Najnowsze treści autorstwa wielki asasyn

  1. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.
  2. wielki asasyn

    [Pasek] Uzupelnianie wojska na fejki

    Patrząc na obecne zaostrzenie regulaminu, raczej nie będę ryzykował, ale dziękuję za pochylenie się nad moja sprawą.
  3. wielki asasyn

    [Pasek] Uzupelnianie wojska na fejki

    Po wybraniu skryptu w wersji mobilnej przeglądarki, zostają uzupełnione wojska, ale usuwane są coordy wsi. Można to jakoś naprawić czy może ja robię coś źle? W innym wypadku skrypt mało użyteczny, przy wysyłaniu fejkow np. Z rozpiskę.
  4. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Fajny apel lol Swoją drogą może po prostu zmieńcie nazwę jak tam z ciszy mało kto został i teraz kto inny to ciągnie XD
  5. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Weź bambo wracaj szybko bo jakaś cisza tutaj nagle się wylała
  6. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Pora zakończyć wojnę i niech nastanie pokój. Po 15 osób z każdego plemienia i zamykamy świat
  7. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Której części w tym, że to co zrobicie w tej chwili nie ma znaczenia nie zrozumiałeś? Liczy się to co zrobiliście aby dojść do tego momentu. Czyli tryliard fuzji aby mieć przewagę 66% na 33% bo inaczej nie umieliście nic zrobić gówno plemieniu i się jaracie, że teraz masą przygniatacie jakieś...
  8. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ogłoszenia parafialne zapraszam wszystkich aby się podzielić z kuzynem, bratem, sąsiadem a nawet matką: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/szukam-coopa-196.130454/
  9. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zapraszam na ring, czekamy. Więcej wstydu już nie można narobić. Więc śmiało śmiało zapraszamy tutaj serdecznie.
  10. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czyli obroną ciszy jest to, że jakieś inne plemię jest jak to ktoś kiedyś określił "na żałosnym poziomie", to cisza wtedy musi wszystkich rekrutować masowo? To raczej sam utwierdzasz argument, że nic nie gracie jak macie takich papierowych oponentów i musicie robić tryliard fuzji bo na polu...
  11. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Kiedy nowa akcja bambo?
  12. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ale pisałem walką, to fuzje się nie liczą xD
  13. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wymień jedno plemię które cisza pokonała walką xD
  14. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Kolejny złoty cytat
  15. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    W ciszy i spokoju podbijamy Barby. Zbieramy pełnymi zagrodami. Proszę nie przeszkadzać bo wyślemy na was offy.
Do góry