Najnowsze treści autorstwa WarzywoNaFroncie

  1. WarzywoNaFroncie

    Wher szybkie

    Na normalnych światach/specialach jest ten sam syf , po prostu jak pisałem wyżej czas aby skończyć grać w tą grę i do niej już nie wracać. Te światy i tak od lat są już tak małe że xD , na SP też garstka osób już grała bo większość dała sobie spokój. Naprawdę podziwiam jak ktoś gra te zwykłe...
  2. WarzywoNaFroncie

    Wher szybkie

    Po prostu czas się pogodzić z tym że SP nie będzie , tak czy siak cała ta gra jest rip , jaki sens grania normalne światy czy inne jakieś gdzie można sobie bezkarnie grać na full odpalę i bana nie dostaniesz za to, a bot może zrobić za ciebie wszystko. Od lat nie potrafią ogarnąć bota który był...
  3. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    I dodam na koniec że dalej nie dyskutuje bo to w sumie bez celu już i tak się tam nie gra, a co chciałem to już napisałem <jupi> Powodzonka ;)
  4. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    A co do "wywyższania się" to mogę teraz to zrobić i stwierdzić że jestem lepszy od was i realnie solo bym was 4 porobił , jedynie Hashtag potrafił zgrywać te ataki, u ciebie to wszędzie były takie dziury czasowe między offami/karetą że tam na każdy atak 1 zagrodę można było wstawić czy zbijać...
  5. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Nie mogliśmy sobie z nim poradzić? Jak my nawet żadnej konkretnej akcji nie robiliśmy na niego xD, a chłop jest odklejony i nawet w opisie to pokazuje gdzie pisał o jakieś naszej akcji na niego gdzie planowaliśmy to 2tygodnie niby <rotfl> Na ciebie nawet jeden off nie leciał wtedy także nie...
  6. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    A jeszcze w kwestii postów które tu wrzucałem , nie było to w celu aby się coś podniecać bo nie było czym, to tylko odbitka na wiadomości które otrzymywałem na PW od waszych graczy i te zmienianie opisów/nazw wiosek u nich i jakieś podniecenie się jak ktoś gdzieś jakąś wioskę mi na początku...
  7. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Nie było ani jednej sytuacji abym z kimś nie gadał bo nie był w topce farmy xD , nie wiem co to za brednie kompletnie. Gdzie ja sam szybko straciłęm chęci do tego glupiego "farmienia" :3 A "solo" to ja tam byłem prawie cały czas realnie, bo Gliszkaa żadnej decyzji nie podejmował sam praktycznie...
  8. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Ogólnie sam świat w sobie miał fajne ustawienia można było się coś pobawić , ale no od początku świata było wiadome jak się wszystko potoczy bynajmniej dla mnie, nie pamiętam teraz dokładnie ale no jedyna ekipa która wbiła razem i już była "zlepką" od startu to Shadow, także dziwne jakby się coś...
  9. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Widzę ten świat bez zaskoczenia , było jak miało być xD
  10. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Bawi mnie w sumie dalej to wszystko , nie gram a Ci dalej się spuszczają nad tym dogrywaniem karet z offami i anty klinami jak teraz zerkam w te rapki xD
  11. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Co ja robię? <rotfl>
  12. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    A te dwa ochłapy offa to liczyłem na więcej RO na tym bonusie nocnym większe offy i nic więcej, jakby czym tu się jarać jak offa tu robisz z 4 dni pełnego
  13. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Nie jaram, bawi mnie to jedynie <shrug> Hashtag się bardziej by podniecał że mnie "dojechał" ale jak widać woli z HeadShot Barby zjadać xD, ale mniejsza, deff się skończył i tyle by było
  14. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    Jednak zmieniam zdanie, dalej nie są w stanie przejąć moich wiosek, proponuję akcje plemienia bo chłopaki sobie rady nie dają I nie potrafią wysłać 3 offów a potem karety na czysto. Naprawdę szkoda że u mnie grę pokończyli xD bo to jest aż zabawne jaką trudność mają z przejęciem moich wiosek...
  15. WarzywoNaFroncie

    Special 27

    A to ciul, ale się sami przekonają xD , szczerze myślałem że będzie gorzej , ale jak na same deffowanie i nie pilnowanie wiosek w środku na waszą akcję to trochę się po niej pobawić można było
Do góry