Galerio-warsztat Axoi

DeletedUser69831

Guest
iqlytd.jpg

Jako że jestem spłukana oraz(na moje szczęście umiem obsłużyć (podobno dosyć dobrze, ale wątpię) oprogramowanie graficzne), a premium - się przyda zdecydowałam się założyć ten temat... Nie spodziewajcie się prac profesjonalnych... Ale półprofesjonalne już może. :p
Wykonuję godła plemienne, osobiste i inne dziwne rzeczy. Na zamówienie. :)



Tutaj kilka przykładów moich prac, razem z ceną jaką bym za nie zażądała. Zależy ona od stopnia skomplikowania i czasu pracy. Podawana jest po ukończeniu.
No to jedziem z przykładami.

j08b3q.jpg

XL, moje plemię z 48. Gdybym robiła je za premkę - 19pp.

25fiseu.jpg

Moje osobiste. Gdybym robiła za premkę - 11pp.

28rl6rm.jpg

=NW=, prosta rzecz z 54. Kosztowała 3pp.

2d27vpj.jpg

=WW=, słabe godło mojego aktualnego plemenia z 54. Gdybym robiła za premkę - 3pp.

2415to2.jpg

AI, kolejne dawne plemię z 48. Kosztowałoby 15pp.

1zm2z37.jpg

Ot, robota o którą kiedyś mnie znajomy prosił. Kosztowałoby - 13pp.

W niemal każdej pracy wykorzystuję stock - za każdym razem sprawdzając prawa autorskie. Stocki te jednak często-gęsto nie są do rozpoznania - tak mocno je modyfikuję. Jeżeli gdziekolwiek popełniłam błąd w ocenie praw autorskich - przepraszam.

Zainteresowany? Napisz do mnie!
Opisz ogólną tematykę, napis/napisy oraz podaj trzy słowa określające klimat godła/awatara/czegoś. :) Ja taką pracę robię, i - w PW - pokazuję z znakiem wodnym. Jeśli się podoba - płacisz i dostajesz wersję bez znaku.
Jeżeli chcesz mogę również wysłać plik *.xcf - masz tam warstwy, ich tryby i całą resztę. Możesz modyfikować... W darmowym gimpie.
Proste? Proste!​

Jeżeli ktoś byłby chętny za 3-5pp sztuka robię jeszcze napisy takie jak u góry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser69831

Guest
Titue napisał:
a dla Exel F coś zrobisz?
Zrobię, zrobię. Do mnie na priv zapraszam. Tu na FO, albo na 48, gdzie pan Exel gra. I mnie zjechał... Ale jak zapłci to wykonam. :)

bakerinho napisał:
Strasznie słabe ceny, psujesz rynek :mad:
Hm żeczywiście... Chyba je trochę podniosę... Ale i tak będzie u mnie najtaniej!
 

DeletedUser69831

Guest
Od nałogu? Zerknąć proszę, zdążyłam przeskoczyć na inny kontynent i nadal klikam bez straty monetek. I jeszcze na kolejnym świecie... ;)

To jak będzie?
 

DeletedUser103335

Guest
podaj kordy, daleko mam? :D
Edit: juz sprawdzilem, nie oplaca mi sie tam leciec.
oczywiscie zartowalem, interesuje mnie jakas sensowna grafika dla mojego plemienia, zwiazana z tematyka szalonych misiow, mozeby wykorzystac istniejaca fotke? da rade cos z tego zrobic?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser69831

Guest
Oj wiem że żartowałeś. A ja nie?
Taa... Nie opłaca. Daaaleko! Zresztą i tak mało co na 48 gram. Tylko, rozmawiam.

Coś się wymyśli, dobrze? Się wykona. :) Wykożystać mogę, tylko wtedy - nie sprawdzam praw autorskich obrazka. Jak coś to na Ciebie! :p No to. We wtorek najdalej Ci oddam. Prawdopodobnie cały weekend mam mieć bardzo zajęty...
 

DeletedUser69831

Guest
Znaczy prawa - prawa autrskie. Czyli czy autr zdjęcia nie zakazuje. Ale jeśli nic takiego obok nie puisało, to będzie ok. :)
 

DeletedUser103335

Guest
to napisz jeszcz mi na PW ile mnie to bedzie kosztowalo co bym pozniej nie ryczal
 

DeletedUser

Guest
nawet ładne ładne i taniusio :)
masz talent ale ja i tak wole moje paintowe animacje :D
 
Do góry