Najnowsze treści autorstwa ViciousPanda

  1. ViciousPanda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    5 dni przed startem - toż to całkiem niezła sumka! Warto pamiętać, że do startu kilka dni.
  2. ViciousPanda

    Moja Twórczość ----- Książka: xxx( część wstępu)

    Błędy nawet banalne, prosto z podstawówki. Ale spokojnie, też w podstawówce chciałam napisać książkę. Realia są inne. <cfaniak>
  3. ViciousPanda

    Rap

    Utwory z początku lat 2010, którymi podniecają się jużniegimbusy - okropne, zero w nich wartości, a jeśli już jakieś są, to są te negatywne, które są utrwalane w młodym pokoleniu.
  4. ViciousPanda

    Światy 135 i 136 - dyskusja przedstartowa

    e tam. ja będę top 1 i moje plemię.
  5. ViciousPanda

    Światy 135 i 136 - dyskusja przedstartowa

    Tak, wieże są niepotrzebne i SMRÓD ! <hahaha> o matko, cóż to za plemienia, które są dobrze prowadzone? ja babcia starej daty, to zapewne nie znam. :eek:
  6. ViciousPanda

    Światy 135 i 136 - dyskusja przedstartowa

    Z tego co widziałam w rankingu po graczach i plemionach, to same randomy... Śmiesznie, bo nie będzie ciśnienia z tyłu głowy, bo dajmy na to Gehenna gra na tym świecie i są obok naaaas, to na pewno wygrająąą... <beczy>
  7. ViciousPanda

    Światy w stylu retro, czyli coś dla seniorów gry.

    Z tego co pamiętam, kiedy jeszcze robiłam w pieluszki w świecie realnym i na 2-gim świecie, to nawet ino asystenta farmera nie było. Bez tego będzie zbyt nudno i trudno. Na plemionach grają stare pierniki i rury (jak ja :cool:), ale wydaje mi się, że jednak większość to młodzi, a jak wiemy -...
  8. ViciousPanda

    Jakiś świat dla leniwych/mniej aktywnych

    jak nie masz czasu, oddaj wioski, bądź konto. ]:->
Do góry