Kadry województw( propozycja do szybkich)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser158364
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja mogła by zostać wprowadzona (za zgodą administracji)?

  • Tak

    Głosy: 90 76,3%
  • Nie

    Głosy: 17 14,4%
  • trzeba coś ulepszyć

    Głosy: 11 9,3%

  • W sumie głosujących
    118
Status
Zamknięty.

DeletedUser158364

Guest
Mam taki pomysł aby dodać do gry morzliwość kadry województw.Podszkoliłoby to reprezentacje , a zarazem dało morzliwość wykazania się poszczegulnym województwom.

Dam plusy i minusy:

Plusy:
-Szkolenie reprezentacji .
-Rywalizacja pomiędzy województwami.
-Mniej graczy zielonych


Minusy:
-Większy wysiłek administracji.
ITD.

Proponował bym taką zmiane na (jeśli wyjdą) szybkie 2 świat.
 

DeletedUser21561

Guest
Dlaczego nie. Można by zrobić ligę - dodatkowa atrakcja wynikająca z rywalizacji. Jedyny problem to to, że nie jesteś w żaden sposób w stanie sprawdzić skąd ktoś naprawdę jest ;]
 

DeletedUser

Guest
Morzliwości som naprawde dobże przemyślane.

Litości.
---
Ludzie maja się domyślać skad kto jest albo sprawdzać adres IP?
 

DeletedUser

Guest
Nie ważne jak napisane, coś w tym stylu, o czym ty myślisz mogło by być fajne
 

DeletedUser154239

Guest
Tak jaki inni już napisali ,pomysł jest dobry ,ale sprawdzenie kto z jakiego jest województwa może być dość trudne...
 

Deleted User - 7388697

Guest
Morzliwości som naprawde dobże przemyślane.

Litości.
---
Ludzie maja się domyślać skad kto jest albo sprawdzać adres IP?

Ja na przykład kocham swój dolny śląsk, swój Wrocław i w życiu bym nie pomyślał, by grac w barwach innego województwa. Myślę, że każdy inny gracz myśli podobnie.


3x na TAK!
 

DeletedUser120735

Guest
Pomysł dobry tylko zbyt wielu graczy by chciało do takiej reprezentacji dołączyć, jak by miała wyglądać rekrutacja do takiej kadry?



PS. Też bym nie kłamał w sprawie województwa bo czemu mam mówic że nie jestem ze Świętokrzyskiego?
 

DeletedUser154239

Guest
Jednak napewno znajdą się gracze ,którzy skłamią choćby dlatego ,że chcą grać z jakimś kumplem w tym samym plemieniu.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
A nawet jak jakiś Ślązak skłamie, że jest z Olsztyna, to raczej nikomu to nie przeszkadza. Kwestia wyboru w czyich barwach chce się być.

takie kłamanie wypaczy sens.

może doprowadzić do tego, że zamiast kadry województwa "XYZ" będzie grupka "kolesi", oczywiście zgranych i grających razem, nie koniecznie pochodzących z jednego regionu.
 

DeletedUser158364

Guest
A nawet jak jakiś Ślązak skłamie, że jest z Olsztyna, to raczej nikomu to nie przeszkadza. Kwestia wyboru w czyich barwach chce się być.

Można wybrać na początku gry , z jakiego województwa pochodzimy . W opcjach najlepiej to zrobić dla graczy którzy już grają , plemiona team wyśle wiadomość w stylu :

Uwaga!!!
Zrobiliśmy już kadr województw , każdy kto chce musi podać swoje województwo, gracze nowi którzy dojdą dostają od razu wybór rejestracji , a gracze starzy w opcjach mają wybór województwa.
 

DeletedUser158364

Guest
takie kłamanie wypaczy sens.

może doprowadzić do tego, że zamiast kadry województwa "XYZ" będzie grupka "kolesi", oczywiście zgranych i grających razem, nie koniecznie pochodzących z jednego regionu.


Bryfft chyba da się namieżyć adres IP z jakiej miejscowości i części Polski pochodzimy ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie wyobrażam sobie podawać innego województwa niż zamieszkane...a poza tym chyba na szybkich jakieś "wybitne postacie" nie grają i nie robią zamętu, wiochy itd.
 

DeletedUser159420

Guest
takie kłamanie wypaczy sens.

może doprowadzić do tego, że zamiast kadry województwa "XYZ" będzie grupka "kolesi", oczywiście zgranych i grających razem, nie koniecznie pochodzących z jednego regionu.

ale tu własnie o to chodzi, że oni nie będą się świetnie bawić
 

DeletedUser116950

Guest
Powinno sie wybrać kapitanów każdego województwa i oni by dopierali skład na szybkie.
Nie każdy zawsze może grać.
Myślę ,że pomysł jest bardzo dobry.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft chyba da się namieżyć adres IP z jakiej miejscowości i części Polski pochodzimy ? ;)

Da się to zrobić, ale nie zawsze może być to dokładne (jeśli ma być zgodne z prawem :) ).

Ciekawa forma pytania: Czy propozycja mogła by zostać wprowadzona (za zgodą administracji)?
Chciałbym widzieć, jak jakaś propozycja jest wprowadzana bez zgody administracji :)
W ankiecie głos na nie, opisano wyżej - mozna wcisnąć byle kit.
 

DeletedUser158548

Guest
świetny pomysł.
skoro jest reprezentacja kraju to liga też musi być.


dolnyśląsk
 

DeletedUser158723

Guest
Z Mazowszem raczej nikt polotu by nie miał
Wioska Barbarzyńska
Emonarnia (Phenom-)
Night.Levarex
*Destiny* (@TYSKIE@)
djingiskhan (*Destiny*)

i jak sądze jeszcze wielu innych ciekawych osobistości. ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry