Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser113653

Guest
Opis:
Styl "stary" (bez rycerza, monet, łuczników itd)
noc: 1-8
Prędkość: 1.6
Czy chcesz uczestniczyć na Świat 56?

Limit graczy na tym świecie został osiągnięty. Aby mimo wszystko uczestniczyć w grze, należy posiadać Konto Premium.

Masz obecnie 1 punkt premium.

» kup punkty Premium

Uaktywnij Konto Premium dla Świat 56


To trzeba mieć KP :eek:
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
W związku z ogromnym obciążeniem świata 56 i jego wielką popularnością, otworzymy dodatkowo świat 56 bis. Będzie on miał takie same ustawienia jak świat 56. Świat 57 natomiast zmieni numerację na 58 i wystartuje planowo w poniedziałek.
 

DeletedUser118853

Guest
W związku z ogromnym obciążeniem świata 56 i jego wielką popularnością, otworzymy dodatkowo świat 56 bis. Będzie on miał takie same ustawienia jak świat 56. Świat 57 natomiast zmieni numerację na 58 i wystartuje planowo w poniedziałek.



Przecież już nie muli!
Niedługo połowa ludzi odejdzie ze świata, troche przejdzie na ten cały 'bis' i same barby znów zostana po ludziach i nie bd z kim grac...
Zrobiliście teraz coś naprawde fajnego, a robicie straszliwy FAIL z podwójnym światem... i znwo wyszło na żenade..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Limit na 56 jest osiągnięty, nie możemy tam wpuścić więcej graczy, bo zacznie mulić znowu, a cały czas następni chcą się rejestrować. To podobna sytuacja jak była z puszczeniem świata 50 rok temu, tuż przed świętami.
 

DeletedUser158309

Guest
Limit na 56 jest osiągnięty, nie możemy tam wpuścić więcej graczy, bo zacznie mulić znowu, a cały czas następni chcą się rejestrować. To podobna sytuacja jak była z puszczeniem świata 50 rok temu, tuż przed świętami.

Kiedy ten BIS otworzycie ? :D
 

DeletedUser

Guest
bryfft moze byscie zmienili nazwe z 56 bis na 57 bo odrazu po 56 by bylo 58 cos tu nie tak
 

DeletedUser

Guest
bis....
jakoś kiedyś mogło byc i ponad 30k graczy, teraz nie ?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Limit wydajności wersji 8.0 przy prędkości 1.6 to niestety nie więcej niż 37-38k graczy.
 

DeletedUser33073

Guest
gracze na 56bis będą mieli łatwiej, bo wszystkie najmocniejsze ekipy skupiły się na zwykłym 56...
poza tym co to za konkurencja jak na początku jest 10k graczy, a nie przypuszczam jakiegoś nagłego, wielkiego wzrostu popularności... no nie wiem, jak wstępnie zalogowało się 30k to mogliście się już spodziewać, że będą kłopoty z serwerem... trzeba było przenieść start świata na 20 i do tego czasu zastanowić się co zrobić
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie jest tragicznie :D. 1 barba na 10-15 wiosek. Cały czas noszę po 5-15 surowców...Mam nadzieję, że do końca tygodnia (jak to zwykle bywa) odejdzie 1/4 osób ;>
 

DeletedUser

Guest
Bardzo podoba mi sie ta nowa wersja.Wreszcie doczekałem sie porządnych zmian:)
 

DeletedUser

Guest
podoba mi się pomysł z odkryciami wreszcie plemiona będę miały jakiś cel :p:p:p

Limit 700k lepiej niż na 55 wyrównuje szanse :p:p:p

Trzeba zobaczyć jak będzie wyglądał ulepszony asystent farmera :p:p:p
 

DeletedUser161914

Guest
Skoro 56 miałbyć z 57 to praktycznie jet to samo, tyle że teraz te trzy są tandemowe ;p
 

DeletedUser

Guest
Póki co nie ma w planach ustawienia s58 jako świata tandemowego z wcześniejszymi światami (s56, s57).

Pozdrawiam,
Isenhard
Plemiona Team

sam suport chyba nie wie co się dzieje:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry