Postęp prac nad Plemionami 8.0 - opinie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Myślałem że ogłosicie też tą nowinkę ponieważ już wcześniej ogłosiliście 2.
 

DeletedUser

Guest
Kiedy by nie wszła wersja8.0 i tak uważam ją za super rozszerzenie.
 

DeletedUser

Guest
Na Net startuje świat z tą wersją. I zapowiada cię ciekawie ;)
 

DeletedUser158723

Guest
Zmiany bardzo dobre jak narazie czekami na finalną wersję. :)
 

DeletedUser

Guest
Serwery pod świat 56 i 57 stoją Bryfft pokazuje trochę nowinek o wersji 8.0.

Pod sumując światy 56 i 57 będą jako pierwsze w wersji 8.0.
Wszytko do tego dąży.
A Bryfft mam pytanko.
Co będzie z tym chatem?
 

DeletedUser

Guest
Serwy stoją to i może w następny tydzień doczekamy sie ogłoszenia przez bryffta daty aktualizacji oraz startow światów.
 

DeletedUser

Guest
Serwery pod świat 56 i 57 stoją Bryfft pokazuje trochę nowinek o wersji 8.0.

Pod sumując światy 56 i 57 będą jako pierwsze w wersji 8.0.
Wszytko do tego dąży.

Mam nadzieje że w końcu to będą normalne światy bez idiotyzmów takich jak limit farmienia, limit graczy w plemieniu, brak milisekund ,Prędkość: 0.5 , limit rozwoju wiosek barbarzyńskich czy szczytu debilizmu jakim jest "Na tym świecie nie ma możliwości uzyskania surowców z napadu!" ,
 

DeletedUser

Guest
Z tym się niestety zgodzę... Trochę zaczynam się gubić :p
 

DeletedUser32989

Guest
Jak zawsze narzekania ;-) Starą wersję statów wojennych też macie wystarczy kliknąć w odpowiednim miejscu ;-)

Ja szukam osławionego "planera akcji ofensywnych" i nigdzie nie mogę go namierzyć ;-(
Znalazł może już ktoś to? Gram na s53.
 

DeletedUser

Guest
Jak zawsze narzekania ;-) Starą wersję statów wojennych też macie wystarczy kliknąć w odpowiednim miejscu ;-)

Ja szukam osławionego "planera akcji ofensywnych" i nigdzie nie mogę go namierzyć ;-(
Znalazł może już ktoś to? Gram na s53.

ja go znalazłem;p ale nie wiem jak mam z niego korzystać i jak działa...xd masz go "na mapie" a dokładnie mówiąc pod minimapą tam gdzie są opcje wyświetlania np:
Pokaż mapę polityczną
Pokaż planer ofensywy
Aktywuj menu kontekstowe
Pokaż wyskakujące okienko

a co do statów wojennych to zgodzę się z vampir24 wcześniejsze statystyki były dużo bardziej przejrzyste i każdy wiedział o co chodzi, a teraz jest tam pełno niepotrzebnych moim zdaniem wykresów, które nie pokazują tego w prosty sposób jak zapewne chciałoby to wielu graczy...
Owszem stare są też dostępne, ale żeby się do nich dostać trzeba się trochę na klikać...xd

Staty mogły by być tak rozbudowane, lecz po kliknięciu w statystyki wojenne powinien się nam od razu ukazać "stary" wygląd tych stat a dopiero potem powinna być wprowadzona opcja zobacz statystyki szczegółowe, lub coś w tym stylu...
 

DeletedUser67982

Guest
Obrazki (wykresy) są ładne, ale poprzednie statystyki wnosiły więcej użytecznych informacji.
 

DeletedUser144151

Guest
Obrazki (wykresy) są ładne, ale poprzednie statystyki wnosiły więcej użytecznych informacji.

biorąc pod uwagę fakt,że stare statystyki mamy dostępne,plus kilka nowych wykresów i połączeń statystyk,nie mogę sięz tobą zgodzić.

Wprawdzie wolałbym aby po pierwszym kliknięciu było widać stare staty,a dopiero po kolejnym kliknięciu nowe dodatki,ale zapewne to tylko kwestia kilku miesięcy i się do tego przyzwyczaimy
 

DeletedUser67982

Guest
W obecnie dostępnych "starych statystykach" brak jest rozbicia na graczy, a to są dla mnie najważniejsze statystyki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry