Najnowsze treści autorstwa Vertisan

  1. Link z raportu MK prowadzi do przeglądu wioski a nie informacji

    Siemka, Co Wy na to, żeby w przypadku raportów MK, np. MK Moja wioska Kolejka została przerwana link, który kieruje nas do informacji o wiosce prowadził do przeglądu wioski? Obecny link jest trochę upierdliwy bo jak z automatu się kliknie w niego to trochę drażni czasami.
  2. "Scalanie" / "Rozdzielanie" poziomów rozbudowy budynków w MK

    Siemka, Temat jest taki aby wprowadzić możliwość w MK w szablonach budowy: rozdzielania poziomów budowy, np. mamy jedną pozycję "Ratusz +10" to po rozdzieleniu dostajemy 10x "Ratusz +1" scalania poziomów budowy (dotyczy tylko poziomów "jeden pod drugim"), np. mam 5x "Ratusz +1" to po scaleniu...
  3. Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

    No tak, jak spieprzyć to spieprzyć po całości oczywiście .. Widzę, że całkowicie ignorujecie opinie graczy: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapa-klasyczny-wygl%C4%85d.127877/ (ankieta)...
  4. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Usunęliście "Klasyczna grafika mapy" to teraz dodajcie "Czytelna grafika mapy", której zaznaczenie odda nam dotychczasową grafikę. Ja rozumiem, że weterani i fani klasycznych elementów są zachwyceni ale przecież byli już wcześniej bo MIELI WYBÓR: "ta czy tamta?", teraz tego wyboru nas...
Do góry