Najnowsze treści autorstwa Volf102

  1. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie potrafisz uargumentowac ani odpowiedzieć na pytanie I zaczynasz wyzywać... Klasa chłopie. I co Ci daje wklejanie tego? Napisałem że nie grałem ^^
  2. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No to daj argumenty, a nie unikasz odpowiedzi... Jaką narracje ? A jak już patrzysz tw stats to chociaż je dobrze przejrzyj :)
  3. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Zapytałeś czy grałem z Tobą, na co odpowiedziałem... W takim razie powiedz mi o czym nie mam pojęcia :) Bo widzę że chcesz uciąć temat który poprostu jest dla Ciebie niewygodny :)
  4. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A na jakiej podstawie wnosisz, że moje słowa są po zasłyszeniu lub poczytaniu forum? Czemu ucinasz temat ? Piszesz komuś co powinni robić a sam czegoś takiego nie robiłeś, w odpowiedzi do innego gracza poprostu wprost piszesz że wiesz jak to wygląda. Więc stąd nawiązanie do innego świata.
  5. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie każdy. Ah, wszystko trzeba wykładać jak na tacy. Nie grałem, ale jak już napisałem wcześniej, mówisz komuś co powinien zrobić. A 6 światów wstecz mieliście tak samo, warzywniak który nie był rozbierany tylko kiszony, gdzie dyplomacja się jeszcze tam nie zmieniła. Tutaj się zmieniła, więc...
  6. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widzę że musisz edytować post by wyszedł fajnie. Napisałem, wydaje mi się , że pownieneś być ostatnią osobą która powinna o tym mówić, chyba że 6 światów wstecz już się nie pamięta :)
  7. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wydaje mi się, że powinieneś być ostatnią osobą mówiącą co powinni zrobić :) Chyba że, chciałeś im dać radę po własnych doświadczeniach :)
  8. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Niedługo jeszcze wywózkę dostanie na 193
  9. Volf102

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Chłop triggeruje pisząc że w ''MefendroNess'' to rodzinne, nie znając graczy, wrzuca wszystkich do wora, mowiac ze wszyscy jestesmy tacy sami, chociaz tak naprawde nie ma kogo wrzucic do tego wora, bo wór wyssany z palca. Nawet jak już chcesz podkręcać FO to chociaż pisz prawdę, a nie wysrywy...
Do góry