Opcja Dodatkowa - URLOP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137434
  • Data rozpoczęcia

Czy wprowadzić dodatek "URLOP"


  • W sumie głosujących
    247
Status
Zamknięty.

DeletedUser52652

Guest
jedyna zasada jaka moze byc brana pod uwage to 100 % poparcie! nie jakies ataki , bo chcac isc na urlop wiesz wczesniej ze chesz wyjechac kiklasz i czekasz ale w tym momencie moga cie atakowac i co nie mozesz wtedy tego uaktywnic jak wszsycy wiedza min 3 dni wczesniej uaktywnic jezeli w tym czasie dostaniesz ataki ale popa nie stracisz to pujdziesz na urlopik po to jest zast jeszcze od atakow nie uciekniesz
 

DeletedUser154840

Guest
Powiedzmy, że dobry pomysł, ale musiałyby być jeszcze jakieś ograniczenia. Moim zdaniem coś w stylu 18h od ostatniego ataku na własną wioskę.
 

DeletedUser155775

Guest
Jak najbardziej jestem ZA!
Ułatwi to wielu osobom grę, a ktoś z plemienia, np. założyciel nie będzie zasypywany zastępstwami na określony czas wyjazdu.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł trochę do dopracowania, np. dadał bym że na starcie św nie można brać urlopów np. dopiero po 6 miechach gry, i do dopracowania zasady na których ma się brać urlop, będzie to wyglądało coś w stylu snu na szybkich także oznaczenie urlopowiczów na czarno w mapie też się przyda, i trzeba jakieś konkretniejsze zasady dać właśnie po to aby nie uciekać w urlop podczas ataków, najlepiej jak by ta funkcja była dostępna tylko w wakacje ponieważ wtedy jest największy wysyp urlopowiczów
 

DeletedUser

Guest
Ale po co ten urlop.. Są zastępstwa. Kret powie że jest na mnie akcja i jutro wysyłają ataki. Włączam sobie urlop, o fajnie. Nie wprowadzą tego i tak. Na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Zasada 4: Gracz nie może być w czasie urlopu wspierany i atakowany.


Człowieku pomyśl:

Gracz A atakuje Gracza B, brakuje mu jeszcze jednego szlachcica na wysłanie, wysyła a tu Gracz ma Urlop

Ja bym dostał SZAŁU na jego miejscu, ten URLOP jako funkcja obronna mogłaby być <beczy>
 

DeletedUser

Guest
Napisał Pirotechnic Zobacz post
Zasada 4: Gracz nie może być w czasie urlopu wspierany i atakowany.

Dlaczego wychodzę z taką propozycją ?
Ponieważ często w niektórych okresach jest multum kont, a zastępcy są jak woły wykorzystywane przez podrzucaczy zastępstw.
Teraz osoby, które będą wyjeżdżać na tydzień do babci - mogą włączyć urlop.

Pozbądź sięich z plemienia i problem zniknie :) Przy takiej opcji ,mając kretów u wrogów na dzień wcześniej przed planowaną przez wroga akcją sam kazałbym iść komuś na urlop ,już nie po to by sięnie bronić ,ale po to by na nerwach zagrać wrogiemu plemieniu .

PS: Ile takich pomysłów jeszcze dasz ? :D
 

DeletedUser135147

Guest
Zasada 4: Gracz nie może być w czasie urlopu wspierany i atakowany.


Człowieku pomyśl:

Gracz A atakuje Gracza B, brakuje mu jeszcze jednego szlachcica na wysłanie, wysyła a tu Gracz ma Urlop

Ja bym dostał SZAŁU na jego miejscu, ten URLOP jako funkcja obronna mogłaby być <beczy>

a doczytałeś jedną ważna rzecz - nie można włączyć jak poparcie mniejsze niż 100. ?
Ty pomyśl - nie boli.

pomysł bardzo dobry, ale do poprawki - warunki włączenia urlopu.
 

DeletedUser

Guest
Takie coś jest już w 3 grze Inno więc nie sądzę, że się uda.
Akcje na plemionach mogą trwać nawet 2 tygodnie ...
 

DeletedUser

Guest
Propozycja super :) W końcu skończyłyby się pytania typu czy weźmie ktoś zastępstwo a później pretensje, że ktoś źle rozwijał konto :)
 

DeletedUser136556

Guest
to pomysł sciagnienty z grepolis tam jest cos takiego jak urlop zamiast zastepstw i wyglada to tak że gracz od właczenia urlopu przez 24h możne być jeszcze atakowany po upłynieciu tego czasu ataki już sa nie mozliwe do czasu az gracz nie wróci z urlopu

szczerze to urlop jest lepszy niz te zastępstwa i popieram pomysł, bo sama sie ciągle zmagam z masa zastów - zwłaszcza kontach atakowanych, co mnie dość mocno irytuje, bo więcej czasu muszę siedzieć na koncie i tym samym przy kompie ;/
 

DeletedUser137434

Guest
to pomysł sciagnienty z grepolis tam jest cos takiego jak urlop zamiast zastepstw i wyglada to tak że gracz od właczenia urlopu przez 24h możne być jeszcze atakowany po upłynieciu tego czasu ataki już sa nie mozliwe do czasu az gracz nie wróci z urlopu

szczerze to urlop jest lepszy niz te zastępstwa i popieram pomysł, bo sama sie ciągle zmagam z masa zastów - zwłaszcza kontach atakowanych, co mnie dość mocno irytuje, bo więcej czasu muszę siedzieć na koncie i tym samym przy kompie ;/

Właśnie zastępstwa są upierdliwe, po dłuższym czasie gry, można ich nazbierać ogrom.
No rozumiem 1h-5h ale nie tydzień czy dwa tygodnie ;/
 

DeletedUser

Guest
Ja myślę że lepiej jest tak jak teraz. Gdy ktoś przekazuje zastępstwo, to cały czas może się rozwijać, atakować i może być atakowany w przypadku urlopu wszystkie te funkcję są niemożliwe i traci na tym nie jeden gracz a wielu ;)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł z urlopem jest dobry.
Nie każdy zawsze może wziąć zastępstwo.
Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
zmniejszy to dynamikę gry a nasz plemiona team dąży do tego aby zamykac jakoś światy:)
jestem na nie.
 

DeletedUser153839

Guest
Pomysł ok
ale przed tym urlopem można by zrobic ze oczywiscie kolejkę uruchomic budowy i woja ...
Głos na tak,lecz do opracowania troszkę :)
 

DeletedUser

Guest
To z poparciem niezbyt... a co jeżeli przejmę wioskę(wtedy ma 25!) i będę musiał wyjechać?(nie mówię, że ja będę potrzebował, mi ta opcja nie jest potrzebna:>)
 

DeletedUser157129

Guest
No pomysł z tym urlopem jest dobry jak wiemy znajduję się on w wielu grach ...
 

DeletedUser7258

Guest
stanowcze nie, urlop byłby wykorzystywany jako ucieczki od walk
 
Status
Zamknięty.
Do góry