Najnowsze treści autorstwa Vxynio

  1. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie no kumpel; próba odbitki była, ale niestety ktoś to zarezerwował, zbijał popa na części, dlatego jak odbiłem to wleciał dopiero ostatni atak, dosłownie 2 minuty po :O Nie miałem więcej grubych w okolicy, a nie chciało mi się wstawać o 2 rano by odbić wioskę xd Nawet zrobiłem ss'a o której...
  2. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Spokojnie, miodolec nie nakarmił grubasów, popka niezbita. A w samotności mnie nie zostawiasz ;p
  3. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Logiczne zagranie byłoby gdyby: Wieś była wioską z wieżą/kościołem Wieś byłaby wioską pod odbitki i z niej spojler by odbijał. Nie wiem jak było, ale spojlera uważam za dobrego grajka.
  4. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No ale przecież to ustaliliśmy że przez dyplomację, sam to przyznałeś <glaszcze> @edit. No może bardziej zwaliłeś to na ok3ma
  5. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie wiem; może ma tam wieżę? może ma tam kościół? W sumie to uciąłeś rapka pewnie żeby za dużo nie zajmował miejsca, ale również uciąłeś szpiegostwo. Może leciało dużo ataków, a wieś kluczowa pod odbitki (wojska mogły być poza wioską) i za późno by wieża wykryła a Ty mówisz że leciały 3 offy bo...
  6. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tak, dokładnie tak - jak barby, temu miodolec miał problem z utrzymaniem diód, przejściem pod nas na Oskosa którego broniliście nieskutecznie i podstawiając deffa tak że z 3 wsie zostały xd No i wracamy do tematu "zwalania", toć oczywiste że posiadając taką przewagę przerzucenie x deffówek do...
  7. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ale gdzie napisałem że jestem najlepszy? Wcale za takiego się nie uważam. W tej gierce osoba, która jest "najlepsza" to osoba która po prostu potrafi myśleć i ma w chuj czasu, którego mi od pewnego okresu brakuje bo zmieniłem pracę, ale w dalszym ciągu gram. Zresztą dużo się pozmieniało na...
  8. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    XD "bo jesteś słaby" ok dzięki za opinię. Domyślam się, że stracę każdą wioskę - ciężko utrzymać front w mniejsze przewadze. Pewnie nigdy nie grałeś na froncie jak był równy świat, albo w mniejszej koalicji. Szczekanie zza zaplecze albo z frontu (w momencie przenoszenia się, jak każda wieś...
  9. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Myślałem że na 197 się pobijemy, ale coś uciekłeś ;d U mnie będzie teraz raczej przerwa; zobaczymy czy 197 będę gierkał
  10. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ale znowu zmieniasz temat na ten, na który było już parenaście stron, nikt nic nie wrzucił, zresztą ja Matheo nie znałem, grałem z nim pierwszy świat - i nie wiem co robił. PS. przez Was zjebałem klina i srodolec dostanie wioskę
  11. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    XDDDDDDDD Ale macie spójne wersje w tym samym czasie. czyt. Banasia cisnąłem od początku, bo jedyne co robił to podbijał darmówki. Subiektywna opinia: ciekawiłaby mnie walka na froncie z nim na wyrównanej pozycji, lub we wcześniejsze fazie gry. W znaczeniu "agresywnym" podejście do tematu...
  12. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ale co Ty do mnie mówisz w ogóle XD jak gadałem z nim i ekran normalnie był sharowany XD Zresztą fakt jak agresywnie ruszyliście na mnie we dwójkę tylko bardziej pokazuje, że jest to na siłę <szampan>
  13. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mówię to jakie informacje dostałem. Raczej nikomu by się nie chciało jak to napisałeś wcześniej "robić Twojego konta na DC i fałszować ss'y" pls XD Tutaj raczej ewidentnie jest widoczna przeglądarka chrome :p Zresztą pisz sobie co chcesz, niech leży i każdy niech sam oceni. mogę dorzucić resztę...
  14. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wysepki przez kasację lub można powiedzieć głupotę, jak to się stało z jednym graczem który do Ciebie napisał xd
  15. Vxynio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Fantasiak próbował, ale screeny z DC niestety nie są jako dowód :p Niestety :/ Nie uważam się za jakiegoś wybitnego grajka; a takie antykliny po prostu się zdarzają ^_^. Od botów stronie; zresztą jak broniłeś tego konta to pewnie widziałeś wiele prób, wiec no :v
Do góry