Najnowsze treści autorstwa zlyuka

  1. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    czy mama pozwoli ci umawiać się z dorosłymi mężczyznami, kochanie? :D:D:D lubisz lizać jaja, chcesz o tym porozmawiać? ;)
  2. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    koleś, przez tę głupią głowę rodzą się spirale nienawiści. Jeśli nie potępisz poprzedniego „mówcy” – jestem bezsilny. i pójdę sam, kiedy się zdecyduję. Nie potrzebuję doradców, aby podjąć decyzję. Ogólnie - żałosny zbieg okoliczności. Polacy mnie rozczarowali. Ale to wszystko jest ciekawe...
  3. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Gdańsk - Niemcy! wyskoczył kolejny głupiec)))) <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> a ta gra jest również niemiecka)))
  4. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Żyję w przekonaniu, że w każdym narodzie są i porządni ludzie i szumowiny. Ja osobiście wstydzę się moich obscenicznych obywateli, a ty nie wstydzisz się swoich?
  5. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    wreszcie chociaż jedna osoba ze zdrowym rozsądkiem, bo inaczej zacząłem wątpić w Polaków. Widziałem różne, ale nigdy nie widziałem takiego zbiegu szowinistów i idiotów. w celu. Historia to skomplikowana sprawa, a twoi bohaterowie narodowi mogą być obrazą dla innych narodów, to fakt. A może być...
  6. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    znowu - „jakby” ))) gdybyś miał jajka - byłbyś chłopcem (chociaż - to nie fakt), ale póki co jesteś dziewczynką
  7. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    jesteś kłamcą? Obiecałem - jedź do Kijowa, jeśli się boisz - zamknij się
  8. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Nie mam żadnych kompleksów, a moja mama jest porządną kobietą. Poza tym, dla twojej korzyści, nastolatku, wiem, kto jest moim ojcem. A ty głupi cielaku, pokaż jakimi Polakami są twoi "przyjaciele"......
  9. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    masz gówno w głowie. Ilu Ukraińców zabili Polacy pod ich sztandarem? Dlaczego tego nie zmieniliście, naziści?
  10. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    chłopcze, dojrzałeś już do swojego zachowania? Używasz mamusi? Gdybyś miał... „Masz” dumę i honor, ale w rzeczywistości jesteś kłamliwym szczeniakiem. Adres? Nie pytanie. Piszcie do mnie w wiadomościach prywatnych, podam adres, przyjedziecie do Kijowa. Jeśli nie stracisz głowy ze strachu
  11. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    gdzie jest tron polskich koron? jaki jesteś głupi i skromny - powtarzaj ich podróbki po Moskalach)))) Nie poniżasz się tym? W czym jesteście lepsi od Moskali? Może więc zwrócicie nam Chełm, a Bałtyk Niemcom? Kogo jedli ukraińscy Kozacy? Ci aroganccy Polacy, których królewskim tronem wciąż...
  12. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    rozmawiam z szumowinami w języku, który oni rozumieją.
  13. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    kolejny szowinista pierwszego rodzaju))))) Czy osobiście płacisz dużo podatków, szczeniaku? Czy twoja mama przekazuje połowę swoich zarobków od każdego klienta na cele charytatywne? Sądząc po twoich słowach, przypuszczam, że nie cięli cię na próżno? wie cała Europa - najlepsze kurwy to...
  14. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Polacy sprowadzili na Ukrainę o wiele więcej smutku i nieszczęścia niż my wam. Zapamiętajmy wszystko? Czy ktoś tego potrzebuje? DLACZEGO widzisz piasek w czyimś ogrodzie, a zapominasz o worku śmieci we własnych oczach? To jest pierwszy. Drugi. Jeśli pokażę wszystko, co napisali mi tu moi...
  15. zlyuka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    a bańki są w stanie „skończyć” tylko dzięki podłości i kłamstwom. Szanujesz ich za to? Czy jesteś tak głupi, że nie rozumiesz - jeśli zostanę zburzony w 192. świecie - moje usta zostaną zamknięte na forum? Naprawdę jesteś taki prymitywny? ))))) Ja sam opuszczę polski serwer - kiedy chcę, tutaj...
Do góry