Najnowsze treści autorstwa William Marshal

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

beka z z0rda wygral z 5 swiatow
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

@Ruda tańczy rozwalcie tego chwalipiętę mefisto z AoS
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

wołam @Emixx bo Julkę obrażają
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

gratuluję wygranej dla koalicji P!-JUTRO-GGWP-SYN-GO-SAIL-PIEROGI-WoV
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Jak zacznie się żenada z pisaniem o zmianę stron to P! i JUTRO zacznie hejkować tych co już się zgłosili :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

@RozmiToMarkaNarka Panie Kątineczku life/game balance jest dla zarządu P!, dla Pana jest 15 arkuszy w Excelu i 2 zasty założycieli.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

To wiele mówi o naszym społeczeństwie kto zgłosił się do P! żeby wbić kosę kolegom :/
  8. najgłupszy gracz świata 170

@markopolo19
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

@ElCygano przez F3Nix69 przeleciało 250+ offów w dzień jego przejścia do nas. Offy leciały 3 dni i nie została przerwana ich wysyłka w żadnym punkcie. Możesz sobie policzyć kiedy dogadaliśmy się z GGWP. A kret z komendami GGWP/Bell był u was, nie u nich to co stękacie XDDDD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

@Mavelin x BialyDran @bialydran Nie wzięliście dealu ani od Jutra ani od nas, ale to nie były fejkowe propozycje. O co płakówa jest?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

„Plotka” w dniu dogadania się ggwp z P! wcale nie świętowano w Bell/Puk że będzie fajniej walczyć Tak naprawdę to wyszły propozycje nowych sojuszy: Puk do JUTRO Bell do P! Nazywamy was koalicją pełnej kompromitacji, bo nią jesteście. Amen.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

@ElCygano przecież nie ukryłem daty tych postów, więc where manipulacja? Ani nie zaprzeczałem Twoim słowom, a sami gracze GGWP tez by się zgodzili z niektórymi wpisami. Mi chodzi o to że napisałeś coś o rozbieraniu sobie ggwp na forum gdzie oni mieli dostęp a nie na jakiś Zaufanych. Chciałem Ci...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Mój serdeczny KUMPEL @Kins już buduje wioseczkę żeby wskoczyć na moralowca :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Dobra to ten wspaniały czas kiedy startuje nowa bezfarma. Raz raz wyjazd na 174 i oddajcie sztabki charakternym tutaj.
Do góry