Najnowsze treści autorstwa yusssuff

1. yusssuff

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

To w końcu była ta akcja czy nie? TRD twierdzi, że nie było, bo nie ruszyli całym potencjałem. CV twierdzi co innego. Weźcie się dogadajcie między sobą :D
  2. yusssuff

On wszędzie buduje kościoły XDDD
  3. yusssuff

No tak nasza wina :(
  4. yusssuff

Nie mam chęci wstawiać postów Waszego gracza, który wylicza ile to wiosek przejmiecie od nas za trzy tygodnie. Czyż to nie zapowiedź akcji nie wiadomo jakiej? Raczej tak. Mam nadzieję, że wszelkie niesnaski na chwilę obecną zostały wyjaśnione przez moich jak i Waszych współplemieńców. To w...
  5. yusssuff

Nie wiem od kiedy jesteśmy kolegami, ale cóż... Fakt takich akcji nie było, tylko zamiast zapowiadać tą wielką akcję i szukać tłumaczeń to może warto ją przeprowadzić?
  6. yusssuff

Pamiętaj rotescorp, jakaś akcja nie wypali na Trd to piszemy, że byliśmy skupieni na CV XDDD Dawno nie widziałem takich patoli, mieć pretensje do nas, że akcja nie leci bo byli skupieni na nurglach
  7. yusssuff

rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Murus wystąpi w spotkaniu? <3
  8. yusssuff

Zamień się, bo tych wypocin to już czytać się nie da :) Wszem i wobec wszystkich zebranych zapraszam na front, tam pokażcie kto jest lepszy, bo jak wiadomo na FO wojen się nie wygrywa
  9. yusssuff

Teraz są inne czasy :D
  10. yusssuff

Mapka wg Sahima

W każdym bądź razie wyrok zapadł, gdybyśmy jakimś cudem zaczęli wygrywać z Trd trzeba konta skasować, żeby przepowiednia się spełniła... Ave Trd!
  11. yusssuff

Łatwo poznać, nie pytasz go czym się zajmuje, a i tak powie, że studiuje prawo XDDD
  12. yusssuff

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

Czas zacząć szukać nowej gry :)
  13. yusssuff

Burzak paczaj Trd ma reprezentanta, już po nas :(
  14. yusssuff

Zaproszenie do plemienia, stała obstawa i jakaś miła administratorka plemienia... Takie są moje warunki i go czyszcze