Najnowsze treści autorstwa złodziej marzeń

  1. złodziej marzeń

    Konto na forum -> zmiana samego nicku z pozostawieniem historii konta

    Wybacz Marseusz ale jesteś jedną z niewielu osób na plemionach na których odpowiedź nie czekałem :) Bardziej zależało mi na tym aby odpisał ktoś kompetentny i wiarygodny ;) /ciach/ Dziękuję za odpowiedź :) Przemyślę sprawę ;)
  2. złodziej marzeń

    Konto na forum -> zmiana samego nicku z pozostawieniem historii konta

    Witam :) Mam pytanie teoretyczne. Jeżeli gracz posiada dwa konta w grze (oczywiście nie jest to gra multi bo to uczciwy gracz tylko czasami grywa na jednym a czasami na drugim nicku z sentymentu) oraz posiada jedno konto na forum (dwóch nie może posiadać z tego co mi wiadomo) i chciałby aby jego...
  3. złodziej marzeń

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Pamiętaj, że dawne światy trwały o wiele dłużej niż te obecne i trzeba było naprawdę dużo włożyć czasu w grę aby nabić TOP-kę, nie było dodatkowych funkcji KP ale był wolny przesył surowców ale i tak trzeba było farmić :). Braku umiejętności gry w plemiona CMS Nero nie można zarzucić bo grać...
  4. złodziej marzeń

    S150

    Witam. Najlepiej jak na s150 (jubileuszowym) ograniczono iloś członów plemion (multiplemion). Po co znów 8 członów Beduinów? Dlaczego znów ktoś ma zbierać wszystkich graczy z okolicy, brać wisielce, przejmować nieaktywne konta sztucznie budując plemię a na sam koniec zrobić z siebie Wariata dla...
  5. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Nie chodzi o konta sztuczne tylko o takie gdy ktoś zaproszony poprzez e-mail loguje się i gra, rozwija wioskę pod przejęcie przez kolegę który go zaprosił gdy upłynie czas zaproszenia. Wioska znajduje się wówczas obok wioski tego gracza. Co do banów chodziło mi o zaostrzenie regulaminu oraz...
  6. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Nie chodzi o PP chociaż nie mam danych ile przeciętnie gracz wydaje na grę w późnym etapie gry. W wielu przypadkach dla parzystych światów jest to 850 PP/miesiąc. Tak samo jak jednym wielkim nieporozumieniem jest nagroda za zaproszenie gracza na świat i osiągniecie przez niego chyba 500 pkt...
  7. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Jest kilka dużych problemów na nawo powstających światach które psują rozgrywkę. Nie chodzi o style gry stary/nowy bo już niewielu jest graczy którzy chcieliby grać na starym stylu. Darmy. Największa patologia jaka istnieje na plemionach. Są masowo budowane przez graczy dla graczy do około 3-4...
  8. złodziej marzeń

    Wstępne logowanie

    1. Jeżeli skorzystam ze wstępnego logowania i zaloguję się później to czy mój start będzie liczony od momentu startu serwera czy też od momentu pierwszego logowania? Chodzi mi o okres ochronny oraz surowce w spichlerzu. 2. Jeżeli dostanę zaproszenie i nie skorzystam z niego od razu tylko w...
  9. złodziej marzeń

    Rachunek prawdopodobieństwa

    Szukam tematu który dawno dawno temu był w tym dziale (było to chyba wtedy jak po świecie chodziły jeszcze dinozaury) nt. zbijania poparcia przez szlachcica i obliczenia rachunku prawdopodobieństwa dla ataku 4 szlachcicami. Wypowiadali się tam kmic i szatdafakap. Widzę, ze archiwum zostało...
  10. złodziej marzeń

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    5 W podstawówce miałem 2 kolegow urodzonych 1 stycznia, ale fart ☺. Pozdrowienia dla fiolk, podobno to jej ulubiony temat☺. Zmartwilo mnie tylko "ulubione plemię" w jej temacie
  11. złodziej marzeń

    Procedura przekazania konta

    Wiem... Czepiam się szczegółów :) Chodzi mi o zwrot "na przekazanym" :)
  12. złodziej marzeń

    Procedura przekazania konta

    Chodzi mi o zapis w procedurze: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?90100-Procedura-przekazania-konta 10. Zmiana nicka na przekazanym koncie nie jest możliwa. Czy ten zapis nadal jest aktualny?
  13. złodziej marzeń

    Stary wygląd strony głównej :)

    Dlaczego klikając na odnośnik "Do gry" na tym forum przekierowuje mnie na stary wygląd strony głównej? :)
  14. złodziej marzeń

    Świąteczna i sylwestrowa przerwa w atakach

    http://forum.plemiona.pl/showthread.php?114999-Świąteczna-i-sylwestrowa-przerwa-w-atakach&p=1712898#post1712898 Czy dobrze zrozumiałem? Nie jak zwykle od południa tylko od razu od początku dnia?
  15. złodziej marzeń

    TW Stats a logowanie

    Pewnie Twoich danych nie ma jeszcze na serwerze TW STAT. Poczekaj.
Do góry