Najnowsze treści autorstwa -=zimi=-

  1. -=zimi=-

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    To niezłe piwko
  2. -=zimi=-

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Słaby świat , co za "gupek" dał regułę zagrody
  3. -=zimi=-

    Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

    Ja za po co podziękuję , trauma po 150 dalej została xd
  4. -=zimi=-

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Czy od tego support rozważa jakieś wyjątki w końcowej fazie gry ? W głowie mi sie narodził pomysł jakby można usprawnić końcowy etap gry ,gdzie faktycznie może dojść do sytuacji gdzie 10-15 graczy będzie musiało 75% dominacji zdobyć. Np. jest 10 miesiąc gry , Plemię A ma 10 członków ,Plemię B ma...
  5. -=zimi=-

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    jak ty mnie hałsik teraz zaimponowałeś, nawet wybaczę ci że z tpk jesteś !
  6. -=zimi=-

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    O ile support ogarnie problem z tym przenoszeniem wsi który wystąpił na 150 to naprawdę ciekawy świat się zapowiada , taki battle royal plemion , wiele ciekawych opcji dyplomatycznych ,zamiast standardowego dogadywania i zawiązywania koalicji do końca świata. Wreszcie będzie można coś pograć...
  7. -=zimi=-

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Nie strasz mnie ! Od zawsze byłem graczem krótkodystansowym z tak małym światem to nie będę miał wymówki dlaczego tak słabo mi idzie -_-
  8. -=zimi=-

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    jak zawsze spinka ,ach mimo wszystko nic się nie zmieniło ^^ Mam takie pytanko na 130 świecie (funkcje premium) wystartowałem sobie tak na luzie czy obecna frekwencja zapełnia zawsze max 4 podstawowe K plus trochę ćwiartkę sąsiadujących czy tylko światy z funkcjami premium są takie malutkie ...
  9. -=zimi=-

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Wie ktoś czy jakieś starsze ekipy planują wystartować na 133 :? Plemiona które debiutowały na światach 90+ mnie nie interesują ^^
  10. -=zimi=-

    Światy 98 i 99 - dyskusja

    O jezusie ile ekip się tutaj szykuje :P Tylko ciekawe ile z nich zostanie po wystartowaniu 100 św :confused:
  11. -=zimi=-

    Światy 94 i 95 - dyskusja

    95 wreszcie świat bez farmienia gdzie będzie trzeba głową popracować <3
  12. -=zimi=-

    Światy 82 i 83 - dyskusja

    S83 miodzio wreszcie przy 100k pkt nie będzie trzeba latać po 20h szlachtą <3 Swoją drogą widzę że sporo ekip z 75 się zbiera ^^
  13. -=zimi=-

    Światy 68 i 69 - dyskusja

    niestety nocny lipke mam ledwie śledziu i kfiki z dawnych cyferek odezwali się :(zresztą pogadajmy na pw albo gg
  14. -=zimi=-

    Światy 68 i 69 - dyskusja

    nocnylamko pykasz na 69 ? :P
  15. -=zimi=-

    Wersja 8.5 - komentarze

    Według mnie flagi w miarę nieźle się zapowiadają trzeba będzie pomyśleć jak je rozstawiać ;) Mam takie pytanie do administracji. Czy jest limit ilości posiadanych flag tego samego rodzaju i poziomu ? Przykładowo czy gracz może posiadać 5 flag z bonusem do ataku 5% czy tylko 1 taką flagę może...
Do góry