Najnowsze treści autorstwa YaqbC

  1. YaqbC

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Hej! Szukam plemienia
  2. YaqbC

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    Co do Classica to były chyba podobne dyskusje przed startem Z tą różnicą że wtedy było mnóstwo chętnych, pomysłów i żywa rozmowa, propozycje Teraz mam wrażenie że wszyscy mają w ekhm pupie ten serwer
  3. YaqbC

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    Jeśli chodzi o moją osobę to świat odpychać będzie lub dyskwalifikować: Kościół - odpycha Brak zastępstwa - dyskwalifikuje Noc - za krótka, odpycha Dodałbym to co na Classicu - jak najwięcej barb, żeby świat był większy
  4. YaqbC

    lateralis (alter ego -Mad-)

    Właśnie wgl się nie nudziło ale łajzy z SSS nie potrafią żyć beze mnie, nie radzą sobie z prozą codzienności.. a ja, jak taki dobry ojciec nie umiem ich zostawić :/ Ciągle się łudzę że wbiłem na 170.for fun i za chwilę wrócę do życia ;) A jak Tobie leci?
  5. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Doprowadziłem do etapu gdy już wszystko praktycznie rozstrzygnięte było, dyplo ustawione, wygrana W kieszeni Chciałem dograć ale sprawy zawodowe uniemożliwiły Cieszę się, że chłopaki dokończyli temat i obyło się bez niepotrzebnych konfliktów :) Miałem genialną Radę i najlepszych partnerów do...
  6. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Sezamków już nie uświadczysz nigdy Sezamki mogą być w innych ekipach Ale Sezam z serca nie zniknie <3
  7. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Na sss
  8. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Zawsze!
  9. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Dalej nie rozumiem. Najpierw połknij, potem mów
  10. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Nie rozumiem
  11. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Chyba kpisz jam jest niczym Łukasz Piszczek w Goczałkowicach Kochany, uwielbiany, w najsłabszej ekipie jakiej kiedykolwiek byłem <shrug>;D
  12. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Nie Kiedyś może W zasadzie to sam nie wiem
  13. YaqbC

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Co co co co co
  14. YaqbC

    lateralis (alter ego -Mad-)

    Siemka! Właśnie odkryłem ten temat i jestem w szoku że takowe istnieją :D nie sądziłem że kiedyś internet doprowadzi mnie do takich zakamarków :D
  15. YaqbC

    Elegancko Panie :D

    Elegancko Panie :D
Do góry