Najnowsze treści autorstwa zbychu72

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak walka na parę frontów to jest wyczyn. O tym można mówić i rozmawiać:) Ehhh:) podejdź do tematu obiektywnie. To będziemy gadać dalej. Na chwilę obecną gratuluję przejęć:)
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jax- Ale MC już dawno nie ma. Padło bo atakowalismy was w 10 osób i pchalismy front(info bezpośrednio od was I TRD że upadaliscie i musieli was ratowac). Teraz atakujecie z każdej strony na spółkę z ZD i się cieszycie że przejmujcie. Żaden wyczyn. Ale mimo wszystko gratuluję:) A to co napisałeś...
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tzn haraldzik. Po pierwsze Twój iloraz inteligencji jest zbyt niski żeby z Tobą dyskutować że względu na to że zbyt często obrażasz . Po drugie statystyki są po waszej stronie to oczywiste że tak musiało być po tym jak Tryb wbił kosę i na tym skorzystaliscie. Więc tak niech będzie WYGRYWACIE...
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Oho haarald dostał bana na FO. I pisze z innych kont bo zobaczył parę ataków:)
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    akcja lokalna 20 graczy A 200 to chyba różnica jest co?
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak tak to czytam stwierdzam fakt iż osoby które sa niezrownowazone nie powinny mieć dostępu do Internetu. Z kimś takim nie mam zamiaru prowadzić dyskusji. A istniejecie tylko dlatego że jeszcze ani jedna akcja na was nie poszła. Mam nadzieję że ludzie z którymi grasz przeczytają to co napisałeś...
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Czytaj że zrozumieniem. Zanim na cokolwiek odpowiesz przeczytaj i pomyśl. Póki co robisz tak że najpierw odpowiadasz później czytasz w następnej kolejności myślisz o tym co napisałeś. Na tematy które poruszyłem twoje wszystkie odpowiedzi były całkiem o czym innym byle by nie weszlo na to że to...
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Fajnie by było jakbyś odpowiadał na temat. Jeden temat zamykamy drugi otwieramy. A Ty piszesz sam nawet nie wiesz co byle by mieć rację. i takie rozmowy do niczego nie prowadzą. Ja już tylko czekam aż TRD wpadnie na genialny pomysł żeby dogadać się z Darma w ramach swoich hipokryzji. Bo nie...
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    No jasne że jesteście hipokrytami. Robicie dokładnie to samo co darma tylko z opóźniony zapłonem. Skoro coś się krytykuje to nie robi się tego samego tylko podtrzymuje się swoje zdanie. Tłumaczenie się tym że zostali ie do tego zmuszeni bo Darma tak robi jest strasznie słabe.
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Skoro Darma robiła źle robiąc tak a nie inaczej i dostawała za to pociski i wy zaczeliscie robić to samo to czemu sami siebie nie cisniecie i obrażacie? Kto napisał że to TRD czy tam upadajace MC ktore TRD ratowalo zaczęło wszystko?
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    No to jax- czemu nie grasz w MC a w TRD? Logicznie mi to wyjaśnij. Od kilku znajomych z TRD dostałem jednoznaczną odpowiedź. Zobaczymy co Ty odpowiesz.
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem darma - najwieksza masówka serwera . Jak to wszyscy płakałi po czym: Trd wchłania sobie MC jak gdyby nigdy nic twierdząc że są do tego zmuszeni wypisuje masowo do ludzi z darmy żeby do nich przeszli i...
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Co do Warszyca. Wątpię żeby grał tam on. Znam go bardzo dobrze. Stawiam na jakiegoś dzieciaka noname którego sobie Warszyc wziął na Copa bo siedzi 24/7. Posunięcie bardzo dobre aczkolwiek jeszcze jakby zabronił mu się udzielać byłoby ok :)
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak czytam coś takiego to aż mi się śmiać chce. Kreujesz się na kogoś kim chciałbyś być?:) Twoi aktywni gracze Cię nawet nie szanują przez Twoje zachowanie. Od początku mieliście PON z MC. I kierunek rozwoju miejsce w którym jestem ja i ludzie z którymi gram. Prosiliscie warzywa miedzy nami...
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Też się cieszę ze jestm tu gdzie Jestem. Dyskusja z Tobą naprawdę nie ma sensu bo nie ma z kim gadać nawet. Jak grochem o ścianę. Więc jeżeli odnieslicie sukces i czujecie że jesteście super to wam po prostu gratuluje:) zapraszam ponownie. Niebawem my Diodujemy:))
Do góry