Podgląd wojsk

Co sądzisz o dodaniu do plemienia funkcji podglądu jednostek?

  • Tak

    Głosy: 17 25,8%
  • Nie

    Głosy: 48 72,7%
  • Niewiem

    Głosy: 1 1,5%

  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.

DeletedUser99975

Guest
Proponuję, aby w plemieniu było coś takiego jak podgląd jednostek. podgląd byłby widoczny przez przywódcę lub osobę którą wyznaczy. W znacznym stopniu ułatwiło by to kontrolowanie graczy ile mają wojsk. Jak narazie sprawdzanie jest możliwe przez danie wiszącego zastępstwa co zajmuje często dużo czasu.
Przegląd może wyglądać w formie tabeli. Kolumn było by tyle ile jest rodzajów jednostek, a wersów tyle ile jest graczy. Na dole byłaby suma wszystkich wojsk.

Co sądzicie o takim czymś?
 

DeletedUser157154

Guest
Są plusy jak i minusy. Plus to zaoszczędzony czas a minus to to ze ma sie dostęp do liczebności czyiś wojsk, a może tb osoba nie chce? A zasty daje sie raz na jakiś czas. Takie są uroki bycia kimś w plemieniu:p trzeba sie napracować:p dlatego dam na nie.
 

DeletedUser82244

Guest
Nie nie, taki wgląd w wojska do zdecydowanie za dużo. Ale gdby była nowa zakładka w plemieniu, widoczna tylko dla administracji, w której owa administracja ustawiałaby próg wojsk, lista graczy, a na górze, kolejno jedna po drugiej, jednostki. Taka tabela. I jeśli gracz spełniałby ustawiony próg, to by przy nim było 10 (w przypadku nowych światów) zielonych ptaszków. W ogóle wiecie o co mi chodzi ? o_O
 

DeletedUser

Guest
Nie nie nie nie nie nie ...
I nein ...
Po co ?????!!!!!
Jak mam 30kk to wiesz ile bedę mieć łuków ?...
 

DeletedUser135398

Guest
temat już był, sam osobiście go zakąłdałem..
na nie ..
czytaj forum, zanim napiszesz coś, co już było :)
 

DeletedUser

Guest
Proponuję, aby w plemieniu było coś takiego jak podgląd jednostek. podgląd byłby widoczny przez przywódcę lub osobę którą wyznaczy. W znacznym stopniu ułatwiło by to kontrolowanie graczy ile mają wojsk. Jak narazie sprawdzanie jest możliwe przez danie wiszącego zastępstwa co zajmuje często dużo czasu.
Przegląd może wyglądać w formie tabeli. Kolumn było by tyle ile jest rodzajów jednostek, a wersów tyle ile jest graczy. Na dole byłaby suma wszystkich wojsk.

Co sądzicie o takim czymś?

dostałeś jakimś cudem takie prawo i chcesz wiedzieć kogo zacząć jechać? zresztą, od tego jest zastępstwo
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zastępstwo jest często nadużywane. Co gdyby wykorzystać takie coś do tzw. "sprawdzania kont" (właśnie stan wojsk itd.). Nie trzeba byłoby dawać zasta = mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś wyśle wojska na koniec świata = większe bezpieczeństwo. Wgląd w wojska byłby wolnym wyborem każdego gracza, mógłby być przyznany na max. pół godziny i tylko szefom plemienia. Co sądzicie?
 

DeletedUser159478

Guest
Good Idea. To macie zamiar nad tym popracować? :D Myślałem że się nikt nie zainteresuje. Jestem mile zaskoczony.
Jeżeli ktos się nie zgadza to pewnie (moja opinia) nie spełnia wymogów plemienia : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser96857

Guest
Można to wprowadzić na innej zasadzie.Każdy może zaznaczyć czy zgadza się na sprawdzenie stanu wojska wtedy w plemieniu będzie oddzielna zakładka nie na forum tylko tam gdzie dyplomacja.wojna itd. pt. "Wojsko".Każdy gracz , który zgodził się na oglądanie jego wojsk (tylko) przez adminów.Lub w ostateczności można by było zrobić tak , że każdy w tej zakładce wpisuje czy chce czy nie , żeby było widać jego wojsko.

Jeśli chcecie mogę rozwinąć mój pomysł na ten pomysł :D.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Zastępstwo jest często nadużywane. Co gdyby wykorzystać takie coś do tzw. "sprawdzania kont" (właśnie stan wojsk itd.). Nie trzeba byłoby dawać zasta = mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś wyśle wojska na koniec świata = większe bezpieczeństwo. Wgląd w wojska byłby wolnym wyborem każdego gracza, mógłby być przyznany na max. pół godziny i tylko szefom plemienia. Co sądzicie?

Moim zdaniem w ten sposób gra straciłaby na swojej wartosci. Sam osobiście podsyłałem (i podsyłam) deff-a do graczy z poza sojuszu w zamian za różne przysługi... czasami podsyłam deffa szpiegom, czasami znajomym i nie chciałbym aby ktoś z mojego plemienia o tym wiedział... zniknął by pewien dreszczyk emocji gdy ktoś atakuje wioskę wroga a tu nagle deff pojawia się w wiosce "z kosmosu". Sam dostawałem deffa od wrogiego plemienia gdy byłem atakowany i jeżeli takie rozwiązanie weszłoby w życie już bym go nie dostał.

Wysyłanie wojsk z zastępstwa praktykowane jest w marnych plemionkach i raczej poważne plemię na to sobie nie pozwoli... zostawianie wiszących zastępstw nie służy tylko do sprawdzaniu stanu wojsk i ma szerokie zastosowanie.
 

DeletedUser96857

Guest
Moim zdaniem w ten sposób gra straciłaby na swojej wartosci. Sam osobiście podsyłałem (i podsyłam) deff-a do graczy z poza sojuszu w zamian za różne przysługi... czasami podsyłam deffa szpiegom, czasami znajomym i nie chciałbym aby ktoś z mojego plemienia o tym wiedział... zniknął by pewien dreszczyk emocji gdy ktoś atakuje wioskę wroga a tu nagle deff pojawia się w wiosce "z kosmosu". Sam dostawałem deffa od wrogiego plemienia gdy byłem atakowany i jeżeli takie rozwiązanie weszłoby w życie już bym go nie dostał.


Szczególnie nikt sie nie dowie jak napiszesz o tym na forum ogólnym gry ;).
 

DeletedUser

Guest
Zastępstwo jest często nadużywane. Co gdyby wykorzystać takie coś do tzw. "sprawdzania kont" (właśnie stan wojsk itd.). Nie trzeba byłoby dawać zasta = mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś wyśle wojska na koniec świata = większe bezpieczeństwo. Wgląd w wojska byłby wolnym wyborem każdego gracza, mógłby być przyznany na max. pół godziny i tylko szefom plemienia. Co sądzicie?

Jeżeli byłoby to ograniczone jedynie do założycieli plemienia, to jestem jak najbardziej za. Jednak pozmieniałbym to. Np. nadanie w plemieniu czegoś typu "opcje plemienia" i tam by się ustawiało czy chce się aby założyciel widział co leży we wiosce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry