To miał być konkurs na najlepszego gracza roku 2011 a chyba taki nie będzie. Aktualnie prowadzi DzA. Na pewno DzA jest jednym z najlepszych graczy w historii plemion, za dokonania w Szepcie( bardzo mało liczne plemię zdominowało świat) czy A.B.C , być może nawet najlepszym, ale nasuwają się na myśl 2 następujące pytania- czy na koncie gra prawdziwy DzA czy komuś przekazał konto, z każdej strony słychać że prawdziwy Kacper nie gra już w plemiona od dawna. Drugie pytanie jakie osiągnięcia na S50 na koncie DzA ma osoba która tam aktualnie gra, czy rzeczywiście zasłużyła na nominacje czy może dostała ją od ręki za rozpoznawalność nicku.

Crom Mazowiecki jeśli masz jakieś obiekcie do Hamstaha to możesz o jego klasę popytać się Gnojarza czy innych starych graczy Player Boy, do dzisiaj nawet w Swoim składzie posiadamy 3 graczy z pierwszego składu Player Boy, w tym Gladiatora...( jednego z 3 najważniejszych graczy P na S37).
 
Status
Zamknięty.
Do góry