Nagrody

  • Rozpoczynający wątek Juliusz Gajusz Cezar
  • Data rozpoczęcia

czy powinny byc nagrody?

  • Oczywiscie

    Głosy: 84 65,6%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 33 25,8%
  • Nie wiem

    Głosy: 11 8,6%

  • W sumie głosujących
    128
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

zagłosowałem, że.........ta.....nie mam zdania!
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Nagrody

Jestem za nagrodami, ale nie aparat ani zadne tego typu rzeczy tylko jak jest KP za 500 pkt, to mozna by zrobic, ze za 300k pkt jest KP na 2 tygodnie za 600k pkt kp na miesiac, a za 1kk pkt kp na 2 miesiace...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Ja zagłosowałem na tak , ale mi chodzi o nagrody na kase tak jak jest w The Crims :D
 

DeletedUser8099

Guest
Odp: Nagrody

Ja zagłosowałem na tak , ale mi chodzi o nagrody na kase tak jak jest w The Crims

Kasa to zupełnie zły pomysł. Już teraz są multikonta, do tego jeszcze jakies dziwne programy ludzie tworzą. Po co dawać oszustom kolejny bodziec do psucia innym zabawy. Konto premium nie byłoby takim złym pomysłem, chociaż oglądając raporty na forum odnoszę wrażenie, że żeby dostać się do czołówki i tak trzeba je mieć(chyba że ktoś dużo przy kompie siedzi). Zresztą zamiast tracić kasę na nagrody kupili by parę bajtów ramu czy kilka hertzów do procka, żeby problemy z opóźnieniami się nie powtórzyły;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

ja jestem na nie, bo i po co. Moze koszulkę z logo plemiona, albo kubek. Ta gra jest po to by niemcy zarabiali, a nie dawali preztenty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Dawać nagrody za pozycję na normalnych światach - bez sensu. Nie ma podstaw, żeby taką nagrodę przyznać. Ktoś będzie top1, a za 2h już nie będzie. Nagrody tylko za topy na SP (ja nie gram na SP) w postaci KP. Koszulki itp. dość fajny pomysł, ale Niemcy by musieli w to kasę włożyć, a tego na pewno nie zrobią.

Co do wydania tej kasy na upgarde serwów - abo mamy nagrody, albo nic, bo nie wierzę, żeby wrzucili coś kasy w serwy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

TOP3 na SP

TOP 1 - 3 miesiące KP

TOP 2 - miesiąc KP

TOP 3 - 2 tygodnie KP


TOP 1 - plemię top40 - każdy tydzień premium

I tak im by się opłacało, ale co z tego, że nas gra 350k ludzi w tym co najmniej 1/10 choć raz kupiła KP, ale dla nich liczy się tylko zysk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

z tym kubkiem i koszulką to był żart, ironia;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Liort dobrze napisal..
Tak moglo by byc. I kurde bylo super.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

skoro tak to skombinuj pare tysiecy Zł aby za to zaplacic :p

P.S jestem za nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

EDIT: ale nagrody w stylu np jakies 50k surki to tak:p
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Nagrody

mam pytanie wy gracie dla nagrod czy dla zabawy? bo powoli zaczynam sie po prostu dziwic jak to czytam "tak extra pomysl super a moze tak kase?" a moze samochod chcecie? ludzie nie starczy wam to ze mozecie posmigac sobie po plemionach? po co komu KP ja nigdy nie kupilem i nie mam zamiaru i mi to nie robi roznicy ;) tylko te wybijanie monet mnie zalamuje :p
Jestem na tak chociaz wiem ze to i tak nie wejdzie w zycie... gralbym sobie i bym dostawal konto premium nie mam nic przeciwko ale wydaje mi sie ze ta gra powinna byc dla zabawy a nie dla nagrod ;)
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Nagrody

mam pytanie wy gracie dla nagrod czy dla zabawy? bo powoli zaczynam sie po prostu dziwic jak to czytam "tak extra pomysl super a moze tak kase?" a moze samochod chcecie? ludzie nie starczy wam to ze mozecie posmigac sobie po plemionach? po co komu KP ja nigdy nie kupilem i nie mam zamiaru i mi to nie robi roznicy ;) tylko te wybijanie monet mnie zalamuje :p
Jestem na tak chociaz wiem ze to i tak nie wejdzie w zycie... gralbym sobie i bym dostawal konto premium nie mam nic przeciwko ale wydaje mi sie ze ta gra powinna byc dla zabawy a nie dla nagrod ;)

Ja nigdzie nie widziałam, żeby ktoś proponował kasę albo samochód...:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Nagrody

Jestem za nagrodami, ale nie aparat ani zadne tego typu rzeczy tylko jak jest KP za 500 pkt, to mozna by zrobic, ze za 300k pkt jest KP na 2 tygodnie za 600k pkt kp na miesiac, a za 1kk pkt kp na 2 miesiace...

Nieee........... za dużo jego będzie
 

DeletedUser11361

Guest
Odp: Nagrody

Ja nie place premium, by robic komus prezenty:rolleyes:, a place by sobie ulatwic gre. Po za tym gram bo lubie. Jedynie mozna wprowadzic to na SP
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Nagrody

hehe...
Konto premium na 2 miechy dla wszystkich z top100 na pewno nie wypali, bo są to osoby, z których głównie się utrzymuje cały serwis. Jeżeli dostaliby za darmo to kto by kupował? Grałem w thecrims ho.. ho.. przez 4 edycje? Racja dostaje się dolary, niegdyś xbox'a również kiedyś można było zgarnąć koszulki z logiem TC. Ale gra w TC polega zupełnie na czymś innym, tam nie grasz dla przyjemności tylko dla ... pieniędzy? szpanu? respektu? Żeby tam zdobyć główną nagrodę trzeba wypruć flaki, być synem komputera, albo trzeba się rozdwoić. W tej edycji wygrał mój sąsiad, ale co mu po tej wygranej, jak grali w 15 osób? Każdy z nich miał określone godziny pracy:p Według mnie to już nie jest gra...
Plemiona są zupełnie inne. Może nagroda powinna czekać na ostatecznego zwycięzce, który zaludni cały świat, będzie mieć ponad milion wiosek oraz 12 000 razy tyle punktów. Kiedy się to stanie? Za 50 lat? Cieszmy się, że plemiona się jeszcze nie skomercjalizowały.
Chcecie nagrody? To JG będzie musiała znaleźć sponsorów, może Coca Cola, albo Durex? Wtedy dopiero zacznie się kicz, a gra zamieni się w horror. Nie liczcie na prezenty za konta premium, z tego co mi wiadomo, to w Polsce rynek kont premium stoi najgorzej, przez co nowe światy powstają zbyt wolno.
To na tyle co miałem do powiedzenia:p
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Nagrody

lol zbyt wolno powstaja nowe swiaty a to ciekawe
od 8 do 9 byla przerwa kilku dni o ile sie nie myle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Suwenir z postaci koszulki z nadrukiem "Plemiona" czy kubek do kawy jest ok...
Ale kto za mp3 zapłaci? Ja jestem przyzwyczajony do użytkowania zwykłego konta i nawet jak mam to darmowe to jakoś mi nie leży :( Myślę, że największą nagrodą za jakiś sukces jest własna satysfakcja, no i szacunek innych, którzy na pewno potrafią go okazać...;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry