Wybijanie monet

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23926
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie o tej propozycji?

  • Jestem na tak.

    Głosy: 44 78,6%
  • Jestem na nie-uzasadnij.

    Głosy: 4 7,1%
  • Nie korzystam z tej funkcji.

    Głosy: 8 14,3%

  • W sumie głosujących
    56

DeletedUser23926

Guest
Witam, prosze o dodanie mozliwosci wybrania wszystkich monet na raz, tak jak to bylo przed aktualizacja do 7.0. Wtedy wystarczylo kliknac 2 razy i monety byly wybite, teraz trzeba klikac 4 razy. Screen nie potrzebny, bo kazdy wie o co chdzi.
Zapomnialbym:Taka funkcja, jak jest teraz moze nadal pozostac, jednak moja propozycja powinna zostac dodana.
 

DeletedUser

Guest
Może być bo mnie to zaczeło też denerować a za premium wkońcu płacę ;)
 

DeletedUser

Guest
Dla graczy z premium rozwiazanie z wersji 7.0 jest duzo lepsze bo pozwala pozostawic czesc surowcow w wioskach, a łącznie 4 klikniecia kontra 2 klikniecia nie stanowią żadnej róznicy. Gracze bez KP rzeczywiscie maja 2x wiecej klikniec....niestety interesy są tutaj częściowo rozbierzne.
 

DeletedUser

Guest
Tak ale napisał że może zostać ta funkcja co jest i dadać funkcje żeby wybiło wszystkie
 

DeletedUser

Guest
Ale w czym macie problem z wybijaniem wszystkich monet ile tylko jest możliwe??? Tam gdzie się rozwija pasek 1x, 2x, 3x itd. najeżdżamy na ostatnie x ile tam pokazuje, po czym klikamy słowo wybierz i sam wybiera maksymalną liczbę monet w wioskach potem tylko wybij monety i po problemie
 

DeletedUser

Guest
Ale chcemu żeby bylo jeszcze opcja wybij wszystkie;) niektórzym nie chce się myszką ruszać ;) to będzie tylko drobne urozmaicenie gry
 

DeletedUser

Guest
To prawda, dziś możemy wybijać szybciej monety za pomocą KP, wiele graczy go nie posiada, i stopniowy wybijanie monet staje się nudne, i zniechęca graczy do gry.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie pisałem że dla graczy bez kp ,a być taka opcja bo itak nigdy by jej nie wprowadzili, ale piszę żeby wprowadzili spowrotem lub dodoali do obecnej funkci wybij wszystkie bo mi się nie chce nawet z kp kliknąć tam kilka razy
 

DeletedUser146610

Guest
to juz nie wasz ale ich problem....

nie marudz ;p
ciesz sie tym co masz teraz ;D
zawsze możesz sama sb napsac skrypta ;]
 

DeletedUser153839

Guest
Głos na tak,ale raczej to nie przejdzie.Bo to jeden z atutów dla posiadaczy PP
a jeżerli by tak wszystko robili w standardzie to by klientów było mniema a co za tym dize mniejsze zyski
 

DeletedUser152632

Guest
Dla Mnie zbędne - jest dobrze jak jest.. a jak ktoś jest leniwy to niech sobię odpuści grę ;))
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na tak , w końcu te wybijanie jest nudne...
 

DeletedUser156905

Guest
Witam, prosze o dodanie mozliwosci wybrania wszystkich monet na raz, tak jak to bylo przed aktualizacja do 7.0. Wtedy wystarczylo kliknac 2 razy i monety byly wybite, teraz trzeba klikac 4 razy. Screen nie potrzebny, bo kazdy wie o co chdzi.
Zapomnialbym:Taka funkcja, jak jest teraz moze nadal pozostac, jednak moja propozycja powinna zostac dodana.

a ja nadal nie wiem jak teraz sie wybija 4x ;d
 
Do góry