Najnowsze treści autorstwa YaqbC

1. YaqbC

Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Prawie 24h od startu serwera a tu nie ma jeszcze nawet 2 stron Dyskusji???!!! Koniec plemion.. :(
  2. YaqbC

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Dobra dobra przegrywie :D nie będę wspominał jakich chwytów się łapałeś byleby w końcu kogoś pokonać ;D Czyli Alek też się nic nie zmienił :D i dobrze, dojechać dziada ;D
  3. YaqbC

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Mniopen to jeden z większych wodzów-dzbanów jakich znam na plemionach :D Widzę że koledzy Cię znaleźli.. Ale ciężko było, chowasz się gdzieś w Bośni.. :/
  4. YaqbC

Kartografia

Tak!
  5. YaqbC

Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Miesiąc temu na 125 dostałem na jape taka akcję
  6. YaqbC

Mogę wymienić tylko tych nieudolnych :P
  7. YaqbC

Ja juz przestałem się tym denerwować bo zawsze się tacy znajdą co zrobią wszystko dla blaszki "jako pierwszy byles właścicielem dwóch wiosek" <oczy>
  8. YaqbC

To ja może jeszcze zdążę przejsc jakiś ekspresowy kurs etykiety ;D
  9. YaqbC

O mamusiu, dwa dni mnie tu nie było z powodu choroby i teeela postów nastukali :) oby tak samo żywo było w dyskusji po starcie świata na FO bo ostatnie serwery to coraz mniejsza aktywność FOntowców :P Ale jest Bulwa to myślę że możemy liczyć na wiele ciekawych rozmówek i pojedynków <piwo> Ps...
  10. YaqbC

Wszyscy Zgodnie z nowym regulaminem - nawet Ci ze wstępnego
  11. YaqbC

Podpinam sie pod pytanie Bulwy, jednocześnie ubolewam nad ustawieniami <sciana>
  12. YaqbC

[Pasek] Wystawianie ofert na rynku

bump, nie działa
  13. YaqbC

Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

ciekawe gdzie i do kogo pisze ze plemie Ciuluska nie pogra dłużej niz do 5 wsi no ale mniejsza :) pewnie tak bylo :rolleyes: