Najnowsze treści autorstwa Vayenard.

  1. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ktoś jest w stanie porównać? 10.000 graczy na start to sporo patrząc na poprzednie światy?
  2. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Moje wioski po dzisiejszej akcji, no nic, fajnie było, krótko całkiem, ale fajnie, ile mogłem to zrobiłem, dziś byliście lepsi<oczy>, pozdr
  3. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    To samo pytanie można skierować do Was, ten sam powód? Wysyłacie PW do Potężnych Niszczycieli bo pupeczka płonie?
  4. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    kto pytał? btw
  5. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    ugotuj mi bigos
  6. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No ta, ale poFonować sobie na temat gry i się poprzetykać to spoko, a ty jedziesz po upośledzonych, a twój ziomek o ruchaniu kobiety, więc tak to się nie chce babrać A co do akcji, no to gratuluje, jak na ekipe prosów to całkiem ok
  7. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    mefiutson, cytując twoje słowa "2k23 i rapki na FO xD" Wolę grać niż użerać się z krzykulusami, jeszcze jakbyśmy umieli w FOnt, a Wy jak zdarta płyta, stare głupie chłopy
  8. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mam Szmaragd 1 i próbuje wbić diamenta, za wygrane mecze dostajesz LP i możesz awansować. Najgorzej jak feedują na topie bo wtedy pada cała mapka
  9. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No ta, ale to wysyłam karetę z małą obstawa jak wioska pusta i tak, a nie lecę pełnym. Ps: więcej "xD" się nie dało pikaczu?
  10. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dooruś, chyba każdy bardziej rozgarnięty zna zamysł FO i na tym to polega by triggerować przeciwnika. Ja triggerowałem w sposób z wyczuciem, nie obrażając, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze 2 ostatnich stron tego wątku, ale pierwszym przegięciem był MefedrOne który napisał coś o...
  11. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kto tu jest pośmiewiskiem? Jeden Sutek co zarządzał plemieniem na 167 i dostali wywózke od plemienia z łapanki, czy mefedron co dostał wywózke na 1 akcję na 169? Kto tu jest pośmiewiskiem? Ten co ma wioski na froncie, czy Ci co szczekają jak psy a wioski same na obrzeżach? Więc utkaj jeden z...
  12. Vayenard.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    dobra sklej bajere bo mieczniki po północy powinny już cichutko siedzieć. Ok, fajnie było, chociaż to wyzywanie już nie w moim stylu, wy zaczeliście, jak zwykle, pierwsi skosowali pona, pierwsi wyslali fejki, ale to nie wy. Do nastepnego, a ty sutek, ćwicz tam ą ę żeby wargi nie popękały jak...
Do góry