Najnowsze treści autorstwa BackToTheGame

  1. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam
  2. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sweet home Alabama?
  3. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To prawda, widzę to w gwiazdach
  4. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pomówienia, chyba że kmic odczytuje pw
  5. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zuzia była moją nową przyjaciółką z serwera dwusetnego, niestety los chciał, że kmic mnie jej pozbawił na zawsze <beczy> Maximus <beczy> <beczy>
  6. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siła nie tkwi jedynie w orężu, lecz w mądrym dowodzeniu i zjednoczeniu serc, gdyż wojna wygrywa się nie tylko stalą, lecz także determinacją i strategią niezłomną
  7. BackToTheGame

    [Pasek] Asystent zbieracza

    U mnie też, wpisałem 1500 to rozjeżdża się o 2 godziny i 1500 pików bierze na 2 poziom xD Wcześniej było git.
  8. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Też chce coopa z P :p
  9. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dobry chłopak był, codziennie dzień dobry na ulicy mówił
  10. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Trzeba skanować z taranami chłopaki to nie wiedzą czy zwiad czy fejk. Pozdro
  11. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale Durex jest odklejony XDDD Co Wy ćpacie w tym JUTRZE?
  12. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jakby JUTRO szukało graczy na 184 to free agent here. Na wszystkie maile odpowiem jutro. Można mieć beczkę z nich ale kilka osób próbuje tam grać, tylko z łapanką problem jest taki, że random randomowi nie pomoże bo woli trzymać deffa dla siebie xD
  13. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Siema, wstałem, co mnie ominęło? Oprócz tego że klinami mi wpadło 11k pomocnika dnia nie wiem jak? xD a jak wyśle deffa na bunkry to mam 500 #lowbudgetgame
  14. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bo oni nie wiedzą, że co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. I później takie akcje wychodzą. Zamiast poświęcić dzień więcej na przygotowania to w gorącej wodzie kąpani <stop><stop> Jak coś to mogę wam w magiczny sposób rozpisać akcję, mam bota od pelci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  15. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    D. Niecenzuralna nazwa wioski/plemienia/obraźliwy opis zewnętrzny plemienia/opis osobisty: 1. Blokada trwająca od 1 do 2 dni bez ochrony wiosek przed atakami. 2. Nazwy wiosek/plemion profile osobiste/plemion ukazujące hasła, symbole lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze...
Do góry