Najnowsze treści autorstwa Verito

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Świat się skończył, a nam się objawił nowy @wariatchecio69 xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Prawie tylko brakuje mnożnika, niewielki jakoś tak x2000 tylko.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Ale z was ziomy wchodzę zobaczyć jak mapa wygląda, a tu 1 wioska stoi x) Spina o blachy trochę dziecinada - "będę miał blache przy nicku to inni pomyślą, że jestem kox" x))) Zamiast czerpać radochę z gry, wejść trochę na FO się powyzywać to walki o kilka pikseli w odznaczeniach jakby to miało...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

My zawsze staramy się grać światy z giełdą i flagami, więc świat bez pp odpada. Wydaje mi się, że mamy stosunki neutralne, więc żeby zgadywać się na rewanż i walić od początku gry to raczej nikt parcia nie ma, ale jak się spotkamy na jakimś świecie jeszcze to kto wie czy nie będzie okazji...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Przekombinowana dyplomacja może nie była, ale była patola od początku z RA gdzie Danielo co chwile łapał jakąś odkleje. Mimo wszystko źle nie skończyliśmy, bo LWH było najsilniejszym plemieniem na południu i mogliśmy ugrać ten świat w 2 plemiona. Tylko uj wie czemu nie zdecydowali się przez...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Wsm to świat skończony, też mu pewnie szkoda czasu na wchodzenie tutej x)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Widzę, że nic się nie zmieniło poza tym, że więcej nudów na FO. Zawołajcie mnie jak "O-P Pany" będzie szło do rozbiórki to wtedy może zacznie się jakiś ruch x)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Nie wiem ile LWH wytrzyma, ale mam nadzieję, że jak najszybciej będzie O-P darmy dla RA i Szale xD
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

To dobrze, bo to OP pany jest już tak monotonne i żałosne.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Zawsze jak wchodzę tu i czytam to FO, widzę OP Pany albo posty przemka to mam wrażenie, że IQ mi spada. Przemek dąży do tego, żeby zniżyć się do jego poziomu głupoty i wtedy prosta droga, zeby pokonać innych doświadczeniem.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No zgodzę sie, że dyplo jest naszą zasługą. Ja trochę później dołączyłem na ten serwer, ale z tego co wiem, my mieliśmy się z wami bić a nie podpisywać sojusze i to było ustalone od początku świata. RA w żaden sposób to nie kolidowało, mieli masę obrzeży i tą wyspę co zajmowała jakieś 30 kratek...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No tutaj niby za skrypty o 169 nic mi nie wiadomo, bo tam nie grałem. Najśmieszniejsze jest to, że niby żadnych lewych nie używał, ale to on już powinien się wypowiadać jeśli wgl mu się zachce.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Niby swój chłop, ziomo z Bydgoszczy, ale z całym szacunkiem gdyby dyplomacja była "normalna" na tym świecie to PSS i OP albo zostało by zjedzone albo najlepsi gracze pofuzjowani do lepszych plemion, więc to co pisze Krzykol jest smutną prawdą :(
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

zzzzzz... Xander nie dostał żadnego bana za bota, więc prosze nie opowiadać farmazonów. Za bota dostał zawodnik.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

to OP Pany to rozumiem jakiś mem? Bo do panów dużo wam brakuje reprezentujecie taki sam poziom jak PSS xd
Do góry