Najnowsze treści autorstwa *VODKA*LUBELSKA*

  1. Classic- dyskusja przedstartowa

    Stare czy nowy światy...co za różnica. I tak Cię swoi przejmą...
  2. Start świata

    Nie mam pojęcia, gdzie taki temat założyć lub zapytać... Czy istnieje możliwość wyłączenia zapraszania graczy przed startem, aby nie lądowali obok?? Nie chodzi mi o wstępne, bo tam kto wbije do plemienia, to jest blisko. Ale o całą resztę trefnych kont, które ładują blisko gracza i robią za...
  3. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Gadaliśmy o tym i mówiłem, żeby tego świata nie poruszać :) Raczej jak bokser wciagacy kreskę przed kolejną rundą :p
  4. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Przecież tam grałem :D Może nie mieliście nic z espada, a z tym tworem co po niej powstał, gdy rozwiązali plemię i założyli nowe dla zmiany dyplomacji. Możesz to nazywać jak chcesz...sojusz, pon czy kumple od bicia konia. Co za różnica. Grunt że pamiętasz świat i wiesz o co chodzi i gdzie...
  5. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Właśnie...propo smutka....na 77 grali jako kocury. Mieli sojusz z espada i może z retbull, ale tego nie jestem pewny, bo pamięć nie ta. Fakt że grali w +/- 15 osób, ale jednak :) Ta sama espada, która po podpisaniu trójporozumienia stwierdziła że układ jest słaby, więc plemię rozwiązali i...
  6. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Świat bez farmy to lajtowy start i potem kocioł. Świat z farma odwrotnie...na początku kocioł, żeby odskoczyć a potem lajcik przez prędkość świata. Grę zepsuły wszelkie mulciaki darmy copiki...wyścig szczurów. Jakby od razu nie było jasne, że kto ma czas, luźna pracę to jest z przodu. Zabronić...
  7. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    A te +/- 10 mocnych ekip które się zebrały i nie rusza to?
  8. Świat 150

    Tacy wszyscy niby nowocześni, a jakie nagle przywiązanie do tradycji...bo świat jubileuszowy :D Tak to start na xxx osób, bo znajomi...to nic, że po dwóch miesiącach połowy nie ma. Jak nie znajomi, to darmy... Wymówkę każdy znajdzie....tutaj jedyna sensowna wypowiedź, to była kogoś, żeby światy...
Do góry