"Odrzuć wszystkie"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4056
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Nie

    Głosy: 16 14,7%
  • Tak

    Głosy: 76 69,7%
  • Ale mam plemię!

    Głosy: 9 8,3%
  • Nie wiem...

    Głosy: 2 1,8%
  • A ja nie chcę, by kasowali mój spam...

    Głosy: 6 5,5%

  • W sumie głosujących
    109
Status
Zamknięty.

DeletedUser4056

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Co mnie odchodzi, ze ci się nie chce?
Mój nick brzmi Testudos, i pisząc "testetudos" okazujesz totalną ignorancję i brak poszanowania.
Miło wiedzieć.
I jego nick to claud, nie clauduś... -.-

I jak cię obraził?
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

"Clauduś"- Nie wytrzymam.... A co Ci się chcę? Do słownika na pewno nie zaglądasz...
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

"Clauduś"- Nie wytrzymam.... A co Ci się chcę? Do słownika na pewno nie zaglądasz...

Wiem co mu sie chce-spamowac

Nie trzeba zaglądać do słownika, żeby pisać bez błędów...wystarczy dobra znajomość ortografii i gramatyki:)

Pomysł-sam nie wiem, można wtedy przez przypadek jakies wazne zaproszenie usunąć, ale jak ktos to zobi to będzie jego wina...mi to obojętne
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Albo można by ustawić taką opcję jak "blokuj zaproszenia" wiadomo co by sie wtedy działo...:)
 

DeletedUser8572

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Też jestem za, tylko wszedłem na ś9 a odrazu mialem 11 zaproszeń :/
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

jestem na nie bo po co to nawet wystarczy zignorować i tyle
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Pomysł dobry, ale tylko dla tych, którzy mają dużo puknktów (no bo powiedzcie-czy zaprasza się do plemienia tych, którzy mają 100-600 pkt? Chyba raczej nie) i na sam początek grania. Zresztą, jak przyjmiesz jedno zaproszenie do plemienia, to innymi się nie musisz przejmować
 

DeletedUser

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Pomysł dobry, ale tylko dla tych, którzy mają dużo puknktów (no bo powiedzcie-czy zaprasza się do plemienia tych, którzy mają 100-600 pkt? Chyba raczej nie) i na sam początek grania. Zresztą, jak przyjmiesz jedno zaproszenie do plemienia, to innymi się nie musisz przejmować

dla mnie to jest dobry pomysł ja gdy miałem 200 pktjuż miałem około 150 zaproszeń w tym 50 powturek
 

DeletedUser

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

można jak cofną a potem znowu zapraszą :D
 

DeletedUser901

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Swietny pomysl w pelni popieram;) Na poczatku gry jest to bardzo denerwujace:mad:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

dla mnie to jest dobry pomysł ja gdy miałem 200 pktjuż miałem około 150 zaproszeń w tym 50 powturek

No x) Ale na początku grania x) Ale jak już grasz z miesiąc i masz 200 pkt, o sie skapują że się nie rozwijasz x)
 

DeletedUser9255

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Szlachcic = dobra propozycja
pikinier= żałosna propozycja

Jestem na TAK wystarczy chwilę nie mieć plemienia i już masz 10 zaproszeń:rolleyes:

To ,że pikinier to nie znaczy że głupi...Co prawda jak ktoś dał propozycję wprowadzenia magów do gry to spadłem z krzesła:)...
Według mnie ten pomysł jest idealny...:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Pomysł jak najbardziej dobry. Ułatwi to życie sporej części graczy. A jak ktoś się boi, że usunie zaproszenie z którego chciał skorzystać to nie musi używać takiej opcji.

BTW: Kozackie opcje odpowiedzi:D.
 

DeletedUser11846

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

Pomysl bardzo dobry. Nareszcie cos pozadnego wymysliliscie :D
 

DeletedUser7769

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

:D super pomysł:D irytujące są te noby które wciąż wysyłają zaproszenia a jak sie i je odzuci to dalej przesyłają

precz z klikaniem
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: "Odrzuć wszystkie"

W koncu jakas inteligentna propozycja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry