Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odkrycia cywilizacji jakoś mnie nie przekonują, a po za tym wszystko na +. Zobaczymy jak to wyjdzie w grze.:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zmiany na + Nie licząc tego dodawania +/- 10s... reszta na + świat 56 z bardzo ciekawymi ustawieniami.
 

DeletedUser161069

Guest
Nawet w porządku to wygląda. Świat 57 super - ale zaś te głupie ograniczenie wsparć ..... odbiera to przyjemność z podbijania wsi (nie ma jak obstawiać...) jak i nie daje pełnej satysfakcji z współpracy sojuszniczej....
Koniec gdy to trochę dziwny się wydaje;/ Może można by było przedłużyć rozgrywkę do jakiegoś ustalonego czasu jeżeli poprosi o to plemię które wygrało?

Hmm jedyne czego mi jeszcze brakuje to np:

- archiwum w planerze podbojów (zapamiętanie kto jaką wioskę miał zarezerwowaną i kto ją przejął/nie przejął )
- w podziale grup możliwość na jeszcze jeden podział (grupa w grupie/drzewko - np. off --- lk / off normalny / szlachta / wszystko)
- ugrupowanie ratusza - dla danej grupy do wybranego lvl rozbudowa budynków (jest na to skrypt, ale mi na monkey-u nie chce działać;/ )


po za tym chyba niczego mi nie brakuje;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie bardzo rozumiem wzmianki o wioskach barbarzyńskich. Czyżby całkiem zablokowali farmienie na samym początku?
 

DeletedUser161358

Guest
lepsze zakonczenia sa na swiecie 52 i 55 ze trzeba iles tam pkt utrzymac niz te odkrycia (mam nadzieje ze nie na wszystkich one beda)
 

DeletedUser

Guest
A ja myślę, że te odkrycia są lepsze niż te pkt.

Będzie trochę strategii żeby tą flagę przejąć szybko tam deff'a od razu żeby nie stracić. Następnego dnia 500 offów na tą wioskę :)
Może być ciekawie.
 

DeletedUser113653

Guest
Na świecie 56 to się tylko ekipy ustawią- nie rozumiem na co taka opcja. Jeśli dla doświadczonych graczy to tym bardziej powinien taki świat nie mieć wyboru kierunków :)

Tak nie będę grał, więc mi to obojętne :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ma takie pytanko, czy będzie okres przejściowy? Chodzi mi o coś takiego :

Plemię x posiada wszystkie przedmioty i rozpoczęło się odliczanie. Powiedzmy ze plemię y, dajmy przykład dzień przed końcem odliczania przejmie wioskę z odkryciem, ale plemię x natychmiast ( czyli np 0-5h) ja odbije i dalej jest w posiadaniu wszystkich przedmiotów, co się dzieje z odliczaniem, zeruje się? Czy będzie jakiś okres przejściowy, w czasie którego można odbić odkrycie bez konsekwencji ze odliczanie wyzeruje się?


Wyzeruje się ponieważ nie ma nic wspomnianego o jak Ty to nazwałeś 'okresie przejściowym'
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie jak świat już zostanie wygrany przez jakieś plemię to gra na tym świecie zacznie się od nowa czy już go nie będzie w cale ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161811

Guest
sorki ja się trochę nie orientuje kiedy start?

W sumie to mi się bardzo podoba ta zmiana a szczególnie nowe światy:)
 

DeletedUser

Guest
A gdzie chat? Miał być chat wbudowany w grę. :(
Ehh poczekamy jeszcze na niego.
 

DeletedUser152632

Guest
Bryffcie - czemu oba światy mają ograniczenie farmienia?

Jeśli wystartuję to tylko po to by ukończyć swój poradnik...
 

DeletedUser124771

Guest
Ładnie to wygląda, podoba mi się szczególnie ten motyw z wojną :)
 

DeletedUser

Guest
Mnie natomiast interesuje kiedy ruszy opcja przedwczesnego logowania :)
 

DeletedUser

Guest
Mnie to przypomina z tymi odkryciami trochę trawiana.

Co nie zmienia faktu że może być ciekawie.

A i mam nadzieję że od czasu do czasu będą startować światy bez tych odkryć. :)

A i to z wojnami mi się podoba.
Czuje że będzie fajna zabawa. ;P
 

DeletedUser

Guest
wgl nie rozumiem tego opozniania atakow na 57...czemu to ma słuzyc? Bez sensu to jest i z kad taki pomysł za to wielki minus dla tego s...
Reszta całkiem dobrze sie zapowiada ;)szkoda ze nie pogram za duzo ;\
 

DeletedUser

Guest
NAPRAWDĘ kawał dobrej roboty lista zmian aż mnie zamurowała!!
oczywiście jak to mamy we krwi można ponarzekać na ogrom niepotrzebnych ulepszeń ale cywilizacja + zaproszenia są naprawdę świetne.

Limit też jest wysoki, 2 tendemowe światy cudo!
---
Naprawdę świetna robota, gdybym nie gral na 54 św z czystej ciekawości wbił bym na nowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry