Reprezentacja - mecze typu special

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152632
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się taki pomysł?

  • tak

    Głosy: 74 68,5%
  • nie

    Głosy: 14 13,0%
  • tak, do opracowania

    Głosy: 20 18,5%

  • W sumie głosujących
    108
Status
Zamknięty.

DeletedUser152632

Guest
Mamy reprezentację, lecz gra ona na meczach typu SP - a nie ma nic w stylu wolnych między krajowych(a chyba na tych światach toczy się główna rozgrywka), oczywiście nie mówię tu o długich, wieloletnich serwerach, lecz raczej o rundach o zwiększonej prędkości i określanym czasie - typu specjal - jak np. ten obecny - specyfikacje oczywiście mogą być elastyczne, czas najlepiej okolo 50dniu.. W takiej rozgrywce miałyby grać 4 państwa, a ich gracze zostaliby rozrzuceni losowo.

Ustawienia - przykładowe:
Prędkość gry 3.5
Prędkość jednostek 0.5
Burzenie budynków aktywny
Morale nieaktywne
Reguła zagrody nieaktywne
Obrona gruntowa 20
milisekundy aktywny
Ograniczenie straszaków: brak
System badań uproszczony
Kościół nieaktywne
Odznaczenia aktywny
Rozwój wiosek barbarzyńskich aktywny (do 2000 punktów)
Osady koczownicze ulepszone osady koczowników
Czas na przerwanie ataku 5 minuty
Czas przerwania dla kupca 2.5 minuty
Bonus nocny aktywny od 0:00 do 7:00
Ochrona dla nowych graczy 2 Dni
Maksymalny stosunek atakujących do obrońców nieaktywne
Jednostki
Łucznicy aktywne
Zwiad widzi wszystko
Rycerz aktywny
Szlachcic pop 20 - 35

Konfiguracja
Limit członków plemienia 15
Ranking pokonanych przeciwników aktywny, wg liczby punktów
Zastępstwo aktywny 0 dni aktywnego zastępstwa w przeciągu 120 dni
Wolny handel możliwy tylko wewnątrz plemienia
Wybierz kierunek nieaktywne


Pomysł oczywiście do opracowania, do wstępna propozycja.
 

DeletedUser153839

Guest
Ciekawy pomysł.
Natomiast wsponiałeś o wieloletnuch serwach.To w sumie nie jest głupi pomysł , bo to podstawa plemion.Lecz po głębszym przemyśleniu mija się to z celem, ponieważ wiele graczy z repki poodpadały z powodów osobistych a nie czystej rywalizacji.

Co do pomysłu to głos na TAK
 

DeletedUser134707

Guest
Tylko mam jedno pytanie. Napisy w panelu skrótów itp. w jakim języku miały by być?

Głos na TAK.
 

DeletedUser152632

Guest
Tylko mam jedno pytanie. Napisy w panelu skrótów itp. w jakim języku miały by być?

Głos na TAK.

W sumie zależne od serwera na jakim byśmy grali.. jak np. na polskim to po Polsku.. albo umiędzynarodowić i zrobić w języku angielskim..
 

DeletedUser135247

Guest
do dopracowania. jak ktoś słusznie zauważył blokada będzie serwer na którym mają być rozgrywane ,,specjale"
 

DeletedUser

Guest
Pomysł naprawdę dobry .takie urozmaicenie z pewnością przyciągną nowych graczy
 

DeletedUser

Guest
Ludzi- z 300-400
prędkość: 5-6
Jednostki- 0.3-0.6

To powinno wyglądać tak :) Inaczej było by bez sensu, 15 osób to bardzo mało- straszliwie mało :)
 

DeletedUser151436

Guest
Na tak, ale zwiększyć prędkość, usunąć wioski koczownicze, rozwój wiosek barbarzyńskich do 1000p lub wcale. :)
 

DeletedUser152632

Guest
Na tak, ale zwiększyć prędkość, usunąć wioski koczownicze, rozwój wiosek barbarzyńskich do 1000p lub wcale. :)

To nie ma być so, wcale nie trzeba przyspieszać, choć można, lecz wtedy byłaby to runda pochlaniająca czas w b.dużych ilościach.
 

DeletedUser

Guest
Special ma być szybszym światem choć bez przesady :) 2 miesiące gry wystarczyłyby
 

DeletedUser157791

Guest
...

Normalne światy są podstawą plemion więc dobre by było pokazanie umiejętności właśnie na takich światach nie na szybkich . Jednak trzeba by było nad tym popracować . Ja jestem na tak .
 

DeletedUser135398

Guest
Tylko mam jedno pytanie. Napisy w panelu skrótów itp. w jakim języku miały by być?

Głos na TAK.

a czemu by nie dać języka do wyboru ?
da się na pewno :)
na TAK
chętnie bym popykał z innymi krajami ;d
to by było nawet fajne, bo nie znalibyśmy wroga i on nas i to by dawało efekt zaskoczenia :D
 

DeletedUser152632

Guest
Odgrzałeś Mojego kotleta ;P

Taki special już był na międzynarodowych i z tego co wiem n00bek Poxop z Lazanderem i Mikem etc. zajeli 2 miejsce - mi brak transferu przeszkodził ;<
 

DeletedUser163589

Guest
Dobry pomysł . Można sprawdzić reprezentację też na wolniejszych serwerach .
 

DeletedUser159480

Guest
Reprezentacja z tego co słyszałem to swoje mecze rozgrywa TYLKO na szybkich serwerach, nie na wolnych więc nie widzę sensu aby tak trenowali.. oczywiście to do nich ta decyzja będzie należeć, lecz ja jako zwykły szarak nie widzę najmniejszego sensu. Wielu Reprezentantów można spotkać na "normalnych" światach, przykładowo na S55 znajdziesz wielu takich, na samym początku gry było ich jeszcze więcej, ale pokończyli.
 

DeletedUser152632

Guest
w ogóle nie skminiłeś tego co napisałem ;)

coś podobnego już istnieje ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry