Światy 60 i 61 oraz nowe funkcje Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser156739

Guest
Teraz to się robią plemiona dla bogatych.Według mnie brak słów i totalne dno.
Wychodzi na to że świat 59 jest moim ostatnim.Plemiona spadają na psy!!
 

DeletedUser113653

Guest
normalnych graczy.

Od jakiegoś czasu już plemiona.pl to nie gra w której grają umiejętności ale pieniądze.

Masz do wyboru 2 światy, jeden z KP normalnym a drugi z ulepszeniami. co prawda aby projekt się rozwijał to muszą być reklamy...:)
 

DeletedUser161505

Guest
A więc nadszedł ten moment gdzie, żeby coś osiągnąć trzeba dużo w grę wkładać pieniędzy obawiałem się tego, już od 50 światu gdzie zaczęło się kombinowanie właśnie z grą w plemienia jednak do tej pory nie były to aż tak radykalne zmiany z strony plemion. Więc postanowiłem, że świat 60 będzie moim ostatnim światem w tą grę, do tej pory regularnie kupowałem konto premium i nie wpływało to tak ostro na mój budżet jednak teraz przy wejściu nowych ustawień na 61 świecie to może się zmienić, dlatego postanawiam skończyć tą grę w porę póki się nie wciągnę, że będę musiał wydawać duże ilości pieniędzy na tą grę żeby coś osiągnąć. Podejrzewam, że do 70 światu będzie startowały dwa światy jeden z normalnymi ustawieniami drugi na walkę Punktów Premium. Od 70 zapewne ruszy walka tylko na PP bo plemiona wymyślą kolejną historyjkę i powiedzą, że nie stać ich na reklamowanie więc trzeba podnieść ceny pp i wprowadzić do gry takie zmiany jak na 61 świecie. Póki jeszcze można cieszyć się z gry trzeba korzystać z tego, że gra się nie za cenę pieniędzy tylko umiejętności nabywanych na poprzednich światach.

Z mojej strony to tyle i nie powiem, że podobają mi się te zmiany, które wchodzą na 61 świat. Gram obecnie na 59 i teraz będę na 60 i to są moje ostatnie dwa światy.

Pozdrowienia dla Plemion ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser152632

Guest
W sumie widziałem już to na zagranicznych i oczywiście nie spodobało mi się - jako że uważam że jest nie fair w stosunku do graczy, ale cóż zapewne Bryfft nie wprowadza tego z własnych pobudek - wydaje mi się że pewnie nawet protestował, ale cóż ;P

Fajnie że będą też światy normalne.

Czekam na ś60 - zrobiłem sobie nawet zapas kawy(3in1 strong) hehe
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Masz do wyboru 2 światy, jeden z KP normalnym a drugi z ulepszeniami. co prawda aby projekt się rozwijał to muszą być reklamy...:)

Kilka lat temu było tak, że aby wyłączyć reklamę po prawej stronie lub u góry trzeba było dodatkowo zapłacić 30 PP. Wolałbym już to rozwiązanie jak skrócenie czasu budowy za PP.
Ustawienia s61 jawnie dyskryminują graczy korzystających tylko i wyłącznie ze standardowego KP. Nie ma co się oszukiwać, ze to jest świat testowy. Wyjścia z sytuacji są dwa (w każdym badź razie 2 podstawowe):
1. Zostawić ten świat samemu sobie i pozwolić grać tam bogatym bachorom niech się cieszą jak szybko budują swoje konta i zdobywają TOP-kę i co za tym idzie nabijają kasy IG aby pozostałym grało się lepiej.
2. Zbojkotować świat 61 aby przypadkiem wszystkie kolejne światy nie były światami o podobnych parametrach i modlić się aby IG nie podniósł ceny za KP.

Nie ma co się oszukiwać. W przypadku powodzenia świata 61 IG będzie odchodził od standardowych światów widząc wiekszy zysk dla firmy. Od momentu wprowadzenia MK i AF wszystko idzie w tym kierunku.
 

DeletedUser146889

Guest
No to zaczyna się.. teraz będzie wieeelki szum o PP, znowu to co kiedyś :(

Nie chcemy takich światów gdzie za dodatkowe opcje będzie trzeba jeszcze więcej płacić - zobaczycie, nie przyjmie się to (oby!)

A tak ogólnie to światy bardzo ładne wyjdą, szczególnie fajnie wymyślone z tym deffikiem (możliwe wysłanie deffika dopiero po 2/3 dniach po wstąpieniu i deffik cofie się w momencie opuszczenia Plemienia) :)

Ale co ty mówisz :)

99% wskoczy na świat bez bajerów pp, 1% pójdzie na serwer z tym gdzie za pp masz wszystko i pogra z pozostałymi 15 osobami :)

Defik to chyba pomysł graczy bardziej, przecież my sami na s55 dawaliśmy takie pomysły :)


Nie wiem, dlaczego tak sie martwicie tym s61. Wiadomo, że nikt tam nie będzie grał, oprócz kilku l0w którzy normalnie nic nie potrafią ugrać :D Tak było z tibią ( premia czy jakoś tak ), tak było z ogame jak stworzyli też 122312 ulepszeń za kasę, tak było z KalOnline i wieloma innymi. Tam gdzie za hajs zdobywasz przewagę, nigdy nie będzie grał ktoś normalny, bo po co:)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161505

Guest
JAk dla mnie po prostu powinniśmy zrobić protest w taki sposób, że po prostu nie logować się na 61 świecie bo to jest swego rodzaju dyskryminacja jak to napisał przemeq bo teraz to już zwykłe KP będzie niczym przy innych zmianach więc po co wg je kupować ? i po co wg grać w tą grę ? Jeżeli plemiona posuwają się aż tak gwałtownie to czemu nie zrobić tego samego i po prostu przestać grać. Nie robią nic w tym kierunku a wrecz przeciwnie prowadzą do tego, że ludzie przestaną grać
 

DeletedUser164472

Guest
Dokładnie mówi tutaj "JestemPolakiemICo" . Zgadzam się z Tobą w pełni :)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
No cóż, stało się...czemu zawsze hajs się liczy?? Jest to tylko i wyłącznie postawienie sprawy: masz trochę więcej pieniędzy- grasz lepiej/ efektywniej. Tyle w temacie..
 

DeletedUser

Guest
JAk dla mnie po prostu powinniśmy zrobić protest w taki sposób, że po prostu nie logować się na 61 świecie bo to jest swego rodzaju dyskryminacja jak to napisał przemeq bo teraz to już zwykłe KP będzie niczym przy innych zmianach więc po co wg je kupować ? i po co wg grać w tą grę ? Jeżeli plemiona posuwają się aż tak gwałtownie to czemu nie zrobić tego samego i po prostu przestać grać. Nie robią nic w tym kierunku a wrecz przeciwnie prowadzą do tego, że ludzie przestaną grać


I tak nikt z normalnych się tam nie zaloguję. Same noobskie dzieciaki z grubym portfelem.
 

DeletedUser158309

Guest
No mój ostatni to 59 ale s60 z nieograniczonym farmieniem bardzo kusi ^^
 

DeletedUser161505

Guest
I tak nikt z normalnych się tam nie zaloguję. Same noobskie dzieciaki z grubym portfelem.

Mam nadzieję, że się tak stanie bo dać im palec to wezmą całą rękę jak zobaczą dobrą frekwencje to nie zawachają się posunąć dalej i zaostrzyć wkład pieniędzy zwykłych graczy w grę. A jak już tak robią to powinni pójść na kompromis i np za przejęcie wioski dawać 50 pp na użytek na danym świecie
 

DeletedUser164472

Guest
Dokładnie, grać pójdą tam tylko dzieci co mają duże kieszonkowe i bogatych rodziców :p
 

DeletedUser

Guest
To nie tak, że trzeciego grubego płacisz 6 monet, za czwartego 10 itp :)
To co przytoczyłeś, jest całkowitą ilością monet na koncie, czyli np. gdy zbierasz monety na 4tego szlachcica, masz już 6 monet, więc musisz wybić jeszcze 4, na 10tego szlachcica musisz wybić kolejne 10 monet, na 1276tego grubego musisz wybić 1276 monet, itd :)

Nic z tego nie rozumiem:) Powiedz lepiej, gdzie latwiej/taniej przychodzi produkcja szlachty, z paczkami czy monetami?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem o co wam chodzi.
Jest wybór.
Są dwa modele gry.

Póki jest możliwość gry na naszym modelu to jak dla mnie jest ok. Zwłaszcza jeśli ten drugi model ma nas UCHRONIĆ przed zmianami w PP.
Czyli tam się płaci więcej, by na serwerach bez dopalaczy nie trzeba było zwiększać cen, bądź szukać sposobów na dodatkową kasę.

Jeśli przestaną wypuszczać normalne światy to cóż... mam ciekawsze rzeczy do roboty niż wywalanie dużych ilość pieniędzy na grę, by grać na równym poziomie z innymi.
 

DeletedUser

Guest
To samo było z MK i AF - jedynie prototypy wprowadzane na niektórych światach, a obecnie...wszędzie świecą się ich ikonki.

Oby nie doszło do tego samego z tymi bonusami, bo to kompletne zabicie gry i koniec prawdziwych graczy plemion.
 

DeletedUser161505

Guest
To samo było z MK i AF - jedynie prototypy wprowadzane na niektórych światach, a obecnie...wszędzie świecą się ich ikonki.

Oby nie doszło do tego samego z tymi bonusami, bo to kompletne zabicie gry i koniec prawdziwych graczy plemion.

Niestety ale obawiam się, że to wejdzie prędzej czy później na każdym świecie dlatego planuje skończyć za w czasu
 

DeletedUser164472

Guest
Dobrze.. są 2 serwery wypuszczane.. ale zauważ że jak wzrosną dochody IG to będą kazali wypuszczać tylko takie serwery jak 61. I jestem pewien że 90% graczy nie będzie stać na wywalanie kasy w premium. Kto o zdrowych zmysłach wyda miesięcznie 50zł albo więcej na premium? Jeżeli ktoś nie ma co jeść to akurat pójdzie i kupi za dużo kasy pp... A na normalnych światach można być w top bez premium. Potem stanie się to nie możliwe.. bo jakiś dzieciak co będzie miał gruby portfel to kupi sobie wszystkie opcje i będzie zadowolony, a gracz bez premium nawet nie ma o czym marzyć żeby dostać się na dobre miejsce...
 

DeletedUser140914

Guest
nie podoba mi się idea przyspieszonego rozwoju za PP, bo to psuje jakość gry, no ale powiedzmy że rozumiem chęć zarobku Inno, zwłaszcza gdy pp podrożało :p
na szczęście administracja nie jest bezduszna i wypuszcza 2 światy
więc wyższa klasa społeczna będzie na s61 :p

co do ustawień, to bardzo fajne ustawienia, ale chyba nie chce mi się już farmić, odzwyczaiłem się :D

*aby móc wysłać wsparcie trzeba być członkiem plemienia przynajmniej przez 3 dni. Ponadto, w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej.

mistrzostwo świata;)
oby więcej takich reguł utrudniających działanie multikont i deffówek

ps. tylko mi nie wprowadzać tego nowego premium na stare światy !! :mad:
bo będziemy musieli zorganizować protesty jak przy ACTA i wyjść na ulice:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry