Bonus dla zwiadowcow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7472
  • Data rozpoczęcia

Czy mój pomysł jest dobry?

  • Tak!

    Głosy: 40 62,5%
  • Nie!

    Głosy: 24 37,5%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser7472

Guest
Wiem że to nie wejdzie w życie ale chce znać waszą opinie.

Sądze że zbyt wiele jest bonusąw dla obroący!!!

Oto mój pomysł:

Skanujac w nocy powinien byc 100% bonusu dla zwiadowców, ponieważ to logiczne że w nocy o wiele trudniej byloby wykryc szpiega na naszym terytorium!

co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

No jasne...kto by nie chciał w sumie...ale jak piszesz: nie wejdzie pomysł w życie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Nie bo nie chcę tracić nocy wysyłając zwiadowców do innych wiosek. Powodowało by to uzależnienia i Ci którzy są non stop na kompie mieli by zbyt dużą przewagę.
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Jestem na nie. I tak skanując kogoś w nocy, masz prawie pewność, że tego kogoś nie ma przy kompie, więc i tak masz łatwiej...
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Nie bo nie chcę tracić nocy wysyłając zwiadowców do innych wiosek. Powodowało by to uzależnienia i Ci którzy są non stop na kompie mieli by zbyt dużą przewagę.

zgadzam sie z przedmowca;) I autora tez mial racje w tym ze pomysl nie wejdzie w zycie
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

chyba nie rozumiesz tej gry!!
on tam ma zwiadowcow i moze twoich wybic dlatego to niema znaczenia czy jest czy go niema na kompie
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

chyba nie rozumiesz tej gry!!
on tam ma zwiadowcow i moze twoich wybic dlatego to niema znaczenia czy jest czy go niema na kompie

Tak sie składa, że rozumiem tę grę.
Czy jest przy kompie,czy go nie ma ma znaczenie. Jak jest:
-moze Ci posłać kontre ze zwiadu, on dostaje rw, Ty mozesz juz nie dostać skanu.;)
-może sobie podesłać zwiad z okolicznych wiosek i wiesz do czego to może doprowadzić:rolleyes:
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

ja rzecz jasna jestem na tak, bardzo fajny pomysł.Ale ja bym chciał tylko +20% bo w nocy nic nie widać :)
 

DeletedUser10749

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Mi pomysł ogólnie się podoba, i żeby było tak, że jak coś idzie w nocy, to o tym nie wiesz. :)
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Pomysł nawet ciekawy, ale ogólnie jestem na nie.
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Jestem na nie, ponieważ to dobrze, że obrońca ma tyle bonusów bo przynajmniej trzeba się trochę postarać aby przejąć lepszą wioskę.

Z resztą to jestgłupi pomysł bo Ci większość graczy nie jest na tyle wciągnięta w tą grę aby przesiadywać nocki. Oni by mieli za duże ułatwienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

a mi to rybka ale jak i tak ma nie wejść to jestem na TAK :rolleyes:
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Moim zdaniem dobry pomysł głosuję na tak, a tak pozatym powinno być coś takiego jak ''policja'' ktora moglaby wykrywac zwiadowców... pozdro 4all
 

DeletedUser12030

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Ja jestem za tak! to jasne że w nocy zwiadowca miałby większe szanse na przeszpiegowanie jakiegoś gościa według mnie pomysł jest dobry i to tyle z mojej strony :D dzieki za wysłuchanie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Pomysł ciekawy i dobry, ale pewnie nie wejdzie...
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Jak myslisz ile potrwa Ci odbudowa 20k defa? Ponad miesiąc. A odbudowa 20k ofa?Ok. 16 dni...widzisz różnicę? Dlatego obrońca ma tyle bonusów, zeby wyrównać w pewnym sensie tą róznicę czasową pomiędzy produkcją defa a ofa.
 

DeletedUser9255

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Wiem że to nie wejdzie w życie ale chce znać waszą opinie.

Sądze że zbyt wiele jest bonusąw dla obroący!!!

Oto mój pomysł:

Skanujac w nocy powinien byc 100% bonusu dla zwiadowców, ponieważ to logiczne że w nocy o wiele trudniej byloby wykryc szpiega na naszym terytorium!

co o tym sądzicie?

Dużo błędów...Pomysł do bani...To co ,że jest trudniej wykryć szpiega?W nocy chyba zawsze jest zwiększona ostrożność i zwiadowca w nocy by źle widział.....Więc wcale w nocy nie jest lepiej...Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus dla zwiadowcow

Jestem na nie. Pomysł beznadziejny... Jak ktoś jest uzależniony i w nocy siedzi na kompie lub mieszka w innym kraju to będzie miał przewagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry