Najnowsze treści autorstwa Two P*layers Te*am

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Blejkoo czy możesz podać namiar swojej fundacji?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Trzeba być naprawdę zjebanym żeby w grze proponować swoim ludziom realną kasę za piksele. Lekceważące 'macie te parę groszy, stać mnie a pewnie wam na rachunki brakuje' jprdl typie przebiłeś sufit :/ Ja na miejscu twoich ludzi strzeliłabym ci z liścia i zostawiła w pizdu samego. Pośmiewisko ever!
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Najlepszą dla was, jak najbardziej bo przy wyborze P niestety byście w finale odpadli. To przecież oczywista oczywistość dla wszystkich :) I to się tyczy każdego plemienia z trojsojuszu. Wybraliście łatwiejszą opcje. Odniosę się do św 170 i 178, bo tam grał moj team. O ile sw170 to moja duma bo...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    I mówi to ktoś wyrzucony z jutra i włażący w dupę magom, key i stefanom. Gdzie przedtem wlaziłeś w tyłek Bulwie, musiałeś poszerzyć swoją przestrzeń, rozumiem ;) To już szczoszku himalaje hipokryzji. Podoba mi się to co napisałeś. I mam jedno pytanie czy Aragorn weźmie na klatę tą porażkę i...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Arag wziął te warzywa na klatę? XD Szczoszku naprawdę nie trzeba być Einsteinem do tej gierki XD To moja ekipa na tym świecie, choć ja już tu nie gram. Nawet jeśli uważam że skład wybrano lekko na kolanie i o 4 nad ranem xd (moja subiektywna opinia) to mają sporo tuzów i atutów żeby wygrać i...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poprawione..ekstrementem zważywszy na treści Nie dziękuj xd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ktoś przyjmuje zakłady? XD Toczek, popłynałeś poza granicę absurdu. Chyba ze tak jak wujek Choriel z wpłatą, fejk na atencję Blaczka xp Btw ktoś moderuje jeszcze fo? Co tu się odjaniepawla to bania mała XD #TeamKanarinios
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Witam w Nowym Roku :) Tak patrzę na mapę i stwierdzam że ten fragment z P! to taka centralna dziura w dupie, nie żebym miała im źle życzyć bo życzę wręcz dobrze ale..no ale wygląda to nieco słabo Zero w sumie obrzeży na dofinansowanie defika, dwa duże fronty giełdowe, częste i długie overy w...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To fejk info Nie wierz plotkom
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Pelcia przeprosił? XD
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ejj szczoszku, tu poplynales, P zaczęło na 2 człony plus niecały człon darm. I wypraszam sobie nazywanie mojego konta darmami, bo grałam uczciwie z moim copem bez darmy na starcie! Nie dostałam się do gł to uznałam że czas oddac wioski, jak wiekszosc z 2 członu i je rozdałam zgodnie z moją wolą...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Psycha sitting temu kto dał ignora śniegowi :D Łatwiutko ma z wami <3
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Szczoszku, ale już różne plemiona były przeżute i wyplute na fo. P nie jest tu wyjątkiem. Sami na siebie plują w ramach rozrywki c'nie chłopaki? Plus każda ekipa ma tu swoich stałych graczy! To zawsze baza plemienia. Sprawdzają się nowi to zostają, nie (tak jak ja) to nie zostają. Kurwa to...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wystarczyło poprosić a nie liczyć że sama się domyśle ;P It's too late to apologize, it's too laaaateee :D Życzę wam wszystkim zdrowych, ciepłych i radosnych Świąt :) Ave GO!
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wpadłam zobaczyć jak wygrywa P! Widzę dzieje się xd Pozdrawiam szczoszku<3 już zostaw tego biednego zorda bo chłopak zamknie się w sobie a czasem fajnie go "poczytać" Pozdro dla ekipy Ave GO
Do góry