Najnowsze treści autorstwa ZbieramZwiadem

  1. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Szukam chętnych graczy do wbicia motywacji. Raczej aktywność frontowców niska wręcz zerowa.
  2. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    No właśnie nie wiadomo xd
  3. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt Odcięła wódka na dzisiaj zasilanie? Czy żona przywiązała do grzejnika żebyś przestał pić
  4. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt alkoholiku coś Ci uciekają punkty na tym świecie jak pieniądze ściągane przez komornika z konta :(
  5. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Całkiem fajnie się grało a najlepiej się Ciebie wywoziło. Poczułem się jak wóz asenizacyjny wyrzucający największe gówno z tamtego świata czyli Ciebie. Odstaw wódkę to może będziesz pisać coś nowego bo narazie ciągle jedziesz tym samym tekstem
  6. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Taka wykałaczką to nawet żony nie zaspokajasz dlatego od Ciebie stary gruby alkoholiku ucieka. Moja mamusia zostanie nadal Twoim mokrym stulejarskim snem ruro
  7. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt jak tam alkoholiku komornik zajął już pensje przed eventem?
  8. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Ja już swoją odebrałem za 199 świat nawet premia od szefa wpadła +10%
  9. ZbieramZwiadem

    Nieczytelne mapki

    A co Cię to waflu interesuje? Bo Cię schrupie jak kawałek keksa u babci na kawce Wesołych świąt dla wszystkich oczywiście
  10. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    A kim Ty jesteś chłopczyk? Xd
  11. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Super podsumowanie! Tylko brakuje info o potężnym Jacku alkoholiku :(
  12. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Hej! Przedstawi ktoś sytuację świata? Jakie są koalicje? Jak wyglądają statystki wojenne. Na każdym świecie słychać o potędze świata 197, bardzo jestem ciekawy jak to wygląda z Waszej perspektywy.
  13. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    Dzobi w odwrocie czy natarciu?
  14. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    @Damszot x Szeri może chociaż my sobie pogadamy na tym FO i zakopiemy Topór wojenny przyjacielu? P.S wszystkiego najlepszego dla kobiet i chłopców którzy chcą czują się kobietami
  15. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    Szukam Diega może ktoś widział?
Do góry