Najnowsze treści autorstwa Zendos

  1. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W koncu po 740 stronach przegladnietego FO okazuje sie ze bylo warto :D Dzieki za dzisiejszy kontent, dawno sie tak nie usmialem ;p
  2. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O ja tez z Żor ;p
  3. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dałem do ignora i powiem, że dzięki temu zaoszczędzam mnóstwo czasu przeglądając FO :D
  4. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @kmic przezywa chyba jakis okres renesansu. Najpierw kasacje darm tworzonych na bocie i bany dla Speed na s200, teraz bany dla najwiekszych bociazy i oszustów s195 i s197 ;) Az serce rośnie ;) Do osob broniacych Pluta powiem tylko - ban za sprzedaz pp czy zasluzony czy nie - kazdy z Was...
  5. Zendos

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio analiza where?
  6. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No mega lipa, założylibysmy na bocie troche darm i zaraz byłby rozgłos :/
  7. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty, dopiero teraz ogarnalem tą funkcje ;p Dzieki :D
  8. Zendos

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ufff na szczescie ktos juz wczesniej wyjasnil te wierutne klamstwa na temat WO i APK ;p
  9. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wiem skad te wpisy o wielkosci WO, moze troche propagandy niektorzy szerza. My zawsze bylismy malym plemieniem jednoczlonowym startujacym 3-4 tygodnie po starcie swiata. Na s195 podjelismy probe zagrania w bardziej rozszerzonym skladzie no i jak widac na załączonym obrazku projekt...
  10. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    A gdzie ja Cię oplułem? Nie zaczynajmy tej dyskusji bo bedzie kolejne pare stron bez sensu.
  11. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Przykro mi, że świat kończy się po 84 dniach gry. Po upadku Rybek chcieliśmy próbować ratować ćwiartkę ale w sytuacji wycofania się Cyrku dalsza nasza gra na tym świecie traci sens. Gratulacje dla wygranych (Uwu i Under) ;) Nic ciekawego na tym świecie nie pokazaliśmy, szkoda, że tak szybko...
  12. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ale ja nie mam nic do cisniecia, tylko do znacznego spadku poziomu Twoich wypowiedzi :/ Chyba ze to jakies alter ego wbilo ;p
  13. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Takie normalne posty ostatnio piszesz i nagle cos takiego :/ Smutno :/
  14. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Wracając do fałszywej rzeczywistości - jeśli mówisz, że nam defa daje Pluto, to Wam dają Rybki - więc wciąż tą rzeczywistość Ty przekłamujesz. Skoro przyznajesz racje, że nie liczymy defa od sojusznika ani nam ani wam , to czemu mówisz że rzeczywistość jest przekłamana? Czy to nieprawda, że my...
  15. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Eh cięzki mam dzisiaj dzień w pracy ale musialem az cofnąć się jeszcze raz do wszystkich tych postów i je ponownie przeczytać. Jakbys się cofnął do poprzednich postów to wszystko zaczęło się od tego, że koledzy z Uwu i Under pisali o tym, że : a) nie potrafimy przepchnąć zbieraniny z...
Do góry