Dobre horrory

DeletedUser137624

Guest
Katakumby? Większej żenady nie widziałem :D

Możesz oglądnąć 'Inni' - Ale wątpię,że się przestraszysz. Dopiero na końcu jest moment gdy można się zleknąć ciut , film taki dla bardziej koneserów :p

Oglądałam.
To samo jeśli chodzi o "Egzorcyzmy Emilii Rose"

Chyba muszę zacząć spisywać gdzieś te, które już widziałam. Bo sama się pogubię.
 

DeletedUser

Guest
dasf

Według mnie bardzo ciekawym filmem był efekt motyla tylko 1 część
Na prawde dość trudny film;)
Nastepnym jest Cmetarz dla zwierząt;))
 

DeletedUser

Guest
A mnie się bardzo podobał film "Katakumby". :D Egzorcysta -Początek :) też niezły film.

Uwielbiam horrory, może mi ktoś coś poleci? Tylko taki z sensem, nie lubię filmów "Piła" i tym podobnych. Demony, duchy, zjawiska nadprzyrodzone, wszystko to co sprawi, ze się wystraszę jest mile widziane. Jeszcze nie znalazłam takiego filmu, po którym bałabym się iść sama do piwnicy, czy na cmentarz w nocy.

Nie jest straszny ale nie powiem na 5+ spokojnie
Wrota do piekieł. (o cyganach) - dokładnie szukaj bo są filmy typu wrota piekieł , piekielne wrota... Ale to nie to :)

PS. Też uwielbiam horrory- wiedziałem, że do siebie pasujemy :cool:
 

DeletedUser

Guest
Te wrota do piekieł to bardziej komedia niż horror. Widać ręke Sama Raimi:)
CHoć jego najlepszym filmem jest dla mnie Armia ciemności. Choć Boogeyman mi też sie podobał.
 

DeletedUser

Guest
Te wrota do piekieł to bardziej komedia niż horror. Widać ręke Sama Raimi:)
CHoć jego najlepszym filmem jest dla mnie Armia ciemności. Choć Boogeyman mi też sie podobał.

horrory nie mają robić tak, być sie porzygał- mają wciągać :p Nie gadaj głupot, jak dla mnie bardzo dobry film, choć prawdę mówiąc nie za bardzo straszny :D

Wzgórza mają oczy- oglądałem dość mi się podobał ale za wiele nie pamiętam, chcę zrobić seans w domu jeszcze raz w sobotę :)
 

DeletedUser

Guest
Paweł, ale ja nie napisałem że chciałem rzygać na horrorze. Po prostu dla mnie nazywanie horrorem "wrót do piekieł" jest nadużyciem w stosunku do takich filmów jak japońska wersja "Klątwy" czy np ostatnio oglądana przeze mnie "Zapowiedź". Ale masz racje, film jako komedia świetny:)
 

DeletedUser137624

Guest
Nie jest straszny ale nie powiem na 5+ spokojnie
Wrota do piekieł. (o cyganach) - dokładnie szukaj bo są filmy typu wrota piekieł , piekielne wrota... Ale to nie to :)

PS. Też uwielbiam horrory- wiedziałem, że do siebie pasujemy :cool:

Oglądałam ;p
Boogymana też

Normalnie nic nie macie dla mnie? Czy ja jestem taki nałogowiec, że już wszystko widziałam?

Polecam pójście do kina na horror, kończący się ok. północy, a potem samotny powrót pieszo do domu :D
Wesoło mi było po takiej akcji (Tytuł filmu: 30 dni mroku).
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak jest z rec3 - oglądalem dwie wcześniejsze części i powiem, że druga mi się bardziej podobała niż 1, może teraz też tak będzie?

nie mniej ja osobiście polecam;
28 days later
28 weeks later
28 mounths later
genialna seria horrorów o zombi, a przynajmniej genialna jak na ciemny, burzowy dzień w środku wakacji, trzyma klimat :)

fajne bajki gadasz :D
Sporo ostatnio czytałem, potem czytałem jeszcze więcej i dowiedziałem się, że ostatniej 3 części jeszcze nie ma, a nawet prace nad jej organizacją nie trwaja:)
 

DeletedUser109089

Guest
Najlepszy horror to Paranormal Activity (w kinie jedna osoba dostała zawału podczas oglądania tego filmu)
 

DeletedUser

Guest
...

Paranormal Activity podobno świetny jest . Oglądałeś ?
 

DeletedUser

Guest
...

A szósty zmysł ? Widziałaś ? Bo mi się bardzo podobał :D
 

DeletedUser

Guest
...

To może łatwiej będzie jak napiszesz te których nie widziałaś :D :D :D :D :D :D
 
Do góry