loteria

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8819
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś loterie

  • Tak

    Głosy: 129 67,9%
  • Nie

    Głosy: 61 32,1%

  • W sumie głosujących
    190
Status
Zamknięty.

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

ja mam 4,8k ptk i wolał bym wpłacić 1k surki ( oczywiście jak bym grał)
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: loteria

Loteria na cale plemiona? Jak niby kupowaloby się ten kupon? Kto by to prowadził?
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Kupon kupowałoby się za surowce. Loteria byłaby prowadzona automatycznie. Piszecie, że ludzie mają za małe spichlerze. Jakby ktoś wygrał 1,000,000 surówki, to mógłby decydować o tym ile, kiedy i gdzie chce, żeby mu przesłać. Mógłby np. przesłać sobie 100,000 we wtorek, a resztę w ratach w innych dniach i sprawa załatwiona.
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

a wysyłać by można do specjalnej wiochy (miała by coś takiego jak bana że atakować by się jej niedalo i spichlerz też jak by admini mogli by się nie przepełniał)
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: loteria

nie wiem o ktorych swiatach mowicie ale mysle ze ta loteria moglaby sie odbywac tylko na poczatku swiata potem jak juz sie ma ponad 10 wiosek to sie ma surowcow i to czasami za duzo... a jak bym przyjal nastepna dawke surki (w szczegolnosci gliny...) to by mnie krew zalala... bo gliny wlasnie sie pozbywam a kto by nie wrzucil gliny do tej loterii? wszyscy by to wywalali a jak juz wygraja to dostana ze 100 razy tyle gliny ile dali :p
 

DeletedUser14

Guest
Odp: loteria

mozna stworzyc specjalna wioske do przechowywania surowcow i ustawic w niej spichlerz na np. 50lv - to nie jest problem.

trudniej bedzie wam raczej znalezc admina, ktory mial by czas i checi prowadzic tego typu akcje. ja juz nie jestem adminem wiec wam nie pomoge ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

hmm to moze zamiast jednej wielkiej loterii kilka mniejszych zrobic?? Naprzyklad z kilku kontynentow byla by tylko 1 leteria mniej zamieszania problemow z iloscia wygranej itp.. a pomysl jest moim zdaniem ok:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Ja bym mógł się zająć prowadzeniem loterii, o ile admini są zainteresowani wprowadzeniem tego pomysłu :)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

no odrazu z podatkiem dla ciebie 10% a twego plemienia 30%??:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Bez przesady... wystarczy 5% :D A tak serio, nie mam zajęcia na wakacje, więc gdyby było to wprowadzone to chętnie bym się tym zajął :cool:
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

50surki od 1 gracza na kontynencie jest 1088(mój na 6s) czyli byś miał ok50k
ja też tak chcę!!!!!!!!!!:D:D:D:D
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: loteria

nawet fajne ;)
Tylko rzeczywiście problem gdzie to pomieścić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Przecież możnaby zrobić "wirtualny spichlerz", czyli każdy kupuje max 50 losów i ta surówka jest u niego przechowywana, ale nie może jej wydać na nic innego. Gdy loteria się zakończy, wszyscy wysyłają (automatycznie) surkę do wygranego. Może być to dobry pomysł, ponieważ ten kto wygrał, może wydawać surowce na bieżąco, ponieważ od tych, którzy są dalej transporty idą dłużej. Nie wiem, czy mnie zrozumieliście, ale starałem się pisać klarownie :p
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: loteria

Przecież możnaby zrobić "wirtualny spichlerz", czyli każdy kupuje max 50 losów i ta surówka jest u niego przechowywana, ale nie może jej wydać na nic innego. Gdy loteria się zakończy, wszyscy wysyłają (automatycznie) surkę do wygranego. Może być to dobry pomysł, ponieważ ten kto wygrał, może wydawać surowce na bieżąco, ponieważ od tych, którzy są dalej transporty idą dłużej. Nie wiem, czy mnie zrozumieliście, ale starałem się pisać klarownie :p

Ja zrozumiałam ;)
Super pomysł ;)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: loteria

no ja też 1 kupon = 1k surki a składowane w spichlerzu (możan je szybko na surkę zamienić)
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Można zrobić, też taką loterię, bez udziału administratorów. Napisanie skryptu php z losowaniem jednej osoby, to praca na 2 minuty, problem by był tylko, że każdy by się buntował, gdyby to nie on wygrał i mówił, że są przekręty.
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: loteria

Można zrobić, też taką loterię, bez udziału administratorów. Napisanie skryptu php z losowaniem jednej osoby, to praca na 2 minuty, problem by był tylko, że każdy by się buntował, gdyby to nie on wygrał i mówił, że są przekręty.

loterię mozna podejrzec, przynajmniej znalem adres jednej takiej co mozna bylo podejzec wyniki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry