Najnowsze treści autorstwa Wileczek

  1. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Nie rozumiem kompletnie czemu sie tak zafiksowales na punkcie tej zmiany dyplo, skoro nigdy na to szansy nie bylo. A kiedy kolega Vejder namawial wszystkich do kosy w nas, a Pacik rozsylal screen z zapewnien Filippo dla Wojsen to sam glosowales za tym, zeby trzymac sie sojuszu z EM
  2. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Przeciez to nie ode mnie zalezalo ;D Filippo powiedzial mi wprost, ze albo wchodzimy w EM i dostajemy 50:50 albo kicha, bo nigdy nikogo nie skosowal i nie zamierzal zadnego sojusznika kosowac ;) Takze ten, Blacki moga kosowac, Xmas nie :D
  3. Wileczek

    Map&Stats by Manahir

    cos Ty, nawet darm nie mogą zjeść, więc chwilę to potrwa xD
  4. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    bo z Blacków łatwo śmieszkować, a EZ jako najmniejsze plemię powstawało z popiołów niczym feniks conajmniej z 5 razy ;)
  5. Wileczek

    Map&Stats by Manahir

    raz na wozie, raz pod wozem, bywa różnie :D Wiele osób może komentować, ale że akurat robią to takie jak Ty, które nic od siebie nie dały na froncie to mnie trochę śmieszy :P
  6. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    skradł serduszka
  7. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    bez kitu, jedyny prawilny powód do skoku na coopa :D
  8. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    a teraz przyłazi jakiś noname cwaniaczek na FO, który pewnie nawet frontu nie gra, żeby debatować nad tym jak to Black traci trochę wiosek dostając offy na 9k wiosek od dwóch plemion co mają 19k xD
  9. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Już zapomniałeś jak Xmas dyskutowało kasację po jednej akcji DR? Nawet dostałem stronę A4 wiadomości od Buzera, że z miłości do Xmas powinniśmy natychmiastowo wlecieć w EM, bo nie przetrwacie xD
  10. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Gdyby Xmas grało na poziomie KM to już dawno wcisnęlibyśmy kasację xD Zadiodowany front po bandzie kosowników nie miał prawa trzymać się tak długo, a tu masz, nawet udało się wam coś podebrać. Chyba lepszego autopocisku na potencjał Xmas jeszcze nie widziałem ;)
  11. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    chat gpt xD
  12. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Gościu, jak Ty możesz w ogóle porównać Twoją obronę, gdzie miałeś 6 na 10 wiosek zabunkrowanych tak, że po 20 offów nie wystarczyło żeby się przebić? Jak to się ma do obrony mojego konta z dzisiaj, gdzie 80% wiosek nie miało bunkrów, albo były to na tyle lekkie obstawy, że zwyczajnie pękły pod...
  13. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Dlatego w Xmas liczy się od 30.03 xD
  14. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    zapytaj sojusznika, na pewno chetnie Ci udzieli informacji bez sciemy :D
  15. Wileczek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    dostalem potwierdzenie, faktycznie bylo cos takiego Judaszu :D
Do góry