Najnowsze treści autorstwa Vejder 91

  1. Vejder 91

    Mapa Maj 2025 by KACZELNIK

    Na 198 w sumie oddawał plemię wrogowi bo jak na pytanie czemu graczy nie broni to odpisał coś w stylu kto ma paść to padnie
  2. Vejder 91

    Mapa Maj 2025 by KACZELNIK

    Spójrz na siebie.Kto to mówił wczoraj że oddaje plemię dla speed bo nie ma czasu grać na s 200?xd
  3. Vejder 91

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Dokladnie
  4. Vejder 91

    Starzy Wyjadacze

    pech
  5. Vejder 91

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak ich skazywał to i Ciebie bym skazał parowo nie myta
  6. Vejder 91

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za takie coś śmieciu jebany to bym Ci wpierdol spuścił.Zeby nie oni to Twoja rodzicielka by w burdelu jakimś pracowała a Ty byś się nie urodził. I nie zaklętych a wyklętych łajzo jedna.
  7. Vejder 91

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ja czekam standardowo opis ćwiartki analiza :) sztos to robisz
  8. Vejder 91

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cześć ;)
  9. Vejder 91

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Cały czas na łyso:)
  10. Vejder 91

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Już nie łysol.
  11. Vejder 91

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dostałem screen z dc.Wszedlem tam od koleżanki z konta i faktycznie screen nie był przerobiony tak jak to robi JUTRO.Stad taka a nie inna decyzja. Ci co mieli najbliżej polecieli na Ciebie wcześniej łażąc Ci wysłać gdzieś wojska o czym też wiedziałem. Szkoda.Osobiscie wiem że dobrze grałes będąc...
  12. Vejder 91

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Fajterek miał zasta mnie nie było.Zakazalem wyraźnie ich atakować . Nie posłuchali jak widać. Graczy z om rozbieraliśmy wspólnie bo w większości warzywa.W resztę pakowałem wioski.EM była ustalona granica i była wymiana wiosek więc masz błędne info.Gdyby tak było to nie był bym w VIP i nie jechał...
  13. Vejder 91

    Analiza 198

    Z tego co wiem mieli podpisane coś z KOD, mieli bić wspólnie Wariaty Nic nie mieliśmy nigdy z nimi podpisane z JUTREM. Analiza ta jest cała w zasadzie wyssana z palca xd Grzybki w koalicji z VIP?xd Najpierw przygotuj się porządnie a potem coś pisz.
Do góry