Najnowsze treści autorstwa Vardo

  1. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Twoja pamięć. Od początku była mowa o 200ms
  2. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Generalnie jest postęp - przed dzisiejszą "naprawą" nie dało się zrobić cofki, jeśli ataki nie szły na przełomie sekund. Teraz... się da. Może. Jeśli ktoś będzie miał szczęście. W olbrzymich ilościach.
  3. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Temat chyba został już omówiony - ktoś (podobno wiadomo kto i został wyrzucony, choć osobiście myślę, że to jedynie kozioł ofiarny, aby trochę poprawić PR - jednak nie mam żadnych dowodów na to; potraktuj czysto jako moje indywidualne spekulacje) robił je z bota, dostał bana (?), lotkę, wioski...
  4. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Życie. Równie dobrze mógłbyś napisać, że byłem z nim w jednym plemieniu na S31, bo tak było. Dowiedziałem się o tym, jak sprawdziłem wczoraj TW Stats Dyźka. Pamiętałem go? Absolutnie nie. Niemniej jednak raporty są dosyć oczywistym dowodem, że ów gracz w żaden sposób z nami nie współpracował...
  5. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Kareta poparcia nie zbiła, przy nawrotce jeszcze kolejne około 3k deffa wybite (i 3 rycki). Od którego momentu przestajemy liczyć wioski jako darmy? Drugi rycek od sąsiada, który stracił tam całe swoje wojsko, a dziś wioskę (tam też kareta nie zbiła popa wczoraj przed bonusem)
  6. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może wrócicie do nadawania na Speed, jakim to beznadziejnym tworem jest, pełnym bociarzy i darmiarzy? Mam wrażenie, że wówczas było trochę mniej patologii na FO :)
  7. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I 155 darmach, nie zapominaj o 155 darmach
  8. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To jest legitne, czy gracz jest kretem Speed, który podsuwa narrację w celu odsunięcia podejrzeń? Bo jeśli to pierwsze, to nie rozumiem czepiania się kmica (ani Speed) za bana (choć rozumiem i popieram reakcję na wioski z bota, hatfu), najbardziej podstawowa forma multi, od lat karana tak samo...
  9. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O panie, bardzo stare dzieje. Radnym w Espadzie na 99 byłem jakieś 5 minut, może nawet krócej. Przyjęli mnie, ale zabronili wypowiadać się na dzielonych ukrytym z Drimsami, bo miałem z nimi spinę o przejęcie... więc pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po uzyskaniu wglądu w ukryte, było przywitanie...
  10. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zdradzisz, o który świat chociaż chodzi? Może też o jakiego radnego, byłoby szybciej
  11. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Okej. Z tego, co zrozumiałem, widziałem jakiś screen, na którym osoba miała te 2 nielegalne oprogramowania, tak? Czy może radny plemienia, w którym byłem szaraczkiem, używał botów? Czy jako "odpisałeś na tą wiadomość" masz na myśli, że odpisałem pod postem z tymi oprogramowaniami, czy że...
  12. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozwinąłbyś?
  13. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyżby szykował się nam trójsojusz bociarzy: !N!, APK oraz SPEED :) ? Ostateczne starcie, jasna vs ciemna strona mocy
  14. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko wtedy mogłoby dojść do takiej sytuacji, że ktoś całkowicie niezaangażowany w proceder, po prostu przejąłby wioskę. I co, ma dostać bana za podbijanie, czyli esencję tej gry? Przy nieco innym położeniu, mogłaby to być nawet osoba z innego plemienia. Realistycznie, pewnie te wioski z bota...
  15. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bardzo ciekawy pomysł. Wówczas, statystycznie, podczas gry w przewadze będzie większa szansa, że akcja strony przeważającej pójdzie w nią samą
Do góry