Dobre horrory

DeletedUser147062

Guest
Saw 3d The Final Chapter / Piła 3d ten film polecam fanom , tych krwawych części . Osoby które nie oglądali wszystkich części nie radze iść do kina bo piła 3d to kontynuacji piły 6 dalszy wątek .Piła ma naprawdę mocne przesłanie xd dla niektórych jigsaw jest psychologiem a dla innych psychopatą . Powiem wam ,że filmy z kategori horror stały się nudne ostatnimi czasy za dużo flaków w nich jest :D a powinni przestraszyć widza , wciągnąć go itd.

Triangle-chore film,ale dobry

droga bez powrotu 1-3 jedynka z dwojka najlepsza,ale 3 tez moze byc

train-ladna rzeznia

Whisper-dobry

poglos-straszny do polowy,moze byc

oszukac przeznaczenie 5-nie tak dobry jak 1sze czesci,ale fabula kozak;]

te filmy utkwily w pamieci,duuuuzo wiecej ich obejrzalem jak sie odmule podam wiecej tytulow;pp


yyy nie wiedziałem , oszukać przeznaczenie 5 już wyszło miało być chyba w 2011 r . Byłbyś taki dobry żeby dać link . Mi się zdaje że pomyliłeś z Oszukać przeznaczenie 4 tam akcjia rozpoczyna się na torze wyścigowym a w 5 ma być na moście :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
DEWIL - Świetny horror i nieźle miesza w mózgownicy. Polecam. :D
 

DeletedUser

Guest
Oglądał ktos REC 3 lub wzgórza mają oczy 2 ?

Nie wiem czy ładować na noc czy sienie opłaca :/
 

DeletedUser

Guest
Słoń, małpa...

Z polskiego rapu zaczyna się robić dno :/

Odpowie mi ktoś na pytanie o rec3 ;) ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie wiem jak jest z rec3 - oglądalem dwie wcześniejsze części i powiem, że druga mi się bardziej podobała niż 1, może teraz też tak będzie?

nie mniej ja osobiście polecam;
28 days later
28 weeks later
28 mounths later
genialna seria horrorów o zombi, a przynajmniej genialna jak na ciemny, burzowy dzień w środku wakacji, trzyma klimat :)
 

DeletedUser

Guest
Ehhh
Te horrory :) Wszystkie widziałem oprocz miesięcy :)
Genialne- jeśli człowiek lubi horrory :)

Rec2 bylo lepsze, miałem być strażakiem ale sie rozmyśliłem heh :) żart :p
 

DeletedUser136556

Guest
Od zmierzchu do switu,
Hostel 1 i 2
Wzgorza maja oczy

ogladałam hostel 1 i 2, jedynka tragedia idzie sie porzygać a nie bać, w dwójce nieco lepiej chociaż tez jest to obrzydliwe, jak dla mnie to nie sa horrory, a jakieś odrażające porażki kina podobnie jak teksańska... czy piła omg to dopiero było odpychające obejrzałam tylko jedną cześć tego i więcej tego już nie obejrzę;/
oczywiście to tylko moje zdanie bo są tacy którzy to lubią i szanuje ich zdanie bo o gustach sie nie dyskutuje ;]

Milczenie owiec, Czerwony smok, Resident evil, Koszmar minionego/następnego lata czy kultowe Oszukać przeznaczenie, Ring itp to zaliczam do horrorów, a nie te lejące sie wszędzie przez cały film ludzkie wnętrzności, tryskająca krew... fuj, obrzydlistwo to ma byś straszne i trzymać napięcie O_O, dobra jak ktos chce sie odchudzać, bo jak sobie przypomni te sceny to jeść sie odechciewa ;/
 

DeletedUser

Guest
Bo prawda jest taka, że horror żeby był dobry musi siadać na psychę, a nie śmieszyć strugami krwi :D. Niestety jeszcze mi się taki, porządny nie trafił :p. Ale Dark przesadzasz, że takie to obrzydliwe, obrzydliwy to może być Nekromantik :p.
 

DeletedUser

Guest
A pila ;)
To już jest lekka przesada.
Masz rację- horrory mają być straszne. Nie tylko trzymać w niepewności bo to zadanie thillerów. Po dobrym horrorze mamy się bac iść do piwnicy pomimo wieku :)
Co do masakry piłą. Pierwsza i ostatnia część o dziwo mi się spodobała :) Nie bylo za dużo nazwijmy to latających organów :)

Bo prawda jest taka, że horror żeby był dobry musi siadać na psychę, a nie śmieszyć strugami krwi :D. Niestety jeszcze mi się taki, porządny nie trafił :p. Ale Dark przesadzasz, że takie to obrzydliwe, obrzydliwy to może być Nekromantik :p.

obrzydliwe to są filmy o tych jak im tam...
a tak - kanibale.
Raz pooglądałem i powiem szczerze- o ile jest ciekawy to daje ocenę 5/5 :)

Jak pisałem- piła to już straszna przesada. Myślę, że to nawet nie horror.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser136556

Guest
powinni wymyślić jakis nowy gatunek takich obrzydliwych filmów xD

pawelf12 napisał:
Cytat:Napisał MisQL
Bo prawda jest taka, że horror żeby był dobry musi siadać na psychę, a nie śmieszyć strugami krwi . Niestety jeszcze mi się taki, porządny nie trafił :p. Ale Dark przesadzasz, że takie to obrzydliwe, obrzydliwy to może być Nekromantik :p.

obrzydliwe to są filmy o tych jak im tam...
a tak - kanibale.
Raz pooglądałem i powiem szczerze- o ile jest ciekawy to daje ocenę 5/5

Jak pisałem- piła to już straszna przesada. Myślę, że to nawet nie horror.

nie oglądałam nekromantika ani o żadnych kanibalach chyba że hanibal miał być ;p
wiec nie wypowiem się na ich temat bo było by to bluźnierstwem
 

DeletedUser

Guest
horror

Nieodebrane połączenie
Lśnienie
Czwarty stopień
Egzorcysta
 

DeletedUser136556

Guest
egzorcysta i lśnienie no to są super filmy ;]
tych dwóch pozostałych nie ogladałam ;p
 

DeletedUser

Guest
Witam!
Potrzebuję linku gdzie można obejrzeć 28 miesięcy później.
Moze być z napisami :)
 

DeletedUser137624

Guest
A mnie się bardzo podobał film "Katakumby". :D Egzorcysta -Początek :) też niezły film.

Uwielbiam horrory, może mi ktoś coś poleci? Tylko taki z sensem, nie lubię filmów "Piła" i tym podobnych. Demony, duchy, zjawiska nadprzyrodzone, wszystko to co sprawi, ze się wystraszę jest mile widziane. Jeszcze nie znalazłam takiego filmu, po którym bałabym się iść sama do piwnicy, czy na cmentarz w nocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156739

Guest
Egzorcyzmy emily rose

Film dokumentalny z dodatkiem horroru oparty na faktach.
Ciekawie się go oglądało :)
 

DeletedUser148425

Guest
Katakumby? Większej żenady nie widziałem :D

Możesz oglądnąć 'Inni' - Ale wątpię,że się przestraszysz. Dopiero na końcu jest moment gdy można się zleknąć ciut , film taki dla bardziej koneserów :p
 
Do góry