ostrzeżenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser109089
  • Data rozpoczęcia

Ankieta

  • Tak

    Głosy: 124 94,7%
  • Nie

    Głosy: 7 5,3%

  • W sumie głosujących
    131
Status
Zamknięty.

DeletedUser109089

Guest
Często zdarza się że podczas wysyłania pomocy graczom z plemienia klikamy "Atak" z przyzwyczajenia. Proponuję żeby podczas takiego manewru wyskakiwało nam ostrzeżenie typu "Ten gracz jest z twojego plemienia"



5rlbfn.png

Mniej więcej tak to by mogło wyglądać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tak


jestem za, czasem można przez pomyłkę źle kliknąć a ten komunikat może komuś pomoc w tym żeby omyłkowo nie zaatakować swojego gracza
 

DeletedUser

Guest
w ogóle należałoby pozbyć się możliwości atakowania wiosek z jednego plemienia jak również atakowania wiosek z plemienia z którym ma się PoN albo sojusz
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Tak tak i pozbyć się możliwości rozbierana kont oraz odbijania wiosek gdy sojusznik czy współplemieniec jest atakowany,wez ty się człowieku zastanow bo twoje pomysły świadczą że nie znasz tej gry ani za grosz
 

DeletedUser

Guest
w ogóle należałoby pozbyć się możliwości atakowania wiosek z jednego plemienia jak również atakowania wiosek z plemienia z którym ma się PoN albo sojusz

A jak współplemieniec kończy gre i ma naprzykład 5 milionów punktów to wg ciebie wróg ma go przejmować?Hm...
 

DeletedUser

Guest
...

w ogóle należałoby pozbyć się możliwości atakowania wiosek z jednego plemienia jak również atakowania wiosek z plemienia z którym ma się PoN albo sojusz

To by było bardzo głupie . Najlepiej jakby wyskakiwało to ostrzeżenie . Kiedyś przypadkowo własnie przez to zaatakowałem kolegę .
 

DeletedUser156107

Guest
Zgadzam się powinno wyskakiwać takie ostrzeżenie nie raz przytrafiło się mi atakować kolegów lub samego siebie.
 

DeletedUser148576

Guest
Zgadzam się powinno wyskakiwać takie ostrzeżenie nie raz przytrafiło się mi atakować kolegów lub samego siebie.

Hehe, może to komicznie zabrzmieć, ale mi również często zdarzało się atakować swoje wioski. A wszystko przez brak konta premium, samo otwieranie 100 nowych zakładek było istnym szaleństwem. Zmiana nie jest zbyt rewolucyjna, ale na pewno by się mogła przydać
 

DeletedUser152632

Guest
Jest to bardzo dobry pomysl, niewielkia zmiana, a czasami przy nocnym pośpiechu z przymróżonymi oczyma bardzo pomocna ;))

Oczywiście Za
 

DeletedUser156864

Guest
Też mi się tak raz zdarzyło że zaatakowałem kolegę z plemienienia

Oczywiście głos na tak
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na tak. Nie raz ktoś mi spłatał figla atakując mnie zagrodą deffa, który miał pomóc w obronie :)
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, kiedyś tak wyczyściłem kumplowi przez pomyłkę wioskę ofensywną (CK pokonała średniej wielkości off, wioska była na froncie i chciałem mu ją obstawić).
 

DeletedUser

Guest
a cha i dodatkowo aby tez to wyskakiwało przy sojusznikach
 

DeletedUser24560

Guest
Jestem na tak, ale żeby było to przy:
Plemieniu
Sojuszu
Pakcie
 

DeletedUser157154

Guest
Bardzo dobry pomysł. Osobiście nic takiego mi się nie przydarzyło, ale przydatna opcja.
 

DeletedUser156739

Guest
No głos na tak.Czasami wraca się zmęczonym z imprezy i można się pomylić :D
 

DeletedUser

Guest
Mogło by byc " Czy jestes pewien ze chcesz zaatakowac członka własnego plemienia?" ...a Ty klikasz TAK lub NIE
 

DeletedUser116373

Guest
Dobre, nawet bardzo dobre. Dla mnie bardzo by się przydało bo zwykle jak jestem w centrum plemienia i ślę deffa na front to zdarza się często zamiast "pomoc" dać atak albo walnąć enter i idzie atak, tylko niepotrzebne zagrody deffa się rozbijają. No a jak zaświeci takim czerwonym kolorem po oczach to zaraz człowiek się opamięta :)
 

DeletedUser157129

Guest
Na pewno się przyda...Zdarzyło mi się raz tak.
wysłałem atak zamiast pomocy i się wylogowałem :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry