Ostatnia aktywność zbychu72

  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Tak walka na parę frontów to jest wyczyn. O tym można mówić i rozmawiać:) Ehhh:) podejdź do tematu obiektywnie. To będziemy gadać...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Jax- Ale MC już dawno nie ma. Padło bo atakowalismy was w 10 osób i pchalismy front(info bezpośrednio od was I TRD że upadaliscie i...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Tzn haraldzik. Po pierwsze Twój iloraz inteligencji jest zbyt niski żeby z Tobą dyskutować że względu na to że zbyt często obrażasz ...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Oho haarald dostał bana na FO. I pisze z innych kont bo zobaczył parę ataków:)
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    akcja lokalna 20 graczy A 200 to chyba różnica jest co?
  • zbychu72 zareagował/a (a) na post użytkownika przemeczi w wątku Dyskusja - zaczynamy ;), używając Haha Haha.
    @Haarald wydajesz się być mega ogarniętym gościem, to chyba zasługa tych dziesięciu lat spędzonych w podstawówce.
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Jak tak to czytam stwierdzam fakt iż osoby które sa niezrownowazone nie powinny mieć dostępu do Internetu. Z kimś takim nie mam zamiaru...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Czytaj że zrozumieniem. Zanim na cokolwiek odpowiesz przeczytaj i pomyśl. Póki co robisz tak że najpierw odpowiadasz później czytasz w...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Fajnie by było jakbyś odpowiadał na temat. Jeden temat zamykamy drugi otwieramy. A Ty piszesz sam nawet nie wiesz co byle by mieć rację...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    No jasne że jesteście hipokrytami. Robicie dokładnie to samo co darma tylko z opóźniony zapłonem. Skoro coś się krytykuje to nie robi...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Skoro Darma robiła źle robiąc tak a nie inaczej i dostawała za to pociski i wy zaczeliscie robić to samo to czemu sami siebie nie...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    No to jax- czemu nie grasz w MC a w TRD? Logicznie mi to wyjaśnij. Od kilku znajomych z TRD dostałem jednoznaczną odpowiedź. Zobaczymy...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem darma - najwieksza masówka serwera . Jak to...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Co do Warszyca. Wątpię żeby grał tam on. Znam go bardzo dobrze. Stawiam na jakiegoś dzieciaka noname którego sobie Warszyc wziął na...
  • zbychu72 odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Jak czytam coś takiego to aż mi się śmiać chce. Kreujesz się na kogoś kim chciałbyś być?:) Twoi aktywni gracze Cię nawet nie szanują...
Do góry